5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Svr B3 Essence Hydra 150 ml - Nemlendirici Solüsyon

Ürün Kodu : 6426
%20
624,00 TL 499,20 TL


Ücretsiz Kargo

Svr B3 Essence Hydra 150 ml - Nemlendirici Solüsyon

Cildinizi her gün onarmak, güçlendirmek, nemlendirmek ve dolgun tutmak için mükemmel bir solüsyondur. B3 Vitamini olarak da bilinen Niacinamide içeren bu solüsyon, anti-inflamatuar özellikleri ve cilt bariyeri içi önemli rol oynar. Tahrişi, kızarıklığı ve hassasiyeti azaltmak için uygulanabilir. Rahatsızlığı hafifletmek ve cildi pürüzsüzleştirmek için idealdir. Hssas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. İki çeşit Hyaluronik Asit ile zenginleştirilmiştir. Cildi derinlemesine nemlendirmekle kalmaz aynı zamanda dolgunlaştırır. Bu benzersiz formül, uzun süreli nemlendirme sağlar ve ayrıca cildinizin diğer aktif bileşenleri daha iyi almasını sağlar. Bu sebeple temizlemeden sonra ve serum veya nemlendiriciden önce ön serum olarak uygulanmalıdır.

Kullanımı

Sabahları ve akşamları temiz cilde ya da bakım ürününün altına pamuklu bir ped kullanarak ya da parmak uçlarınızla uygulayınız.

Ürün İçeriği

Aqua/Water/Eau, Propylene glycol, Glycerin, Diglycerin, Isopentyldiol, Niacinamide, Saccaride isomerate, sodium hyaluronate, 1,2- Hexanediol, Caprylyl glycol, Citric acid, Pentylene glycol, Sodium citrate, Sodium lactate, Xanthan gum.

POPÜLER ÜRÜNLER