5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

NeoStrata Enlighten Ultra Brightening Cleanser 100 ml

Marka:
Ürün Kodu : 12606
Barkod: 732013300395

  Tükendi!  

NeoStrata Enlighten Ultra Brightening Cleanser 100 ml

Ciltteki ton farklılıklarına ve cilt lekelerine karşı cildi aydınlatıcı ve temizleyici bakım ürünüdür. Cildi temizlemek, aydınlık ve berrak bir görünüm kazandırmak için kullanılır.

Cilt Tipi

Tüm Ciltler

Ürün Özellikleri

Cilt yüzeyinde biriken ölü hücreleri, kirleri ve yağı ciltten arındırmak için bakım sağlayabilir. Cildi arındırırken aynı zamanda kahverengi cilt lekelerini hafifletmek ve rengin açılmasını sağlamak için savaşır.nbsp;

Ürün Avantajları

Neostratanbsp;temizleyici, hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Aydınlık, canlı ve temizlenmiş ipeksi bir doku kazandırmak için kullanılır. Cilt üzerinde tahriş ve hassasiyete neden olmadan temizleyici ve aydınlatıcı bakım için uygulanır.

Ürün Kullanımı

Sabah, akşam nemli cilde dairesel hareketler ile uygulayınız ve ardından bol su ile durulayınız. Ürün ile birlikte farklı bir ürün olaraknbsp;Neostrata Skin Active Matrix Support SPF30 50 gr kullanılabilir.

Ürün Bileşimi

NeoGlucosamine 4% GigaWhite® 1% Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Mentha Piperita (peppermint) Leaf Extract, Primula Veris (Cowslip) Extract, Alchemilla Vulgaris (Lady&tt2;s Mantle) Extract, Veronica Officinallis (Speedwell) Extract, Melissa Officinalis (Lemon Balm) Leaf Extract, Achillea Millefolium (Yarrow) Extract Tegopearl- Glycol distearate and Laureth‐4 Aromatic Mandarin Ginger Lily Scent.


Etki AlanıTemizleme, Aydınlatma
Cilt TipiTüm Ciltler
SonuçCildi ölü hücre ve kalıntılardan arındırarark aydınlık, arınmış bir cilt dokusu sağlaması
Kullanım Süresi-