5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Sesderma C-Vit Lipozomal Serum 30ml - Aydınlatıcı Serum

Marka
Ürün Kodu : 5000

  Tükendi!  

Sesderma C-Vit Lipozomal Serum 30ml - Aydınlatıcı Serum

Aydınlatıcı ve kırışıklık karşıtı yüz, göz ve dudak çevresi için bakım serumudur. Cildin parlaklığını arttırmak, ince çizgilerin görünümünü en aza indirmek için bakım sunar.

Cilt Tipi 

Tüm Ciltler 

Ürün Özellikleri

Ciltte ileri yaşlarda oluşan kırışıklık, çizgi, elastikiyet kaybı, ışıltı kaybı ve cilt tonu eşitsizliği gibi problemlere karşı bakım ürünüdür. Yüz bölgesi için geliştirilmiş bu ürün ayrıca hem göz hem de dudak çevresindeki kırışıklıklara ve pürüzlere uygulanabilir. Göz ve dudak çevresi dahil tüm yüz bölgesine uygulanabilir. Kırışıklık ve pürüzlere karşı savaşır. Yaşlanma süresinde cildin ihtiyacı olan ışıltıyı ve sağlıklı görünümü sağlamak için uygulanabilir.

Ürün Avantajları

Sesderma C-Vit Lipozomal Serum, cilde aydınlık, parlak bir görünüm kazandırmak ve cilt tonunu eşitlemek için çalışır. Silikon, paraben, kimyasal boya gibi sağlığa zararlı maddeler içermez. Yanlış beslenme alışkanlıkları, güneşin zararlı etkileri, kirli hava vb. etkenlerin sebep olduğu ciltteki parlaklığın azalması, kırışıklık ve elastikiyet kaybına karşı uygulanabilir. Cildin nem tutma özelliğini ve parlaklığını arttırmak için idealdir.

Ürün Kullanımı

Cildinizi temizledikten sonra uygulayınız. Yüz ve boyun bölgenize masaj eşliğinde nazikçe uygulayınız. Dudak çevresi ve göz çevresi için de nazikçe uygulama yapınız. Tercihen günde iki kez uygulanabilir. Ürün ile birlikte Sesderma C-Vit Eye Contour Cream 15ml uygulanabilir.

Ürün Bileşimi

Ascorbyl glucoside encapsulated in liposomes, mulberry extract,liposomed hyaluronic acid Syncoll and Panthenol.
 
 
 
Etki AlanıAydınlatıcı / Kırışıklık Karşıtı
Cilt TipiTüm Ciltler
SonuçCildin parlaklığını artırması, kırışıklıklara karşı bakım oluşturması ve cildi aydınlatması

POPÜLER ÜRÜNLER