Arko Nem

1957 yılında kurulan Arko hem kadın hem erkek kullanıcılara yönelik ürün çeşitleri geliştirmekte, zaman içinde yeniliklere uyum sağlamadaki başarısı ile günümüze kadar popülerliğini korumayı başarmaktadır. Ürünlerinin formülünde, ambalajında ve tasarımındaki değişikliklerle her alanda kullanıcılarına hitap etmekte bu sayede 50’den fazla ülkede satışa sunulmaktadır. 

Özellikle erkeklere özel olarak formüle edilen kişisel bakım ürünleri ile en çok tercih edilen markalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Erkeklerin kişisel bakımını ve farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik birbirinden özel ürünleri ile sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak anılmaktadır.

Arko Krem

Günlük cilt bakımı için ideal olan bu ürün, formülündeki ekstra gliserin sayesinde cildi dış etkenlere karşı koruyarak eksiksiz bakım sağlar. İhtiyaç duyulan her an cilde uygulanabilen 

Arko Krem cildin daha yumuşak ve canlı olmasına katkıda bulunur.

İçeriğindeki E vitamini ve doğal yağlar kolayca emildiğinden en kuru ciltleri dahi gün boyunca nemlendirerek rahatlama sağlamayı başarır. Parfüm içermemesine karşın ferah kokusuyla temiz bir his elde etmenin en sağlıklı yoludur.

Arko Men

Tıraş jeli, tıraş kolonyası gibi ürünlerden oluşan Arko Men serisi içerisindeki her bir ürün cildi rahatlatmaya ve yumuşatmaya yönelik olarak hazırlanmıştır. Tıraş sırasında ciltte meydana gelmesi olası tahriş ve kızarıklık gibi sorunların ortaya çıkmasını önleyecek özelliklere sahiptir. Dermatolojik olarak test edilen ürünler farklı cilt tiplerinde kullanım halinde en iyi sonuçların alınmasını sağlar.

Arko Tıraş Sabunu

Sakalı yumuşatan Arko Tıraş Sabunu sayesinde daha az sürtünmenin ve daha az tahrişin söz konusu olduğu rahat bir tıraş yaşamak hayal değil. Tıraş sabunu kullanılan cilt tıraştan önce yumuşadığı için tıraş sırasında tahriş olma ve yaralanma riski azalır.

Arko Tıraş Köpüğü

Tıraş köpükleri erkeklerin tıraş olurken en sık kullandıkları kişisel bakım ürünleri arasında yer alır. Cilt tipine uygun tıraş köpüğü kullanmak ciltte yanma, kuruma, gerilme ve tahriş gibi sorunları azaltır. Hassas ciltler için özel olarak tasarlanan tıraş köpüğü içeriğindeki bileşenlerle cildi besleme ve nemlendirme görevini de üstlenir. Daha yumuşak, esnek ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için cilt tipine uygun tıraş köpüğü seçmek çok önemlidir.

Tıraş sonrası bakım için uygun bir ürün olan Arko tıraş kolonyası cildi serinletir ve ferahlatır. Uzun süreli temizlik ve rahatlık hissi veren etkili bir kokuya sahiptir. Arko’nun erkeklere yönelik ürün yelpazesi bu ürünlerin yanı sıra sprey krem, vücut nemlendirici ve daha birçok farklı ürünü içeren geniş bir çeşitliliğe sahiptir.

Arko Fiyatları

Arko fiyatları satın alınmak istenilen ürüne, ürünün gramajına, özelliklerine ve daha pek çok farklı etkene göre farklılık gösterir. Kişisel bakımın kusursuz bir şekilde yerine getirilmesini sağlayan ürünlerin fiyatları sağladıkları fayda ve uzun süreli etkileri göz önünde bulundurulduğunda son derece uygun olmaları ile dikkat çekmektedir.