5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Sebamed Anti Dandruff Kepek Önleyici Şampuan 200 ml

Marka
Ürün Kodu : 2622
101,14 TLSebamed Anti Dandruff Kepek Önleyici Şampuan 200 ml

Saçınızın yapısını yıpranmaya, kepeğe ve enfeksiyona karşı koruyan saç şampuanıdır. Kurumuş saç derisini nemlendirmek için uygulanabilir.

Saç Tipi

Tüm saçlar

Ürün Özellikleri

Saçınızın yapısını yıpranmaya, kepeğe ve nbsp;enfeksiyona karşı koruyan saç şampuanıdır. Sebamed Anti Dansdruff Kepek Önleyici Şampuan, yağlı ve kepekli saç tipleri içindir. Sabun, alkali ve paraben içermeyen, aynı zamanda PH 5.5’lik formülüyle saçlı derideki mevcut kepekleri ve yıpranmaları geçirmek, yeni kepek oluşumlarını engellemek ve saçlara canlılık kazandırmak amaçlı kullanılabilir. Kepeklenmenin en önemli nedenlerinden biri de kuru cilttir. Saçınıza nem kazandırmaya odaklıdır ve saç derisinde kepek oluşumunu engellemek ve sebum dengesi sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Saçınızı zararlı etkenlerden kurtarıp aynı zamanda sağlıklı olarak gelişmesini, parlaklık kazanmasını istiyorsanız kullanabilirsiniz.

Ürün Avantajları

İçeriğindeki gliserin ile saçların nemlenmesi ve yumuşaması için uygulanabilir. Saç ve saç derisini kurutmadan temizleyebilir. Saç derisindeki sebum üretimini dengelemek ve kepeği hafifletmek için uygulanabilir. Saç derisinde ölü derilerin dökülmesi görülür. Bu durum hızlandığında saçta kepeklenme görülebilir. Zararlı kozmetik ürünler, mevsim değişikliği ve yeterli su tüketmeme saç derisini kurutabilir. Ayrıca saça yapılan işlemlerde saçların kurumasına neden olabilir. Kepekten kurtulmak için saç tipine ve bakımına uygun şampuanlar ve saç bakım ürünleri tercih edilmelidir.

Ürün Kullanımı

Islak saçlarınıza parmak uçlarınızla masaj yaparak köpürtünüz. Ardından bol su ile yıkayınız. Sıkılık kaybı için Sebamed Anti-Ageing Q10 Protection Cream 50 ml kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Sodium Lactate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Piroctone Olamine, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Laureth-4, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Etki Alanı Nemlendirme ve kepek azaltma
Saç Tipi Tüm saçlar
Sonuç Saç derisinin nemlenmesi ve kepeklerin azalması
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER