5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Sebamed Repair Shampoo 200 ml - Hassas ve Yıpranmış Saçlar

Marka
Ürün Kodu : 2620
101,16 TLSebamed Repair Shampoo 200 ml - Hassas ve Yıpranmış Saçlar

Kuru, cansız ve boyadan yıpranmış hassas saçlar için onarıcı saç bakım şampuanıdır.

Saç Tipi

Kuru ve hassas saçlar

Ürün Özellikleri

Kuru, boyalı, yıpranmış saçlar ve hassas saç derisi için ekstra bakım ve koruma için uygulanan onarım şampuanıdır. İçeriğindeki bitkisel onarım kompleksi ile perma boya ve fön gibi etkilerden hasar görmüş saça elastikiyet, nem ve parlaklık için kullanılabilir. Guar bitkisinden elde edilen Biopolimerler, saç telini zararlı etkilerden koruyan bir mikrofilmle kaplar. Doğal süt proteini ve yoğun nemlendirici Na-PCA ile hem saçı hemde saç derisini yoğun bir şekilde nemlendirmek ve yıpranmış saç yapısının onarılmasına için uygulanabilir. PH 5.5 değeri ile hassas saç derisinin asit örtüsünü ve sağlığını korur. Kuru, boyalı, yıpranmış ve hassas saç derisi içindir. Saçınızı nazikçe temizlemek ve içerisindeki bakım kompleksi boya, perma, fön gibi etkilerden hasar görmüş saçınızı besleyerek elastikiyet ve parlaklık içindir. Hidrolize süt proteini ve doğal nemlendirici maddelerle saçı ve saç derisini nemlendirir.

Ürün Avantajları

Saçı ve saç derisini temizlerken nemlendirmek için kullanılabilir. Sodyum PCA ve süt proteini ile saçı ve saç derisini nemlendirir. Sebamed Repair Shampoo içeriğinde bulunan Biopolimerler ile yıpranmış saç telini, zararlı etkilerden koruyan bir mikrofilmle kaplar, nem, parlaklık ve elastikiyet kazandırır.

Ürün Kullanımı

Islak saçlarınıza parmak uçlarınızla köpürterek uygulayınız. Ardından bol su ile durulama yapınız. Cilt nemlendiricisi için Sebamed Moisturızing Day Cream Tüp 50 ml kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

Aqua, Decyl Glucoside, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Sodium Citrate, PEG-18 Glyceryl Oleate/Cocoate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Etki Alanı Nemlendirme ve koruma
Saç Tipi Kuru ve hassas saçlar
Sonuç İşlem görmüş saçları onarma ve koruma
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER