Vichy Ürünleri

 Vichy 80 yılı aşkın süredir cildin sağlığı ve bakımı için çalışmalar yapmaktadır. Vichy ürünlerinin içerisinde bulunan termal su cilt yapısını güçlendirmeye ve yenilemeye yardımcı olur. Ayrıca gözenekleri sıkılaştırarak cildin pürüzsüz görünmesini sağlar. Hassas ciltler için de ürünleri barındıran marka cilt sıkılığına, hassaslığına ve yatışmasına yardımcı olabilir.

 Vichy Normaderm cilt problemleri, gözenekler, kızarıklık, parlaklık, düzensiz cilt görünümü ve izlerin bakımın için 6 problem ile savaşan bakım serisidir. İçerisinde losyon, temizleyici, krem, tonik ve peeling bulunur.

 Vichy Idealia serisinde geniş gözeneklerin sıkılaşmasına, cilt tonu bozukluklarının düzelmesine ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı ürünler bulunur. Çevresel etkiler, yanlış ürün kullanımı ve yaşlılık gibi etkenler bu tür sorunlara sebebiyet verir. Bu sorunlarla karşılaşmamak ya da azaltmak için ideal ürünlere sahip bir seridir.

 Vichy Liftactiv serisi cilt yaşlanmasının önüne geçmeye, cildi gençleştirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı ürünler içerir. Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Gece ve gündüz bakımı sunan bu seri kırışıkları azaltarak yaşlanma etkilerine karşı savaşır.

 Vichy Neovadiol serisinde menopoz dönemindeki kadınların tüm bölgelerinin yapılanması ve onarılmasına yönelik ürünler bulunur. Bu seride bulunan Vichy Neovadiol Nuit cildi güçlendirmeye ve şişliği azaltmaya yardımcı olabilir.

 Vichy Purete Thermale serisindeki ürünler temizleyici, tonik ve peeling ürünleri içermektedir. Cilde çevresel etkilerin neden olduğu kiri, yağı ve makyajı temizlemek için uygulanır. Gözenekleri, makyajı ve hassas cildi yatıştırarak temizlemektedir. Her cilt tipine ve sorunu uygun temizleyicileri ile ihtiyaca uygun bir seridir.

 Tüm ihtiyacınızı ve cilt sağlığınızı karşılayacak tüm ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile her aradığınızı bulabilirsiniz.

 


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 7 8 9
Toplam 177 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 7 8 9

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.