5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Sensilis Skin Delight Revitalizing Black Exfoliator 75ml

Marka:
Ürün Kodu : T5618
Barkod: 8428749575603

  Tükendi!  

Sensilis Skin Delight Revitalizing Black Exfoliator 75ml

Ciltte biriken kalıntıları ve ölü deriyi temizleyici ve cildi aydınlatıcı peelingdir. Bu sayede cilde canlı, ışıltılı ve arınmış görünmesini sağlayabilir.

Cilt Tipi

Tüm Ciltler

Ürün Özellikleri

Kirden etkilenmiş mat ve gerilmiş cilde, sağladığı bakım ile parlak, aydınlık bir görünüm kazandırabilir. Sensilis Skin Delight Revitalizing Black Exfoliator, siyah renkli peeling cildi ölü deriden arındırarak, cilde daha canlı, ışıltılı bir görünüm kazandırmayı hedefler. Antiaging özelliği ile cildinizdeki yorgunluk izlerine karşı bakım oluşturabilir.

Ürün Avantajları

Çevresel faktörler nedeniyle cildin maruz kaldığı kirli hava vs. maddeler, cilt üzerinde birikir ve kalıntı oluşturabilir. Ciltteki aşırı yağ ve kirler cilt yüzeyinde matlaşma, aşırı yağlı bir görünüm gibi farklı olumsuzluklara neden olabilir. Bu gibi nedenlere karşı cildi temizlemek ve aydınlatmak amacıyla Sensilis Skin Delight Revitalizing Black Exfoliator uygulanabilir.

Ürün Kullanımı

Cildinizi temizledikten sonra tercihen geceleri haftada bir veya iki kez kullanılabilir. Göz çevresini uygulamanın dışında bırakarak dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Ardından bol suyla durulanmasını sağlayınız.

Ürün Bileşimi

Ethylhexyl Palmitate; Alumina; Glyceryl Stearate SE; Stearyl Heptanoate; Glyceryl Behenate; Stearyl Caprylate; Sorbeth-30 Tetraoleate; Parfum (Fragrance); Hydrogenated Coconut Oil; Cetyl Alcohol; Hydrogenated Polydecene; Stearyl Alcohol; Tocopheryl Acetate; Ascorbyl Tetraisopalmitate; PEG-2 Stearate; Charcoal Powder; Ceteareth-25; Sodium Stearate.

Etki Alanı Aydınlık Görünüm / Temizleme
Cilt Tipi Tüm Ciltler
Sonuç Cildi temizleyerek, kalıntıların ciltten arındırması ve aydınlık görünüm