Ücretsiz Kargo
15%
849,00 TL 721,65 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.099,00 TL 934,15 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.099,00 TL 934,15 TL
Ücretsiz Kargo
15%
849,00 TL 721,65 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.199,00 TL 1.019,15 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
15%
779,00 TL 662,15 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
15%
1.209,00 TL 1.027,65 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
15%
629,00 TL 534,65 TL

Lierac

Lierac titizlikle hazırlanmış ürünleriyle etkili bir cilt bakımını herkes için ulaşılabilir kılan bir markadır. 40 yıldan uzun zamandır sektörünün lider ismi olan Lierac dermokozmetik ürünleriyle çıtayı çok yükseklere taşımıştır. Bu sayede cilt tipine ve ihtiyaçlarına uygun ürünleri Lierac’ın geniş ürün çeşitliliği içinde bulabilmektedir.

Markanın en popüler ürünleri arasında ilk sırada çatlak kremi, leke kremi ve güneş kremi gelir. Bunların yanı sıra; göz serumu, sıkılaştırıcı göz kremi, bronzlaştırıcı vücut sütü, yaşlanma karşıtı serum ve çok daha fazlası Lierac ürünleri arasında bulunmaktadır.

Lierac Premium

Lierac Premium yaşlanma karşıtı anti-aging bakım için tasarlanmış bir seridir. Kadınların cilt ihtiyaçlarına özel geliştirilmiş bir formülü vardır. Premium Yeux göz çevresinin hassas cildine en etkili bakılım sağlanması için tasarlanmıştır. Premium Elixir cildin direncinin artırılmasına odaklanır. PremiumSupreme Max cilt görünümünün pürüzsüzleştirilmesine katkıda bulunur. Voluptuous Cream ise kuru cilt tipine sahip kişilere yönelik formüle edilmiş bir yaşlanma karşıtı gündüz ve gece kremidir.

Lierac Sunissime

Sunissime Lierac markasının Luminoterapi tekniklerinden ilham alarak geliştirdiği güneşe karşı anti-aging etkisi sağlayan serisidir. Lierac Sunissime serisi cildi UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruduğu gibi ciltteki kırışıklıklara karşı da etkili bir mücadele yürütür. Sunissime Energizing Protective Fluid SPF30 güneşten gelen tüm ışınlara karşı koruma sağlama amacıyla formüle edilmiştir. Sunissime SOS Repairing Serum güneş sonraso global yaşlanma karşıtı bakım serumu olarak cilde besleme özelliğine sahiptir. Rehydrating Repair Balm ciltteki esneklik kaybını gidermeye yarayan yaşlanma karşıtı bronzlaştırıcı balsamdır. Sunissime Anti Age Global Energizing Protective Fluid SPF50, içeriğinde bulunan pro taurin ve hyaluronik asit ile cildin enerji kazanmasına ve nemlenmesine yardımcı olur.

Lierac Çatlak Önleyici Krem

Lierac çatlak önleyici krem etkili performansı sayesinde markanın en çok talep gören ürünlerinin başında gelmektedir. Phytolastil serisinde çatlak bakımı ve çatlak önleme amacıyla formüle edilen ürünler yer alır. Phytolastil Jel basen, karın ve göğüs bölgesinde hızlı kilo alımı gibi çeşitli nedenlere bağlı olara ortaya çıkması olası çatlak görünümünün önlenmesine yardımcı olur. Phytolastil Solute ergenlik ve kilo değişimi sonrasın kullanıldığında önemli fayda sağlayan çatlak görünümüne karşı bakım serumudur. Aktif içerikli konsantrasyonun sarmaşık, aslanpençesi ve kilit otu bitkileri bir araya gelmiştir. Çatlak bakımında son derece etkili olan ürün sprey formu sayesinde kolayca kullanılabilir. Düzenli kullanım dahilinde vücutta çatlak oluşumunun önlenmesine ve mevcut çatlak görünümünün iyileştirilmesine yardımcı olabilir.

Lierac Fondöten

Lierac fondöten konusunda da başarılı ürünleri ile ön plandadır. Lierac Teint Perfect Skin Light Beige Spf 20 kapatıcı özelliği sayesinde eşit bir cilt tonu görünümü elde edilmesini desteklediği gibi güneşin zararlı etkilerine karşı cilt koruması da sağlar. Hyaluronik asit içeriği ise cildi nem bakımından destekler. Bileşenleri arasında ön kristal, hyaluronik asit ve kompleks hyalu-3 vardır. Renk düzenleyici pro-kristaller cilt yapısının güçlendirilmesine katkıda bulunur. Böylece daha aydınlık, ışıltılı, sağlıklı ve eşit tonlara sahip bir cilde kavuşulabilir. Sebum üretimini dengeleyen pirinç pudrası cildin daha mat bir görünüme kavuşmasında önemli bir rol üstlenir. Sedef özledi sarı ve yeşil cilt görünümünün nötralize edilmesine katkıda bulunur. Makyaj yaparken bir yandan da cilt bakımı yapmak isteyenlerin favori ürünüdür.

Lierac Göz Kremi

Yalnızca çatlak bakımında değil cilt bakımında ve makyaj uygulamalarında da kusursuzu hedeflemek Lierac markasının ayırıcı özelliğidir. Her ne kadar günlük yaşamın koşuşturmasında cilt bakımı ihmal edilse de sağlıklı ve kusursuz bir görünüme giden yolda atılması gereken ilk adım doğru ve düzenli cilt bakımı rutini oluşturulmasıdır.

Lierac markasının cilt bakımı ürünleri kategorisinde anti-aging ürünler, dudak bakım ürünleri, cilt bakımı serumları, göz çevresi bakımı ürünleri, gözenek sıkılaştırıcılar, maskeler, nemlendiriciler ve onarıcı ürünler yer alır.

Uyku düzensizliği, mevsim değişiklikleri ve çeşitli çevresel etkenler göz çevresinin hassas cildini etkileyebilir. Özellikle yetersiz uyku göz altlarındaki morarmaların en önemli sebebidir. Ortaya çıkan morarmış göz altları estetik açıdan memnuniyetsizliğin yanı sıra kişinin kendisini yorgun hissetmesine de neden olabilir. Diopticerne Dark Circle Correction Brightening Fluid göz altı morluk görünümünün iyileştirilmesi amacıyla formüle edilmiş, üç tip renk farklılığı düzenlemeye yardımcı bir üründür.

Lierac göz kremi ve göz serumu çeşitli nedenlerle göz altı bölgesinde ortaya çıkan şişliklere etkili bir müdahale yapma imkanı sağladığı gibi cilt kırışıklıklarıyla mücadelede de etkin bir rol oynar. Dioptiride Wrinkle Correction Filling Cream kaz ayaklarına karşı etkili bir formüle sahiptir. Diopfatigue Re-Energizing Gel Cream göz çevresindeki yorgunluk belirtilerine karşı hedefe yönelik bakım sağlamak için tercih edilebilecek ürünlerdendir.

Lierac Fiyatları

Lierac son derece geniş çeşitliliğe sahip bir marka olduğu gibi ürün fiyatları da geniş bir aralıkta bulunmaktadır. Ürünün özelliğine, sağladığı etkiye, bileşenlerine, gramajına ve benzer etkenlere göre ürün fiyatları belirlenmektedir.