5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Prozinc Yaz Saç Bakım Paketi - Şampuan, Maske, Sprey

Marka:
Ürün Kodu : 5321
Barkod: 8697581241148

  Tükendi!  

Prozinc Yaz Saç Bakım Paketi - Şampuan, Maske, Sprey

Prozinc Summer Time Shampoo 300 ml + Prozinc Güneşe Maruz Kalan Saçlar İçin Bakım Spreyi 100 ml + ProZinc Bitkisel Özlü Tüm Saç Tipleri İçin Saç Bakım Maskesi 150 ml

Prozinc Summer Time Shampoo 300 ml

Güneşlenme, deniz ve havuz sonrasında saçlar canlılığını kaybeder. Saçların parlaması ve canlı görünmesi için kullanılabilir. UVB filtre içeren formülü ile saçları güneşe karşı korur. Saçların elektriklenmesinin önüne geçmek ve yumuşaklık sağlamak için uygulanabilir. Alkol ve paraben içermediği için hassas saçların kullanımına uygundur. Saç uçlarının kırıklarını hafifletmek için uygulanabilir. Argan yağı içeriği ile saçların beslenmesi ve hacim kazanması için kullanılabilir. 

Prozinc Güneşe Maruz Kalan Saçlar İçin Bakım Spreyi

Güneş ışığından kaynaklı oluşan kuruluk ve nem kaybına karşı kullanılabilir. Saçların eski sağlığına kavuşması ve canlı görünmesi için uygulanabilir. Hidrolize keratin ile deniz ve havuz sonrası saçların kolay taranması için kullanılabilir.

ProZinc Bitkisel Özlü Tüm Saç Tipleri İçin Saç Bakım Maskesi

Güneş, deniz ve havuz gibi etkilerden kaynaklı kuruluk, cansızlık ve hacimsizlik gibi etkilerin önüne geçmek için kullanılan bakım maskesidir. Saçlara hacim kazandırmak ve kuruluğun önüne geçmek için kullanılabilir.

 

Etki Alanı Koruma ve canlılık
Saç Tipi Tüm saçlar
Sonuç Güneş, deniz ve havuz gibi kurutucu etkileri hafifletme
Kullanım Süresi  

 


POPÜLER ÜRÜNLER