5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Phyto Color 7 Blond - Sarı

Marka
Ürün Kodu : 5459
%15
294,00 TL 249,90 TL


Ücretsiz Kargo

Phyto Color 7 Blond

Bitkisel ekstreli sarı saç boyası

Saç Tipi

Tüm Saçlar

Ürün Özellikleri

İçerindeki renk veren bitkilerin yüksek konsantrasyonu ile ışıltılı doğal bir saç rengi elde etmenize sağlayabilir. Phytobaume Renk Koruyucu saç kremi kullanarak saçlarınızın rengini uzun süre koruyabilirsiniz. Akmayan kremsi dokusu ile kolayca uygulanabilir. Hoş kokusu sayesinde keyifli bir boyama işlemi geçirebilirsiniz.

Ürün Avantajları

Doğal ve canlı saç rengi, parlak, korunan saçlar, kolay ve keyifli uygulama imkanı verir.nbsp;Kutu içerisinde,1 adet 40 ml tüp boya, 1 adet 60 ml boya solüsyonu losyon(uygulama şişesi), 1 adet 12 ml bakım kremi, 1 çift uygulama eldiveni, kullanma kılavuzu bulunur.

Ürün Kullanımı

Saçı aplikatör ile tel tel ayırarak karışımı saç dibine uygulayınız. Etki göstermesi için minimum 30-45 dakika bırakınız. Karışımın aldığı renkten endişe etmeyiniz. Bekleme süresi bittikten sonra, saçın üzerine az miktarda ılık su döküp, boya maddesini eriyik haline getirmek için hafifçe masaj yapınız. Su billurlaşıncaya kadar saçınızı bol ılık suyla durulayınız. Şampuana gerektirmez. Boya sonrası koruyucu bakım ürününü özenle karıştırarak saçın tamamına dağıtınız. Etki göstermesi için 2 dakika bırakınız, daha sonra bol suyla durulayınız.
nbsp;

Ürün Bileşimi

Kök boya, Brezilya ağacı, Katırtırnağı, Koreo içermektedir.

Etki Alanı Bitkisel Boyama
Saç Tipi Tüm Saçlar
Sonuç Işıltılı, doğal saç rengi
Kullanım Süresi
Mağazaya Eklenme Tarihi 05.10.2015

POPÜLER ÜRÜNLER