Ücretsiz Kargo
20%
1.668,00 TL 1.334,40 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.970,00 TL 1.576,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.340,00 TL 1.072,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.340,00 TL 1.072,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.185,00 TL 948,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.525,00 TL 1.220,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
2.410,00 TL 1.928,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
2.145,00 TL 1.716,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.750,00 TL 1.400,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.690,00 TL 1.352,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.920,00 TL 1.536,00 TL

Svr Laboratoires

SVR Fransız kökenli bir dermokozmetik markasıdır. SVR, klinik olarak test edilen ve dermatolojik laboratuvarlarda üretilen kaliteli ve etkili ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. SVR leke, hassasiyet, atopik, anti-aging, nemlendirme, akne ve sivilce ürün grupları başta olmak üzere geniş bir çeşitliliğe sahiptir.

Her bireyin cilt yapısı doğal olarak birbirinden farklıdır. Bunun sonucunda yaşanan cilt problemleri ve cilt ihtiyaçları da farklılık gösterir. Bazı ciltler akne sorunu yaşarken bazı ciltlerin en büyük problemi çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan lekelerdir. Çevresel faktörler ve güneşin zararlı ışınları da cilt üzerinde olumsuz etkilere neden olabilir. Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulduğunda her cilt tipinin özel bir bakıma ihtiyacı olduğu kolayca ifade edilebilir.

Cildin doğal ihtiyaçlarını en sağlıklı şekilde karşılamak için cilt tipi bilinmeli ve cildin ihtiyaçları doğru şekilde analiz edilmelidir. Cildi iyi tanımak ve ihtiyaçlarını doğru analiz etmek optimum fayda sağlayacak cilt bakım ürünlerinin seçilmesini sağlar. Doğru cilt bakım ürülerinin düzenli bir şekilde kullanılmasıyla birlikte istenilen etkinin kalıcı bir şekilde sağlanması mümkün olmaktadır.

Sağlıklı bir cilde sahip olmak için kimyasal içeren ürünler kullanılmamalı, cildin yapısına uygun ve özelliklerini karşılayacak nitelikte ürünler seçmeye özen gösterilmelidir. SVR özel bileşenleri ve titizlikle hazırlanmış formülleriyle her cilt tipine uygun çözümler dermokozmetik bir marka olarak geniş kitlelere hitap etmektedir.

SVR C Vitamini

SVR özel formüle edilen yüz temizleme ürünleri ve yüz serumlarıyla cildi derinlemesine temizleyip beslerken diğer yandan da SVR C vitamini ile cilde ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlar. Düzenli kullanımla birlikte daha sağlıklı bir yüz yapısına kavuşmak mümkündür.

SVR C vitamini içeren bakım serumu cilde anında daha canlı bir görünüm kazandıracak şekilde formüle edilmiştir. Cildi çevresel faktörlere karşı korumasının yanı sıra daha eşit ve aydınlık bir görünüm elde edilmesine da katkıda bulunur.

SVR C vitamini temiz ve kuru cilde uygulanmalıdır. Tüm ciltlerde kullanıma uygun olan SVR C vitamini özellikle mat, donuk, yorgun ve ışıltısını kaybeden ciltlerde etkili sonuçlar alınmasını sağlayabilir.

SVR Yüz Yıkama Jeli

SVR farklı cilt tiplerine ve sorunlarına yönelik ürün çeşitlerine sahiptir. SVR Sebiclear Hydra serisinde yer alan köpük formundaki yüz temizleme jeli, yoğun formülüyle siyah noktalarla ve sivilcelerle mücadelede etkin bir rol üstlenir. Düzenli kullanım sonucunda akne ve sivilce görünümünü gözle görünür bir şekilde azaltması söz konusu olabilir. Hassas formülü cildi kurutmaz. Böylece uygulamadan sonra ekstra nemlendirme yapılması gerekliliğini ortadan kaldırır.

SVR yüz yıkama jeli cilt gözeneklerini açarak ciltteki fazla kirin ve yağın arındırılması yoluyla derinlemesine temizlik sağlar. Bunun sonucunda ciltteki sivilcelerin azalması da söz konusu olabilir. aynı zamanda makyaj temizleme ürünü olarak da kullanılabilir.

SVR Cicavit Krem Ne İşe Yarar?

SVR Cicavit Krem güçlendirilmiş kaşıntı karşıtı ve anti-irritasyon etkiye sahiptir. Tahrişe bağlı olarak oluşan izlerle ve kızarıklıkla mücadeleye yardımcı olur. Aynı zamanda ciltteki çatlaklarda, sıyrıklarda, bebeklerin pişiklerinde, tıraş ya da epilasyon sonrası oluşan cilt tahrişlerinde kullanılabilir.

Dövme ve dermatolojik soyma işlemleri sonrasında kullanımı fayda sağlayabilir. Bunların yanı sıra hafif ve yüzeysel yanıklar ile cilt yanıkları gibi cilt sorunlarında acil yardım kremi olarak SVR Cicavit Krem kullanımı tercih edilebilir.

SVR Cicavit Krem cildin doğal florasının dengelenmesine katkı sağlar. Özel antibakteriyel bir etkisi vardır. Hızlıca emilen ve yapışan olmayan koruyucu dokusu sayesinde yenidoğan döneminden itibaren bebek, çocuk ve yetişkin kullanımına uygun bir üründür.

SVR Hangi Ülkenin?

SVR bir Fransız markasıdır. Küçük bir laboratuvarda kurulmuş olan marka günümüzde dermokozmetik alanındaki otoritelerden biri haline gelmiştir. Kullanıcılarının güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmasını sağlayacak ürünler geliştirmeye odaklanmaktadır. Pek çok farklı cilt bakım ürünü bulunan SVR cilt sorunlarına kendi geliştirdiği özel çözümleri sunmakta ve kullanıcı odaklı tasarlanan ürünleriyle önemli faydalar sağlamaktadır.