5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

NeoStrata Ultra Smoothing Lotion 200 ml - Kırışık Losyonu

Marka:
Ürün Kodu : 1935
Barkod: 732013080112

  Tükendi!  

NeoStrata Ultra Smoothing Lotion 200 ml - Kırışık Losyonu

Kırışıklıklar ve ince çizgiler için anti-aging losyondur. İçeriğindeki Glikolik Asid ile genç ciltler için uygundur.

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Ciltteki kırışıklıkları ve çizgililer hafifletmek ve yaşlanma sürecini yavaşlatmak için uygulanan losyondur. İçeriğindeki Glikolik Asid ile genç ciltler için uygundur. Kırışıklıkların önüne geçmek için uygulanabilir. NeoStrata Ultra Smoothing Lotion vücut bakımında da kullanılabilen bir losyondur. Belirli bir yaştan sonra ciltte kırışıklıklar görülebilir. Bazı çevresel nedenler dolayı da erken yaşlanma görülmektedir. Oluşmuş kırışıklığı hafifletmek ve oluşmasını önlemek için uygulanan bir üründür. Erken yaşlanan ciltler sizi olduğunuzdan daha büyük gösterebilir. Bu da can sıkıcı bir durumdur.nbsp;

Ürün Avantajları

Kırışıklıklar ve ince çizgiler için anti-aging losyondur. Yanlış ürün kullanımı, cilt temizlememe, çevresel etkiler, güneş, sigara, alkol vb. durumlarda ciltte kırışıklıklar görülür. İlk günlerde önemsenmesen de ileriki zamanlar derinleşerek kırışıklıkların çoğalmasına neden olabilirsiniz.

Ürün Kullanımı

Sabah ve akşam temizlenmiş cildinize uygulayınız. Cilt temizliği için NeoStrata Foaming Glycolic Wash AHA 20 100 ml kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

Aqua (Water), Glycolic Acid, Propylene Glycol, Citric Acid, Arginine, Dimethicone, PEG-40 Stearate, Trimethylpropane Triethylhexanoate, Tocopheryl (Vitamin E) Acetate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Isopropyl Palmitate, Mangifera Indica (Mango Butter), Cetearyl Alcohol, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Ammonium Hydroxide, Butylene Glycol, Glycerin, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearic Acid, Chlorphenesin, Methylparaben, Disodium EDTA.

Etki Alanı Kırışıklık
Cilt Tipi Tüm ciltler
Sonuç Kırışıklıkların ve çizgilerin hafiflemesi
Kullanım Süresi