5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 Aminofil Activator 15 ml

Marka:
Ürün Kodu : 14683
Barkod: 732013300449

  Tükendi!  

NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 Aminofil Activator 15 ml - Kırışıklık Serumu

İnce çizgi ve kırışıklıkları hafifletici bakım kremidir. Derin çizgi ve kırışıklıkların üzerinde içten dışa doğru etki ederek hacim kazanmasını sağlamak ve dolgunlaştırmak için uygulanabilir.

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Dudak çevresi, alın çevresi, nazolabial çizgiler, kaş çatma çizgileri, kaz ayağı ve göz çevresi dahil olmak üzere kullanılır. Derin çizgi ve kırışıklıkların üzerinde içten dışa doğru etki ederek hacim kazanmasını sağlamak ve dolgunlaştırmak için uygulanabilir. Güneş ışınlarından kaynaklı foto yaşlanması ve mimik hareketleri neden olduğu derin çizgiler ve kırışıklıklar için uygulanır. Ürünün hassas bilyesi kırışıklıklara doğrudan ve kolay kullanım sağlayabilir. Masaj özelliği ile iyice yedirilmesini sağlar. Cildi kuruluğa karşı korumak, nemlendirmek ve yumuşaklık için uygulanabilir.

Ürün Avantajları

Günlük hayatımızda ve çalışma hayatımızda güneşe ve mimik hareketlerine maruz kalmak elde değildir. Bu durum ise ciltte kırışıklıklara neden olabilir. Bu tarz kırışıklıklar erken cilt yaşlanmaya bile neden olabilir. NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 Aminofil Activator ile cilt bakımınızı yapabilirsiniz.

Ürün Kullanımı

Temizlenmiş cilde sabah ve akşam masaj halinde uygulayınız. Sıkılaştırıcı için NeoStrata Skin Active Firming Collagen Booster 30 ml kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

Aqua (Water), Butylene Glycol, PEG-8, Dimethyl Isosorbide, Polysorbate 80, Acetyl Tyrosinamide, Arginine, Acetyl Hydroxyproline, Glycolic Acid, Hydroxyethylcellulose, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Caprylyl Glycol, Polysorbate 20, Methyldihydrojasmonate, Ethylene Brassylate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.


Etki AlanıKırışıklılık ve çizgiler
Cilt TipiTüm ciltler
SonuçDerin kırışıkları ve çizgileri hafifletme ve koruma
Kullanım Süresi