%5

Nas Lanolin Göğüs Ucu Kremi 10 gr

Dünya emzirme otoritelerin desteklediği ürün olan Lanolin, meme ucu yara ve çatlakları için kesin ve etikili bir çözüm sunan kremdir.

Ürün Kodu :4321
Barkodu :8699490310762
Fiyatı:
45,00TL
İndirimli:
42,75TL
%5
Havale Fiyatı: 41,04 TL
Kazancınız: 2,25 TL
ParaPuan: 181.14
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Beni Ara
 • Nas Lanolin Göğüs Ucu Kremi 10 gr - Göğüs Ucu Koruma

  Dünya emzirme otoritelerin desteklediği ürün olan Lanolin, meme ucu yara ve çatlakları için kesin ve etikili bir çözüm sunan kremdir.

  Cilt Tipi

  Tüm ciltler

  Ürün Özellikleri

  Dünya emzirme otoritelerin desteklediği ürün olan Lanolin, meme ucu yara ve çatlakları için kesin ve etikili bir çözüm sunmuştur. NAS LANOLİN anne ve bebek için güvenlidir. Hamileliğin 8.ayından itibaren meme ucunu emzirmeye hazırlamak için doğum sonrasında da memeyi ilk emzirme travmasında rahatlatmak ve oluşacak çatlaklara karşı korumak için kullanılabilir. %100 saflaştırılmış Lanolin; kuruyan, çatlayan ve ağrılı meme uçlarını iyileştirmek ve korumak için uygulanabilir. Deride görülen doku kuruluğundan dolayı oluşan çatlakları iyileştirmek için uygulanabilir

  Ürün Avantajları

  Emzirmeden önce sürüldüğünde bebeğe zararı dokunmaz ve emzirmeden önce meme ucunun temizlenmesine gerek yoktur. Renksiz, kokusuz ve tatsızdır. Parfüm içermez. Giysilerde iz bırakmaz. Meme başı ve çevresindeki deriyi korumak ve yumuşatmak için uygulanabilir. NAS LANOLİN krem doğal bir ürün olduğundan doalyı uygulandıktan sonra 1-2 dakika içerisinde emilir. İçeriği Avrupa Farmakopesi (EP), Amerikan Farmakopesi (USP) kriterlerine uygun ve FDA onaylıdır.

  Ürün Kullanımı

  Emzirme öncesi ve sonrası meme ucuna nazikçe uygulayınız.

  Etki Alanı Koruma
  Cilt Tipi Tüm ciltler
  Sonuç Meme kuruluğa ve çatlaklığa karşı koruma
  Kullanım Süresi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.