5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

NeoStrata Ultra Smoothing Cream AHA10 40 gr - Kırışıklık Kremi

Marka:
Ürün Kodu : 1944
Barkod: 732013080044

  Tükendi!  

NeoStrata Ultra Smoothing Cream AHA10 40 gr - Kırışıklık Kremi

Kırışıklıklar ve ince çizgiler için anti-aging kremdir. İçeriğindeki Glikolik Asid ile genç ciltler için uygundur.

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Ciltteki kırışıklıkları ve çizgililer hafifletmek ve yaşlanma sürecini yavaşlatmak için uygulanan kremdir. İçeriğindeki Glikolik Asid ile genç ciltler için uygundur. Kırışıklıkların önüne geçmek için uygulanabilir. NeoStrata Ultra Smoothing Cream günlük cilt bakımında kullanılması çizgi ve kırışıklıkların hafiflermesi için uygulanabilir.nbsp;Belirli bir yaştan sonra ciltte kırışıklıklar görülebilir. Bazı çevresel nedenler dolayı da erken yaşlanma görülmektedir. Oluşmuş kırışıklığı hafifletmek ve oluşmasını önlemek için uygulanan bir üründür. Erken yaşlanan ciltler sizi olduğunuzdan daha büyük gösterebilir. Bu da can sıkıcı bir durumdur.nbsp;

Ürün Avantajları

Kırışıklıklar ve ince çizgiler için anti-aging losyondur. Yanlış ürün kullanımı, cilt temizlememe, çevresel etkiler, güneş, sigara, alkol vb. durumlarda ciltte kırışıklıklar görülür. İlk günlerde önemsenmesen de ileriki zamanlar derinleşerek kırışıklıkların çoğalmasına neden olabilirsiniz.nbsp;Formülüne %2 Sitrik Asid eklenerek zenginleştirilmiştir. Antioksidan sitrik asid güçlü etkisi ile anti-aging faydalar sunabilir. Cildin nem tutma kapasitesini arttırmak ve nemlendirmek için kullanılabilir.

Ürün Kullanımı

Sabah ve akşam temizlenmiş cildinize uygulayınız. Sıkılık içinnbsp;NeoStrata Skin Active Triple Firming Neck Cream 80 grnbsp;kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

Aqua (Water), Glycolic Acid, Propylene Glycol, Citric Acid, Arginine, Dimethicone, PEG-40 Stearate, Trimethylpropane Triethylhexanoate, Tocopheryl (Vitamin E) Acetate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Isopropyl Palmitate, Mangifera Indica (Mango Butter), Cetearyl Alcohol, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Ammonium Hydroxide, Butylene Glycol, Glycerin, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearic Acid, Chlorphenesin, Methylparaben, Disodium EDTA.

Etki AlanıKırışıklık
Cilt TipiTüm ciltler
SonuçKırışıklıkların ve çizgilerin hafiflemesi
Kullanım Süresi