5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Sensilis Invisible Matt Mattifying And Moisturizing Compact Powder 11gr

Marka:
Ürün Kodu : 5552
Barkod:

  Tükendi!  

Sensilis Invisible Matt Mattifying And Moisturizing Compact Powder 11gr

Cildi matlaştırmak ve nemlendirmek için kullanılan makyaj pudrasıdır. Yumuşak dokusuyla cilt üzerinde yumuşak pürüzsüz bir doku sağlamak için uygulanır.

Cilt Tipi

Tüm Ciltler

Ürün Özellikleri

Cilde ipeksi bir yumuşaklık, mat ve pürüzsüz bir doku sağlamak için idealdir. İçerdiği Macadamia yağı sayesinde cildin nem kazanmasını sağlayabilir.

Ürün Avantajları

Ciltte iz ve leke gibi pürüzleri örter, mat, sağlıklı bir doku sağlayabilir. Sensilis Invisible Matt Mattifying And Moisturizing Compact Powder 11gr, cilt tonunu eşitleyerek homojen, pürüzsüz bir görünüm kazandırabilir. Ciltte oluşturduğu mükemmel doku ile cilde iyi bir makyaj tabanı sağlayabilir.Tek başına veya makyajı tamamlamak için uygulanabilir. Günlük olarak kullanılabilrn, tüm ciltler için makyaj ürünüdür.

Ürün Kullanımı

Yüz bölgesine bir fırça yardımıyla sürülür. Cildinizin üzerine homojen bir dağılım oluşturunuz. Tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Ürün Bileşimi

Talc; Caprylic/Capric Triglyceride; Silica; Zinc Stearate; Isodecyl Neopentanoate; Sorbic Acid; Phytosteryl Macadamiate; Retinyl Palmitate; Ethylhexyl Palmitate; Silica Dimethyl Silylate; Tocopherol; Butylene Glycol; Caprylyl Glycol; sodium Hyaluronate. May contain: CI 77492 (Iron Oxides); CI 77891 (Titanium Dioxide); CI 77491 (Iron Oxides); CI 77499 (Iron Oxides).

Etki Alanı Mat/Pürüzsüz Doku
Cilt Tipi Tüm Ciltler
Sonuç Cilt pürüzlerini kapatması ve cilde homojen görünüm