Lierac Ürünleri


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 6 7 8
Toplam 159 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

Lierac kurucusu Dr.Leon Cariel 1975 yılında uzun yıllar boyunca kazandığı tecrübeyi ve uzmanlığını kadınların ihtiyacını karşılamak için ürünlerini hizmete sunmaya karar vermiştir.Lierac markasının ürünleri cilt yaşlanmasının ve estetik bozukluklarının önüne geçmek için formüle ettiği ürünleri ile uzmanlaşmış bir Fransız markasıdır.

 Lierac Magnificence serisi yaşlanma karşıtı ve canlandırıcı ürünlere sahiptir.Cildin dolgunlaşması, cildin genç görünümüne kavuşması ve canlanması için uygulanmaktadır. Bu serinin içerisinde krem, jel ve serum bulunmaktadır. En çok beğenilen ve merak edilen Magnificence Red Serum içeriğindeki yüksek konsantrasyondaki D-Glyox Kompleks, hyaluronik asit ile kırışıklıkları ve sıkılık kaybını azaltmaya yardımcı olur.

Lierac Premium serisi çeşitli sebeplerden dolayı oluşan kırışıklıkların azalması ve sıkılaşması için uygulanır. Hem cilt hem de göz çevresi kırışıklıkları için birçok ürünleri bulunan bu seride krem, maske ve serum bulunmaktadır. Diğer serileri ile Lierac Dioptigel, Lierac Cohenrence ve Lierac Hydragenist serileridir.

 Hamilelik dönemi ve hızlı kilo alıp verme dönemlerinde vücutta çatlaklar oluşur.Akışkan jel yapısıyla kolay kullanım ve masaj tekniği sağlayan Lierac Phytolastil jel, kalça, bacak ve göğüs bölgelerindeki çatlakların azalmasında yardımcı olur. Yaş ne olursa olsun vücutta çatlaklar mutlaka meydana gelir. Çatlak oluşumunu önlemek ya da oluşmuş çatlağı azaltmak için Phytolastil sizin ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Lierac tüm kadınların ihtiyacını karşılamaktadır. Kadınların en çok dertlerinden biri olan çatlakların yanı sıra selülit sorunu da yaşamaktadır. Çoğu kadınlardan görülen bu sorunun azalması ve cildin sıkılaşması için Lierac Selülit Jeli yağ depolayan hücreleri, yağ yakıcı hücreler haline getirerek vücuttaki selülit görüntüsünü azaltmaya yardımcı olabilir.

 Günlük hayatta mimik hareketleri çok fazla kullanıldığından dolayı göz çevresinde kırışıklıklar görülür.Kırışıklıların azalması ve göz çevresinin sıkılaşması için Lierac Göz Kremi göz çevresinin daha genç görünmesine yardımcı olur.

  Lierac kadınların güzelliğini, sağlığını ve estetik güzelliğini arttırmak için bütün tecrübesini ortaya koymuştur. Tecrübesi ve uzmanlığı ile kadınları ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Lierac ürünlerini hakkında daha detaylı bilgi edinmekve sipariş vermek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.