5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

NeoStrata Skin Active Firming Collagen Booster 30 ml

Marka:
Ürün Kodu : 14681
Barkod: 732013300319

  Tükendi!  

NeoStrata Skin Active Firming Collagen Booster 30 ml - Sıkılaştırma

Sıkılaştırıcı gece serumu hacim oluşturarak, sarkmış cildi sıkılaştırır ve dolgunlaştırmak için uygulanır.

Cilt Tipi

Olgun ciltler

Ürün Özellikleri

Yeni kolajen üretimini uyarmaya yardımcı olurken mevcut kolajenin korunmak için uygulanabilir. Cildi sıkılaştırmak ve lifting etkisi yapması için kullanılabilir. İçeriğinde bulunan Gardenya Kök Hücre Eksteresi ve Peptidler, ilave kolajen oluşması Glukozamin kolajeni koruyucu destek matriksini güçlendirmek için uygulanabilir. NeoStrata Skin Active Sıkılaştırıcı Gece Serumu tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Olgun ciltlerde sarkma ve kırışıklıklar görülebilir. Cildin genç ve gergin görünmesi için cilt tipinize uygun bakım ürünleri kullanılmalıdır.nbsp;

Ürün Avantajları

Cildin sıkı, pürüzsüz ve diri olması için uygulanabilir. Cildin doğal yapısını korumak ve geliştirmek için kullanılabilir. Cildin daha sıkı hissedilmesi, gergin görülmesi, çizgi kırışıklıkların hafiflemesi için uygulanabilir. Cildi nemlendirmek, beslemek ve yüz ovalini belirginleştirmek için kullanılabilir.

Ürün Kullanımı

Geceleri temizlenmiş cildinize uygulayınız. Cilt temizliği için Neostrata Skin Active Exfoliating Wash 125 ml kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

Aqua (Water), Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol, Alcohol Denat., Polysorbate 80, Dimethicone PEG-7 Phosphate, Glycerin, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Oligopeptide, Gardenia Jaminoides Meristem Cell Culture, Lysine, Glycine, Acetyl Hydroxyproline, Acetyl Proline, Tetrahexyldecyl Ascorbate (Vitamin C Ester), Propylene Glycol, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Ammonium Hydroxide, Sodium Bisulfite, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Linalool.

Etki Alanı Sıkılaştırma
Cilt Tipi Olgun ciltler
Sonuç Sarkık cildi sıkılaştırma ve yüz ovalini belirginleştirme
Kullanım Süresi