5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

NeoStrata Enlighten Illuminating Serum 30 ml - Leke Serumu

Marka:
Ürün Kodu : 12607
Barkod: 732013300326

  Tükendi!  

NeoStrata Enlighten Illuminating Serum 30 ml - Lekelere Karşı Serum

Lekeli ciltler için bitkisel içeriğe sahip cilt bakım serumudur. Cilt lekelerini hafifletmek, cildi aydınlık bir cilt görünümü sağlamak için kullanılır.nbsp;

Cilt Tipi

Lekeli Ciltler

Ürün Özellikleri

NeoStrata serum, cilt üzerinde yaşlanma ve güneş ışınlarının etkisi gibi birçok nedenden oluşan hiperpigmentasyon izlerine karşı geliştirilmiş bir üründür. Lekelere karşı savaşır. Cilde aydınlık, pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için idealdir.

Ürün Avantajları

Cilt lekeleri yüzümüzde, ellerimizde, dekolte bölgesi, sırt ve omuzlarda görülmektedir. Özellikle yaş ilerlemesi ile birlikte bu sorun daha a sık görülebilmektedir. Serumla birlikte lekelerin görünümünü hafifleterek, dahacanlı ve bakımlı cilt görünümüne ulaşabilirsiniz.

Ürün Kullanımı

Sabah ve akşam temiz cilde göz etrafına getirmeden uygulanır. Gündüz kullanımında dışarı çıkmadan önce en az 30 koruma faktörü içeren bir güneş koruyucu ile birlikte kullanılabilir. Ürünü tüm yüzünüzde kullanabileceğiniz gibi sadece leke oluşmuş bölgelerde de kullanabilirsiniz. Farklı bir ürün olarak,nbsp;NeoStrata Enlighten Ultra Brightening Cleanser 100 ml kullanılabilir.

Ürün Bileşimi

NeoGlukozamin %4, vitamin C % 0.1, Klarojenik asit %0.2 , nbsp;Meyan kökü %0.02, GigaWhite %3

Etki Alanı Lekelere Karşı
Cilt Tipi Lekeli Ciltler
Sonuç Hiperpigmentasyon izlerini hafifletmesi, cildi aydınlatması
Kullanım Süresi -


POPÜLER ÜRÜNLER