5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Sensilis Skin Performer Perferctioning Smoothing Base 30ml

Marka:
Ürün Kodu : 5558
Barkod: 8428749401308

  Tükendi!  

Sensilis Skin Performer Perferctioning Smoothing Base 30ml - Makyaj Bazı

Ten rengiyle uyumlu dokuda nemlendirici özelliğe sahip makyaj bazıdır. Makyaj uygulaması öncesinde cilde uygulanır. Makyaj için pürüzsüz bir doku sağlar ve cilde mükemmel bir taban oluşturabilir.

Cilt Tipi

Tüm Ciltler

Ürün Özellikleri

Yumuşak kremsi dokusu ile ciltteki pürüzlerin kapanmasını sağlayabilir. Eşitlenmiş, pürüzsüz bir doku sağlayarak kusursuz makyaj uygulaması için hazırlık sağlar. Ultra-hafif ve sıvı silikon kıvamlı yapısı ile cilt tonunu dengelemek için çalışır. Ciltteki kırışıklık görünümünü azaltabilir.

Ürün Avantajları

Tüm ciltler için kullanıma uygun, cildi pürüzsüzleştirici makyaj bazıdır. Cildi makyaja hazırlar. Sensilis Skin Performer Perferctioning Smoothing Base 30ml, kırışıklık, leke gibi cilt pürüzlerini örterek homojen bir görünüm sağlar.

Ürün Kullanımı

Yeteri kadar ürünü yüz, boyun ve dekolte bölgesine eşit şekilde yayarak sürünüz. Daha iyi bir uygulama için makyaj fırçası ile uygulanabilir.

Ürün Bileşimi

Cyclopentasiloxane; Dimethicone Crosspolymer; Talc; Retinyl Palmitate; Ethylhexyl Palmitate; Sodium Hyaluronate; Dimethicone/Methicone Copolymer; Silica Dimethyl Silylate; Butylene Glycol; Caprylyl Glycol; ± CI 77891; CI 77491.

Etki Alanı Nemlendirme
Cilt Tipi Tüm Ciltler
Sonuç Cilde nem sağlaması, cilt pürüzlerini kapatarak makyaj için ideal alan sağlaması