Vichy Dercos Densi Solution Serisi

15 Eylül 2017
Vichy Dercos Densi Solution Serisi

Gür ve dolgun saçlarınızın zamanla seyreldiğini fark ediniz de bu can sıkıcı olabilir. Saç dökülmelerinin birçok sebebi vardır. Yanlış ürün kullanımı, kimyasal içerikli ürünler, boya, fön işlemleri, dengesiz beslenme ve çevresel etkiler saçların zamanda seyrelmesine ve gücünü kaybetmesine neden olur. Bu tür sorunları önlemek ve hacim katmak için uygun dermokozmetik ürünleri tercih etmelisiniz.

Saça Ne Gibi Faydası Var

Bu serisi ince telli ve zayıflamış saçlara tavsiye edilmektedir. Saçlara yoğunluk ve hacim sağlayarak saçların daha gür bir görünüme kavuşmasını sağlar. Seriyi düzenli kullandıkça günden güne saç yoğunluğu artar ve saç kökleri güçlenir. Kullanmaya başladıktan sonra etkilerini fark edebilirsiniz. Seride bulunan şampuan saçları gürleştirir. Saç kremi Daha güçlü olmasını sağlar. Serum ise yoğun saç görünümüne kavuşturur. Zayıf ve ince telli saçlara sahipseniz ve saçlarınıza dolgunluk katmak istiyorsanız bu seriyi deneyebilirsiniz.

İçerisinde Neler Var

Antioksidan açısından zengin içeriğe sahiptir. Bu özelliği ile saçları besler ve nemlendirir. Zayıf ve ince telli saçları hedef alan bu seri içerisinde Resveratrol bulunur. Aynı zamanda saç dolgunluğunu arttırmaya yardımcı Stemoxydine içermektedir.

Vichy Dercos Densi Solution Ürünleri

İlk olarak saçlarınızın bakımını şampuan ile yapınız. Vichy Dercos Densi-Solutions Shampooing şampuan ince telli saçların kurtarıcısıdır. Hassas içeriği ile saç derisine zarar vermeden bakım yapar. Düzenli kullanımda saçların günden güne daha hacimli ve güçlü olduğunu fark edeceksiniz. Saç derisinden başlayarak tüm saçı temizler ve canlı bir görünüm kazandırır.

Dolgunlaştırıcı etkiye sahip Vichy Dercos Densi-Solutions Conditioner kremi saç köklerinden başlayarak tüm saçlara uygulanarak saç tellerini kalınlaştırır ve güçlendirir. İncelmiş ve zayıflamış saçlar için idealdir.

Her uygulama sonrasında yoğun görünümlü saçlara sahip olmanızı sağlar. Klinik olarak kanıtlamış patentli molekül Stemoxydine içermektedir. Vichy Dercos Densi-Solutions Concentrated Serum kolay uygulaması ile sizi kendine hayran bırakabilir. Sprey formunda olduğu için birkaç fıs ile hızlı bir şekilde uygulama sağlar. Sırayla ürünler kullanıldığında hacimli ve gür saçlara anında kavuşmak mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.