5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Organix Niacin3 & Caffeine Boot Stimulator Sprey 118ml

Marka
Ürün Kodu : 4438

  Tükendi!  

Organix Niacin3 & Caffeine Boot Stimulator Sprey 118ml - Dolgunlaştırıcı Bakım

Saç dökülmesine karşı Niacin ve Caffeine içeren dolgunlaştırıcı ve canlandırıcı bakım spreyidir.Bu antioksidan karışım saçı koruma altına alıp, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırabilir.

Saç Tipi

Tüm Saçlar

Ürün Özellikleri

Saçlara sağladığı dolgunlaştırıcı ve canlandırıcı bakım ile ışıltılı ve hacimli bir doku sağlamayı hedefler. Organix Niacin3 & Caffeine dolgunlaştırıcı sprey güçlü formülüyle kan dolaşımını hızlandırarak, saçların kolayca uzamasını sağlamak için uygulanabilir. Saçlara kolayca uygulanır. Kuru saçlara dahi gün içerisinde püskürtülerek hacimli ve canlı saçlara sahip olmanıza olanak verir.

Ürün Avantajları

DHT bloke edici karışım ile saç dökülmesini engellemek için savaşır. Saçlarınızın havalı ve gür görünmesini sağlayabilir. Saçları ve saçlı deriyi uyararak saçlara ihtiyacı olan enerjiyi verir.

Ürün Kullanımı

Temiz, nemli saç diplerine yoğunlaşarak hafifçe püskürtün. Durulama gerektirmez. Kuru saça püskürterek de uygulanabilir.

Ürün Bileşimi

Water (Aqua), Polysorbate 20, Niacinamide, Caffeine, Lactic Acid, Serenoa Serrulata (Saw Palmetto) Extract, Ethyltrimonium Chloride Methacrylate/Hydrolyzed Wheat Protein Copolymer, Polyquaternium-10, Cocamidopropyl Betaine, Lecithin, Alcohol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Fragrance (Parfum)
 
Etki Alanı Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı
Sonuç Saçların gün boyu hacimli, dolgun ve havalı bir görünüm kazanması
Kullanım Süresi -

POPÜLER ÜRÜNLER