5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Nuxe Huile Prodigieuse Neroli Çok Amaçlı Kuru Yağ 100 ml

Marka:
Ürün Kodu : 6626
Barkod: 3264680024993
%20
450,00 TL 360,00 TL


Ücretsiz Kargo

Nuxe Huile Prodigieuse Neroli Çok Amaçlı Kuru Yağ 100 ml

Cildi besleyen, pürüzsüzleştiren ve yücelten, saçı besleyen ve parlak bırakan kuru bir yağdır. Neroli notaları içeren yatıştırıcı kokusu, sakinlik ve dinginlik verir. Ayrıca çatlak görünümünün azaltılmasında antioksidan etkinlik ve etkinlik sunar. Toplamın %100'ü doğal kaynaklı olduğu öne sürülmektedir. Tüm ciltler için uygundur.

Ürün Kullanımı

Tüm yıl boyunca, kış ve yaz yüz, vücut ve saçta kullanılabilir. Yüz için, yağı tek başına veya avucunuzun içinde bir Nuxe krem ile birkaç damla karıştırarak kullanın. Hareketleri merkezden yüz hatlarına doğru yumuşatarak yayın. Erkeklerin sakal bakımında esnek ve ipeksi hale getirmek için kullanılabilir. Vücuda dairesel hareketlerle (göğüs, bacaklar,...), en kuru ve/veya çatlaklara meyilli bölgelere ısrar ederek uygulayınız. Saç üzerinde, gerektiği kadar sıklıkta uzunluklara ve uçlara uygulayın. Yoğun bakım etkisi için haftada bir veya iki kez tüm saça maske olarak uygulayın. Şampuanlamadan önce 10 dakika bekletin. Bir anlık dinginlik ve mutlak rahatlama için banyonuzun ılık suyuna birkaç damla yağ dökün.

Ürün İçeriği

SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, DICAPRYLYL ETHER, PRUNUS DOMESTICA SEED OIL, PARFUM/FRAGRANCE, TOCOPHEROL, LINALOOL, LIMONENE, CITRAL, GERANIOL [N2219/A]