5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Teoxane Hydrogel-Anti Age Yüz Boyun Maskesi - İnce Çizgi Maskesi

Marka:
Ürün Kodu : 4797
Barkod: 3401360225794


Teoxane Hydrogel-Anti Age Yüz Boyun Maskesi - İnce Çizgi Maskesi

Yüz ve boyun bölgesinde görülen kırışıklık, çizgiler, nemsizlik ve esneklik kabı sorunlar için kullanılan bakım maske

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Yüz ve boyun bölgesinde görülen kırışıklık, çizgiler, nemsizlik ve esneklik kabı sorunlar için kullanılan bakım maskesidir. Boyun bölgesi ince ve kırılgan yapıda olduğu için estetik tedavisinde bile zor bir bölgedir. Bu yüzden dikkat edilmesi ve bakım yapılması gerekir. Ayrıca ciltte görülen kırışıklıklar tonisite eksikliğinden dolayı oluşabilir. Sülfatlı D-galaktoz ve doğal polimerler yani karragenanlar (çeşitli kırmızı yosun ve hücre duvarını oluşturan polisakkaritler) bulunur. İçerisinde bulunan kırmızı yosun %90 su içermektedir. En önemli özellikleri ise cilde çabuk nüfus etme, sıkılaştırma, tazeleme ve ikinci bir cilt kaplama gibi hissi vermesi için uygulanabilir. Yüz ve boyun bölgesinde görülen hasarın değişmesi ve yenilenmesi için uygulanabilir.

Ürün Avantajları

Teoxane Hydrogel-Anti Age Yüz Boyun Maskesi 30 yaş sonrası oluşan kırışıklık, nemsizlik, donuk ten, tonisite eksikliği ve sıkılık kaybı gibi durumlar görülebilir. Yağsız özelliği ile ciltte kalıntı bırakmadan hızlı emilmesi için uygulanabilir. Cildin yatışması, ferahlaması, nemlenmesi ve çizgilerin hafiflemesi için kullanılabilir.  Ayrıca Keratinositler arasındaki bağlantıyı güçlendirmek ve higroskopik dermisi nemlendirmek için uygulanabilir.

Ürün Kullanımı

Temizlenmiş yüz ve boyun bölgelerinize ikinci bir deri gibi oturana kadar dışa doğru düzeltin. 15 dakika bekledikten sonra durulama yapmadan Teoxane cilt bakım ürünü kullanınız.

Ürün İçeriği

Rha, Düşük Moleküler Ağırlıklı Ha, Osilift, Aloe Vera, Fucogel, Hyaluronik Asit, Osilift, Fucogel

Etki Alanı Kırışıklık ve sıkılaştırma
Cilt Tipi Tüm ciltler
Sonuç Esneklik kaybını geri kazanması, nemlendirme, kırışıklık ve ince çizgi hafifletmek için bakım
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER