Yeni
Ücretsiz Kargo
15%
994,00 TL 844,90 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
15%
1.139,00 TL 968,15 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
15%
1.499,00 TL 1.274,15 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
15%
1.499,00 TL 1.274,15 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
15%
1.139,00 TL 968,15 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
15%
1.594,00 TL 1.354,90 TL

Lierac

Lierac sunduğu birbirinden özel içeriklere sahip ürünlerle etkili bir cilt bakımı yapmayı sağlar. 40 yıldan uzun bir süredir sektörün öncüsü isimlerden biri olan Lierac dermokozmetik ürünler geliştirir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde kullanıcılara cilt tipine ve ihtiyaçlarına uygun ürünler seçme imkanı sağlar. 

Lierac Premium

İnsan cildi her yaşta farklı sorunlarla karşı karşıya kalır. Ergenlik döneminde genellikle akne, gözenek ve sivilce şeklinde kendini gösteren cilt sorunları yetişkinlik döneminde leke ve ince çizgiler, daha ileri yaşlarda ise kırışıklık, derin çizgiler ve elastikiyet kaybı şeklinde ortaya çıkar. Bireylerin genetik ve cilt yapıları farklı olduğundan karşılaştıkları cilt sorunları da farklılaşabilir. Bununla birlikte cildin belli bir olgunluğa gelmesiyle çizgiler derinleşir, kırışıklıklar belirginleşir, boyun altında elastikiyet kaybı yaşanır. 

Lierac Premium serisi ürünler yaşlanma karşıtı anti-aging bakımı sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Premium Serum içeriğindeki bileşenler sayesinde hücre yenilenmesi sürecinin hızlanmasına katkı sağlar. Yine hyaluronik asit etkisiyle cilt dolgunlaşmasını destekler. Cilt yüzeyindeki ince kırışıklık ve çizgileri gidererek genç bir görünüm elde edilmesine katkıda bulunur. Kolay emilim sağlayan ince yapısı sayesinde cildin en alt katmanına iner ve onarım sürecini başlatır. Düzenli kullanılması halinde gözle görülür sonuçlar elde edilebilir.

Premium Cream olgun ciltlerdeki derin kırışıklık, renk eşitsizliği, geniş gözenek, elastikiyet kaybı ve koyu leke gibi sorunlarla savaşmak üzere formüle edilmiştir. Cilde ihtiyaç duyduğu bakımı eksiksiz bir şekilde sağlar.

Premium Yeux ince ve hassas yapılı göz çevresindeki kırışıklık, derin çizgi ve elastikiyet gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olan etkili bir üründür. Yapısal özellikleri nedeniyle yaşlılık belirtilerinin kendini gösterdiği ilk bölge olarak bilinen göz çevresinin görünümün iyileştirilmesi noktasında da faydalıdır.

Lierac Sunissime

Lierac güneş korumalı Sunissime serisi ürünler içerisinde Sunissime yaşlanma karşıtı enerji veren güneş sütü ile Sunissime güneş korumalı ve çeşitli faktörlü kremler yer alır. 

50 faktör korumalı bir güneş sütü olan Lierac Sunissime Energizing Protective yaşlanma karşıtı etki sağlayacak şekilde formüle edilmiştir. İçerisinde paraben ya da silikon gibi katkı maddeleri bulunmaz. Aloe Vera başta olmak üzere çeşitli bitki özlerinin yağlarıyla zenginleştirilmiştir. 

Sunissime serisi ürünleri cildin güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korunması ve cilt bakımının yapılması için ihtiyaç duyulan temel adımlardandır. Renkli güneş kremi Sunissime Energizing yalnızca güneş koruması yapmakla kalmaz. Aynı zamanda cildin dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasında da üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirir. Daha yoğun kapatıcılık elde edilmesi istendiği takdirde güneş korumalı fondötenlerin kullanımı faydalı olabilir. Lierac Teint Perfect Skin güneş korumalı fondötenler cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruduğu gibi kapatıcı özelliğiyle eşit cilt tonu görünümünü de destekler. Hyaluronik asit içeriği güneş korumalı fondöten çeşitlerinin nem desteği sağlamasının temel nedenidir. Ayrıca farklı cilt renklerine uygun alternatifleri de vardır.

Lierac Çatlak Önleyici Krem

Markanın en çok ilgi gören ürünlerinden biri çatlak karşıtı bakım konusunda üst düzey etki sağlayan içeriğiyle dikkat çeken Lierac çatlak önleyici kremdir. Çatlak bakımı sunma amacıyla özel olarak geliştirilen Phytolastil serisinde çatlakların bakımı ve önlenmesi için ihtiyaç duyulan pek çok farklı ürün vardır.

Phytolastil jel karın, göğüs ve basen bölgesinde hızlı kilo alımı gibi nedenlere bağlı olarak oluşabilecek çatlak görünümünün önlenmesinde etkilidir. Çatlak görünümüne karşı bakım serumu Phytolastil Solute ergenlik ve kilo değişimi sonrasında kullanılabilecek en ideal ürünlerden biridir. Çatlak bakımında son derece etkili olan Phytolastil Solute serum aslanpençesi, kırk kilit otu ve sarmaşık bitkilerinin bir araya geldiği aktif içerikli konsantrasyona sahiptir. Sprey formu sayesinde kolayca kullanılabilir.

Lierac Fondöten

Lierac cilt için en uygun ve aydınlatıcı fondöten formunu üreten bir markadır. Ciltte nude etkisi yaratan fondöten ile cildin daha eşit bir tona, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüme kavuşması sağlanır. Cilt bakımını makyajla birleştiren yeni jenerasyon dokusu ile Lierac fondöten ciltte anında dolgun ve pürüzsüz bir etki yaratır. Kolay uygulanan yapısı sayesinde cildin her yerine dağıtılması ve pudramsı bitiş elde edilmesi mümkündür. Tüm cilt tiplerinde kullanım için uygun olan Lierac fondöten çeşitleri cilde doğal bir ışıltı kazandırır. Hafif yapısı ciltteki parlamayı önlediği gibi pudra kullanma gereksinimi duyulmadan cilt boyu sağlıkla ışıldayan bir cilde sahip olmaya imkan verir.

Lierac Göz Kremi

Genellikle yaş almaya bağlı olarak ortaya çıkan kırışıklık problemleri hassas bir yapıya sahip olan göz çevresinde çok daha dikkat çekici olabilir. Lierac göz kremi çeşitleri kırışıklık nedeniyle elastikiyetini kaybeden, sarkan ve kuruya göz çevresinin toparlanmasını, sıkılaşmasını ve pürüzsüzleşmesini sağlayarak daha dinamik ve genç bir görünüm kazandırır.

Lierac Diopti serisi ürünleri göz çevrelerindeki yorgunluk belirtilerini azaltma, göz altı şişkinliklerini önleme ve koyu renkli halkaları düzeltme amacına yönelik olarak özel içeriklerle tasarlanmıştır. 

Lierac Integral Eye Lift Serum ise göz çevresi ve göz kapakları için yeniden yapılandırma özelliğine sahiptir.

Lierac Fiyatları

Lierac ürünlerinin fiyatları ürünün içeriğine, türüne, gramajına ve benzer etkenlere göre belirlenir. Geniş çeşitliliğe sahip olan ürünlerin fiyatları da geniş bir aralık içerisindedir.