5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Sensilis Origin Pro EGF-5 Cream 50ml

Marka:
Ürün Kodu : T5621
Barkod: 8428749666301

  Tükendi!  

Sensilis Origin Pro EGF-5 Cream 50ml 

Tüm ciltler için, yaşlanma karşıtı yüz kremidir. Ciltte yaşlanmayla beraber ortaya çıkan iz, kırışıklık ve sarkma gibi hasarlara karşı bakım sağlamayı hedefler.

Cilt Tipi

Tüm Ciltler

Ürün Özellikleri

Sahip olduğu yaşlanma karşıtı kompleks sayesinde yaşlanmanın işaretlerine karşı cildin ihtiyacı olan bakımı sağlamak için kullanılabilir. Cildin günlük nem ihtiyacını karşılayarak, cilde daha parlak, canlı bir görünüm kazandırabilir. Yaşlılık belirtilerini azaltmaya yönelik bakım sağlamak için uygulanabilir. Özel formülü sayesinde cildin tazelenmesini ve sıkılaşmasını sağlamak için çalışır.

Ürün Avantajları

Sensilis Origin Pro EGF-5 Cream, cilde sıkılık, elastikiyet ve nem kazandırarak, yaşlanmanın etkilerine karşı savaşır. Yaşlanmanın neden olduğu kırışıklık, çizgi ve sarkma gibi hasarlara karşı uygulanabilir.

Ürün Kullanımı

Temizlenmiş cilt üzerine sabah ve akşam masaj eşliğinde, yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürünüz. Göz ile temasından kaçınınız. Temas etmesi halinde bol suyla durulanmasını sağlayınız.

Ürün Bileşimi

Aqua (Water); Cyclopentasiloxane; Glycerin; Butylene Glycol; Bis-Stearyl Dimethicone;PEG-10 Dimethicone; Nylon-6/12; Diethylhexyl Carbonate; Dimethicone; Disteardimonium Hectorite;Tocopheryl Acetate; Sodium Chloride; Panthenol; Isomalt; Avena sativa (Oat) Kernel Extract; DisodiumEDTA; Propylene Carbonate; Malus domestica Fruit Cell Culture Extract; PEG-8; Prunus armeniacaFruit Extract; Lecithin; Phenoxyethanol; Acetyl Glutamine; Bacillus/Folic Acid Ferment Extract; SodiumHyaluronate; Nelumbo nucifera Flower Extract; Tocopherol; Sodium Benzoate; Ethylhexylglycerin;Potassium Sorbate; Lactic Acid; 1,2-Hexanediol; Caprylyl Glycol; sh-Oligopeptide-1; sh-Oligopeptide-2;sh-Polypeptide-1; sh-Polypeptide-11; sh-Polypeptide-9; Xanthan Gum; Ascorbyl Palmitate; Vitis vinifera(Grape) Fruit Cell Extract; Maltodextrin; Ascorbic Acid; Citric Acid; Hydrolyzed Viola tricolor Extract;Pentapeptide-31; Pentapeptide-28; Parfum (Fragrance).

Etki Alanı Yaşlanma Karşıtı
Cilt Tipi Tüm Ciltler
Sonuç Ciltte oluşan yaşlanmanın neden olduğu kırışıklık, sarkma ve ışıltı kaybına karşı bakım sağlaması