5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

NeoStrata PDS Problem Dry Skin Cream 100 ml - Kuru Ciltler

Marka:
Ürün Kodu : 1934
Barkod: 732013086091

  Tükendi!  

NeoStrata PDS Problem Dry Skin Cream 100 ml - Kuru Ciltler İçin Nemlendirici

Cilt dokusunu yenileyici, gençleştirici ve sıkılaştırıcı gece bakım kremidir. Cildin yaşam süresini uzatmak, geciktirmek ve kök hücresini korumak için kullanılabilir.

Cilt Tipi

Kuru ciltler

Ürün Özellikleri

Aşırı kuruluktan, pul pul dökülmeden ve kuruluktan kaynaklı cildi nemlendiren bakım kremidir. İçeriğinde bulunan NeoHidroksi Kompleks kabuklanmayı hafifleten cilt yenileyici görevini görebilir. NeoStrata PDS Problem Dry Skin Cream cildin nemlenmesi, yatışması ve beslenmesi için uygulanabilir. Kuru ciltler ileri düzeyde olursa ciltte kırışıklıklara nede olabilir. Ayrıca sağlıksız ve acı verici olabilir.nbsp;

Ürün Avantajları

Stres, terleme, menopoz etkileri, metabolizma ve hormon bozukluları nedeni ile kuruluk görülebilir. Kuruluğun önüne geçilmezse ciddi sorunlara neden olabilir. hatta cilt hassaslaşarak kızarıklıklara ve pul pul dökülmeye neden olabilir.

Ürün Kullanımı

Temizlenmiş ve nemlenmiş cildinize masaj halinde uygulama yapınız. Nemlendirici yüz kremi için NeoStrata Ultra Moisturizing Yüz Kremi 40 gr kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

Aqua (Water), Propylene Glycol, Petrolatum, Mineral Oil, Glycolic Acid, Lactic Acid, Mandelic Acid, Gluconolactone, Stearyl Alcohol, Cera Alba (Beeswax), PEG-40 Stearate, Sorbitan Stearate, Arginine, Ammonium Hydroxide, Maltobionic Acid, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Tocopheryl (Vitamin E) Acetate, Magnesium Aluminum Silicate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Bisulfite, Methylparaben, Propylparaben, CI 19140 (Yellow 5), CI 17200 (Red 33).

Etki AlanıNemlendirme ve yatıştırma
Cilt TipiKuru ciltler
SonuçAşırı kuru cildi nemlendirme ve besleme
Kullanım Süresi