5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Sebamed After Sun Güneş Sonrası Losyon 150 ml

Marka
Ürün Kodu : 7086

  Tükendi!  

Sebamed After Sun Güneş Sonrası Losyon 150 ml

Güneş sonrası cildi nemlendirici ve yatıştırıcı losyon balsamdır. Serinletici, yapılandırıcı ve yatıştırıcı etkisi ile cildi canlandırmak için uygulanabilir.

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Güneş ışınlarına maruz kalan cildi nemlendirmek ve yatıştırmak için uygulanabilir. İçeriğinde bulunan E vitamini cildi yaşlanmaya karşı korumak ve yaşlanma etkilerini geciktirmek için uygulanan bir üründür. Serinletici, yapılandırıcı ve yatıştırıcı etkisi ile cildi canlandırmak için uygulanabilir. Bisabolol, mento ve allantoin ile cildin yatışması, serinlemesi ve yenilenmesi için kullanılabilir. Ayrıca içeriğindeki Kakao yağı ve gliserin Yoğun nemlendirmek sağlamak ve elastikiyet kazandırmak için uygulanabilir.

Ürün Avantajları

Güneş ışınları cildin lekelenmesine, kırışıklıkların oluşmasına ve kurumasına neden olabilir. Bu etkilerin önüne geçmek ya da geciktirmek için Sebamed After Sun kullanılabilir. Güneşin faydaları kadar zararları da bulunmaktadır. Güneş ciltte yanıklara, kızarıklıklara ve tahrişe neden olur. Güneşe çıkmadan önce mutlaka güneş koruyucular kullanılmalıdır. Sonrasında ise güneş sonrası ürünler tercih edilmelidir.

Ürün Kullanımı

Güneş sonrası cildinize eşit miktarda uygulama yapınız. Cilt temizliği için Sebamed Liquid Face And Body Wash 1000 ml kullanabilirsiniz.

Etki Alanı Nemlendirme ve yatıştırma
Cilt Tipi Tüm ciltler
Sonuç Güneş sonrası cildin yatışması ve yenilenmesi
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER