5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

NeoStrata Bionic Face Serum 10 PHA 30 ml - Yüz Serumu

Marka:
Ürün Kodu : 1937
Barkod: 732013300362

  Tükendi!  

NeoStrata Bionic Face Serum 10 PHA 30 ml - Yüz Bakım Serumu

Neme ihtiyaç duyan ve kuruyan cildi nemlendirici bir üründür. Nemsizlik sonucu oluşan hassasiyet ve hasarlara karşı yatıştırıcı ve nemlendirici bakım serumudur.

Cilt Tipi

Tüm Ciltler

Ürün Özellikleri

NeoStrata serum, yoğun nemlendirici formülüyle ciltteki koyu renkli lekelerinin hafiflemesi sağlamak için uygulanabilir. Bu yoğun bakım serumu cilde gece boyu mükemmel bir bakım sağlayarak, çizgi, kırışıklık ve cilt pürüzlerine karşı savaşır. Yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasıyla birlikte ciltteki nem kaybıyla birlikte kırışıklık ve çizgi görünümü fazlalaşabilir. Anti-aging etkili bakım ile cildi hem yaşlanma izlerini hafifleterek hem de yoğun nemlendirici etkisiyle cildin ihtiyacı olan bakımı sağlamak için çalışır.

Ürün Avantajları

Cildi nemsiz olmasına sebep olan, kuru hava, mevsimsel değişim, ısı sistemleri ve yetersiz su tüketimi gibi dış etkenlerin neden olduğu hasarlara karşı cildi koruyarak ihtiyacı olan bakımı karşılamak için uygulanabilir.

Ürün Kullanımı

Günde bir kere gece kullanılır. Cilt temizlendikten sonra yüz, boyun bölgelerine veya sadece göz kenarları, burnun kenarları gibi çizgilerin yoğun olduğu bölgelere de uygulayabilirsiniz. İhtiyaca göre tüm yüze de uygulanabilir. Farklı bir ürün olarak NeoStrata Bionic Face Cream 40 gr kullanılabilir.

Ürün Bileşimi

Laktobionik Asit (%10), Vitamin A,Vitamin C,Vitamin E (100 ml).


Etki Alanı Yoğun Nem
Cilt Tipi Tüm Ciltler
Sonuç Cildin ihtiyacı olan nemlendirici ve pürüzsüzleştirici bakım sağlaması
Kullanım Süresi -