SVR Ürünleri

 Svr geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Her cilt tipine ve sorununa uygun çözümler sunmaktadır. Svr nemlendiricileri, temizleyicileri leke gidericileri, ayak bakımı ve kırışıklık karşıtı ürünleri ile iddialı bir markadır.

 Svr Lysalpha yağlı ve akne eğilimli cilt tedavisi için ultra konsantre bakım sunan bir seridir. Sivilcelerin ve aknelerin giderilmesi için uygulanmaktadır. Cilt yağlanmasını kontrol etmek ve sebum dengesini düzenlemeye yardımcı ürünleri içerir. Cildi matlaştırarak yağ dengesini düzenler. Ayrıca akne izlerinin ciltte oluşturduğu lekelerin ve siyah noktaların azalmasına yardımcı ürünleri tercih edilmektedir.

 Svr Rubialine rahat bir cilt için Anti-Kızarıklıkların tedavisinde kullanılan bir seridir. Hassas, kızarık ve çok kuru cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildin rahatlamasına, nemlenmesine, temizlenmesine ve yatışmasına yardımcı ürünler içerir.

 Svr Clairial hiperpigmentasyon tedavisinde kullanılan ürünleri içermektedir. Çeşitli sebeplerden dolayı ciltte görülen kahverengi lekelerin azalmasına yardımcı ürünleri bulunur. Kısa sürede cilt kusurlarını düzeltmeye yardımcıdır. Leke giderici ve aydınlatıcı kremler lekelerin giderilmesine yardımcı olabilir.

 Svr Xerial nemsiz cilt ve vücut bakımına yardımcı ürünleri bünyesinde barındıran bir seridir. Serisinin içerisinde vücut bakımı, saç bakımı, cilt bakımı, el ve ayak bakımı ürünleri bulunur. Kış aylarında sıklıkla karşılaştığımız el ve ayak çatlaklarının önüne geçmeye, cilt ve vücut kuruluğunun nemlenmesine yardımcıdır.

 Svr Topialyse atopiğe eğilimli kuru ciltler için anti-tahriş ve tedavileri için kullanılan bir seridir. Temizleyicileri, nemlendiricileri, onarıcıları ve banyo yağı ile oldukça etkili ürünlere sahiptir. Yanlış ürün kullanımı ve çevresel etkiler cildin zarar görmesine neden olur. Cildi rahatlatmaya, nemlendirmeye ve yatıştırmaya yardımcı olur. Bebek ve çocuklarında kullanımına uygun ürünleri vardır.

 Svr Spirial 24 ve 48 saat etkili deodorant ürünleri içerir. Koltuk altı ve cilt terlemelerinin engellenmesine yardımcı ürünleri çok ilgi görmüştür. Spor ve stres anında terlemeyi 48 saat boyunca koruyan SVR Spirial Anti Perspirant krem tercih edilmektedir. Marka farklı cilt problemlerine karşı çözüm oluşturacak birçok kategori içermektedir. Kullanıcılarının cildi için özenle formüle edilmiş ürünleri müşterilerine sunar.

 


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 6
Toplam 115 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.