5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Sebamed Liquid Face And Body Wash 200 ml - Cilt Temizleyici

Marka
Ürün Kodu : 2611
130,58 TLSebamed Liquid Face And Body Wash 200ml - Cilt Temizleyici

Yüz, vücut ve makyaj temizliğinde kullanılan temizleme jelidir. Cildi tahriş etmeden temizlemek, yumuşatmak ve elastikiyet sağlamak için uygulanabilir.

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Yüz, vücut ve makyaj temizliğinde kullanılan temizleme jelidir. Cildi tahriş etmeden temizlemek ve nemlendirmek için uygulanabilir. Ciltteki hücre yenilenmesini hızlandıran Allantoin ve Saccharide isomerate (Pentavitin) ile doğal nemlendirici sağlamak için kullanılabilir. Makyaj temizliğinde suya dayanıklı rimel haricinde tüm makyajı ciltten uzaklaştırmak ve gözeneklerin nefes alması için uygulanabilir. Gözeneklerin derinlemesine temizlenmesi ve yumuşaklık kazanması için uygulanabilir. Bir damlası bile el yüz temizliğinde yeterli olabilir. Sabun ve alkali içermez.

Ürün Avantajları

Gözeneklerde biriken kir, yağ ve makyaj kalıntılarını temizlemek için uygulanabilir. Ayrıca siyah nokta ve aknenin önüne geçmek için kullanılabilir. Cildin rahat nefes alması ve kan dolaşımının hızlanması için uygulanabilir. Mat ve solgun cildin yerine daha canlı ve parlak bir cilt olabilir. Sebamed markası uzun yıllardır vücut ve cilt sağlığı için çalışmaktadır. Birçok ülke tarafından da tercih edilmektedir. Temiz bir cilt cildin bakımı için büyük rol oynar. Cilt yüzeye yakın olduğu için çevresel etkilerini ciltte barındırmaktadır. Temizlenmediği sürece gözeneklerin genişlemesi, kir, yağ ve erken yaşlanma görülebilir.

Ürün Kullanımı

Yüz temizliğinde yüzünüzü iyice ıslatınız ve elinizde köpürterek cildinize uygulayınız ve bol su ile yıkayınız. Vücut temizliğinde ıslak cilde elinizle ya da sünger ile uygulayınız.

Ürün İçeriği

Disodium Laureth Sulfosuccinate, Triticum vulgare starch, Palmitic Acid, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Talc, Sodium Lactate, Cera alba, Aqua, Lecithin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Inulin, Sodium Cocoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Glycine, Magnesium Aspartate, Alanine, Lysine, Leucine, Benzophenone-4, Parfum, CI 47005, CI 61570, CI 77891

Etki Alanı Temizleme ve koruma
Cilt Tipi Tüm ciltler
Sonuç Ciltteki kiri, yağı ve makyajı temizleme
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER