Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
20%
1.090,00 TL 872,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
20%
1.065,00 TL 852,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
20%
1.250,00 TL 1.000,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
20%
995,00 TL 796,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
20%
995,00 TL 796,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
20%
645,00 TL 516,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
20%
645,00 TL 516,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
20%
820,00 TL 656,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
20%
715,00 TL 572,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
20%
520,00 TL 416,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
20%
775,00 TL 620,00 TL
Hızlı Gönderi
20%
394,00 TL 315,20 TL
Hızlı Gönderi
20%
124,00 TL 99,20 TL

SVR

Fransa’daki küçük bir laboratuvardan tüm dünyaya yayılan marka güzel ve sağlıklı bir cilde kavuşmaya yardımcı olmak için özel geliştirilen ürünlere sahiptir. Dünya genelinde geniş bir kitlenin tercih ettiği marka farklı cilt sorunlarına yönelik formüle edilen ürünleriyle optimum fayda sağlamayı amaçlamaktadır. Markanın ürünleri tüm cilt tiplerine hitap etmektedir.

SVR Güneş Kremi

Markanın güneş kremi çeşitleri cildin güneş ışınlarından zarar görmesini önleme amacıyla tasarlanmıştır. Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygun olan güneş kremleri hafif dokuları sayesinde gün içinde yağlanmaya neden olmaz. Cilt tarafından kısa sürede emilen güneş kremleri suya dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma uygundur. Güneşe çıkmadan en az 30 dakika önce sürülmesi etkili bir koruma sağlayabilir.

SVR C Vitamini

SVR C vitamini yaşlanma karşıtı bir ürün olarak kırışıklıklarla etkin mücadele sağlar. Cilde daha aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm kazandırma amacıyla formüle edilen SVR C Vitamini

Ciltteki yorgunluk belirtilerinin giderilmesinde de önemli bir role sahiptir. Cilt tonunun eşitlenmesi konusunda da faydalıdır.

SVR C Vitamini nemsiz ve karanlık bir yerde muhafaza edilmelidir. Cilt bakım turininin bir parçası haline getirilmesi gereken SVR C Vitamini sabah ve akşam temiz cilde masajla uygulanır. Nemlendiriciden sonra kullanılması gereken serum düzenli olarak kullanıldığı takdirde kısa süre içerisinde etkili sonuçlar alınabilir.

SVR Yüz Yıkama Jeli

Cilt bakımının her aşamasında optimum fayda sağlayacak ürünler geliştirmeye özen gösteren SVR markasının Yüz Yıkama Jeli yağlı ve hassas cilt tiplerinde kullanıma yönelik formüle edilmiştir. Kremsi bir köpüğe sahip olan SVR yüz yıkama jeli cildi kurutmadan temizler. Ciltteki fazla sebumun ve kirlerin arındırılmasına yardımcı olur. Ciltteki, çeşitli nedenlerle tıkanmış gözenekleri açar. Cildin daha mat bir görünüm kazanmasına katkıda bulunması sağladığı faydalardan biridir. Hem yüzde hem vücutta kullanıma uygundur.

SVR Sebiaclear Gel Moussant - Yağlı Ciltler İçin Temizleyici Jel yağlı ve akneli ciltlerin kullanımına özel olarak formüle edilmiştir. Ciltte bulunan yağın, kirin ve makyaj kalıntılarının temizlenmesini sağlar. Geliştirilmiş formülü sayesinde cildin yağ oranını dengelerken cilde mat bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Optimum fayda sağlanması için nemli cilde nazik bir masajla uygulanmalı ve bol suyla durulanmalıdır.

SVR Cicavit Krem Ne İşe Yarar?

SVR Cicavit Krem cilt görünümünün iyileştirilmesine ve cildin ihtiyacı olan bakımın yapılmasına yardımcı olan bir kremdir. Tüm ailenin kullanımına uygun olan SVR Cicavit Krem ciltteki kuruma, çatlama ve güneşin neden olduğu sorunlar gibi çeşitli durumlara karşı kullanılabilir. Ciltteki zararların giderilmesinde, cildin rahatlatılmasında ve yatıştırılmasında önemli bir rol üstlenir.

Kaşıntı karşıtı güçlendirilmiş ürünün anti-irritasyon etkisi vardır. Tahrişe bağlı olarak oluşan izler, kızarıklık, çatlak, sıyrık, bebek pişiği, dövme, dermatolojik peeling, epilasyon, tıraş, yüzeysel hafif yanıklar ile güneş yanığı gibi cilt sorunlarında kullanıma uygundur. Özel bakteriyel etkisiyle cilt florasını dengeleyen SVR Cicavit Krem yapışan değildir ve hızla emilen bir dokuya sahiptir.

Uygulama yapılacak bölge temiz ve kuru olmalıdır. SVR Cicavit Krem günde 2 kez cilt tarafından tamamen emilene kadar uygulanmalıdır.

SVR A Ampoule Ne İşe Yarar?

SVR A Ampoule kırışıklık karşıtı etkiye sahip bir cilt bakım serumudur. İçeriğinde bulunan A vitamini sayesinde cilt görünümünün düzenlenmesine katkıda bulunan SVR A Ampoule cilt bakımının ve yaşlanma belirtilerinin azaltılması amacıyla özel olarak formüle edilmiştir. Düzenli kullanımla birlikte zaman içinde cildin daha pürüzsüz bir görünüm almasına yardımcı olur.

Cilt düzensizlikleri, kusurları, gözenek genişlemesi ve cilt kırışıklıkları için konsantre bakım sunar. Saf A vitamini içeren SVR A Ampoule cildin pürüzsüzleştirilmesi için cilt dokusunu yeniden uyarma görevini üstlenir. Tek başına ya da bakım kremleriyle karıştırılarak kullanıma uygundur.

SVR Hangi Ülkenin?

Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde kullanılabilecek özel ve güçlü cilt bakım çözümleri sunan SVR 1962 yılında Fransa’da kurulan bir markadır.