Ücretsiz Kargo
15%
2.099,90 TL 1.784,92 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.939,90 TL 1.648,91 TL
Ücretsiz Kargo
15%
889,90 TL 756,41 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.374,90 TL 1.168,67 TL

Vichy

Sektörünün lider ismi Vichy Fransa’da doğmuş ancak ünü çok kısa sürede Fransa sınırlarını aşarak kalitesi dünya genelinde tescil edilmiş bir markadır. Vichy hipoalerjenik formülasyonlara sahip ürünleriyle hassas cilt tipine sahip kişilerin de güvenle kullanabileceği geniş bir skalaya sahiptir. Vichy markasının tüm ürünleri eczacılar ve uzman dermatologlar tarafından test edilip geliştirildiği gibi kesinlikle ürünler hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Bu konuda son derece hassas bir tavır sergileyen Vichy 30 yıldır bu konuda alternatif yöntemler geliştirmeye odaklanmaktadır.

Paraben ve zararlı kimyasallar içermeyen ürün içeriklerinin geliştirilmesi sırasında markanın önceliği tüketicilerinin ihtiyaçları ve alışkanlıklarıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Vichy’in zengin ürün seçenekleri sayesinde hem kadınlar hem de erkekler tepeden tırnağa kusursuz bir bakım imkanına sahip olmaktadır.

Vichy tarafından titizlikle üretilen ürünlerin yer aldığı cilt bakım rutinleri, cildi rahatlatıp arındırmak için en iyi seçenektir. Cilt ne kadar özen gösterilirse gösterilsin gün içerisinde havasız ve pek çok dış etkene maruz kalır. Ayrıca uykusuzluk, stres hatta yetersiz su tüketimi gibi faktörler de cilt üzerinde olumsuz etkiye yol açabilir.

Bu aşamada cilt sağlığının korunması için doğru ve düzenli bir cilt bakımına ihtiyaç duyulur. Ancak bu noktada unutulmaması gereken en önemli nokta her bireyin cilt tipinin ve ihtiyaçlarının farklı olduğudur. Vichy her cilt tipine ve her ihtiyacı karşılamaya uygun olarak formüle edilmiş zengin ürün çeşitliliği ile çok geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmaktadır.

Kullanıcılar cilt tiplerine ve gereksinimlerine göre Vichy’den göz çevresi bakımı, nemlendirici, temizleyici, yatıştırıcı termal su, güneş kremi, şampuan gibi pek çok farklı özellikte ürünü temin edebilirler. Ayrıca Vichy yaşlanma karşıtı etkiye sahip ürünler ile problemli ciltlere yönelik bakım ve besleyici bakım ürünleri de kullanıcılarına sunmaktadır.

Vichy Güneş Kremi

Güneş ışınlarına doğrudan maruz kalmanın cilt üzerindeki olumsuz etkileri son derece açıktır. Cildin güneş ışınlarından zarar görmesini engellemek için yapılması gereken cilde ihtiyacı olan korumayı sağlamaktır. Bu kapsamda belirli saatlerde güneşe çıkmama, cildi koruyucu kıyafetler giyme gibi çeşitli önlemler uygulanmakla birlikte aslında bunlar temel önlem olan güneş koruyucu ürünlerin etkisini destekleme özelliğini sahiptir. Güneş ışınlarına karşı etkili bir koruma sağlanabilmesi için yapılması gereken dört mevsim güneş koruyucu ürünler kullanmaktır. 

Güneş ışınlarına fazla maruziyetten kaynaklanan kızarıklık, ciltte tahriş ve lekelenme hatta erken yaşlanma gibi sorunların önlenebilmesi için cilt tipin uygun güneş kremleri düzenli olarak kullanılmalıdır. Derinin alt tabakasına kadar ulaşabilen UV ışınları güneş koruyucu kullanılmaması halinde ciddi sorunlara neden olabilir.

Vichy güneş kremi çeşitlerinin yer aldığı Capital Soleil serisindeki ürünler zararlı UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlama amacıyla formül edilmiştir. Hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde kullanıma uygun ürünlerin yer aldığı geniş yelpazedeki Vichy güneş kremleri filtre sistemi ile dikkat çeker. Vichy güneş kremi çeşitleri Vichy termal suyu ile zenginleştirilmiş özel yapısıyla farklı cilt tiplerinin gereksinim duyduğu korumayı sağlar.

Vichy Güneş Koruyucu Renkli Krem yağlı ve karma ciltlerin kullanımına uygundur. Dekolte bölgesine özel renkli dokulu üretilen Vichy Güneş Koruyucu Renkli Krem SPF 50 değeri ile yüksek koruma içerir. İçeriğindeki mineraller güneş ışınlarının zararlı etkilerini minimize etme özelliğine sahiptir. Ayrıca güneşin neden olduğu erken yaşlanma belirtilerine ve koyu cilt lekelerine karşı da koruma sağlayabilir. Renkli BB kremin ince ve matlaştırıcı bir dokusu vardır. Cildi aydınlatırken ideal cilt tonunun açığa çıkmasında da önemli bir rol üstlenir.

Vichy Capital Soleil SPF50 sahip olduğu zengin içerik ve PhE-Resorcinol formülüyle cilde etkin bir koruma sağlarken ciltteki leke görünümünün azaltılmasına ve yeni lekelerin oluşumunun önlenmesine katkıda bulunur. Hipoalerjenik yapısıyla hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

Vichy ürünleri arasında çocukların kullanımına ve vücuda özel güneş koruyucu krem serileri de yer alır. Vichy güneş kremi çeşitleri yüz ve vücut için kullanılabildiği gibi nemlendirici etkisi ile de ön plandadır. Özel formülleri sayesinde ciltte eşit ve doğal bir bronzluk elde edilmesini sağlarlar. Bir yandan cildi bronzlaştırırken diğer yandan cildin gereksinimi olan nemlendirme etkisini uzun süreli olarak sunar.

Vichy Dercos Şampuan

Saçlar kadın erkek fark etmeksizin stilin ve hoş bir görünümün tamamlayıcısıdır. Vichy özel formüle edilmiş saç bakım ürünleriyle kullanıcı memnuniyetini üst noktalara taşımaktadır. Vichy Dercos saç bakım serisi saçlara güçlü ve etkili bir bakım uygulanması amacıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Bu kapsamda Vichy Dercos şampuan ve saç bakım serisi içerisinde pek çok farklı soruna hitap eden ürünler yer almaktadır. Bitkisel bileşenler kullanılarak formüle edilen Vichy Dercos saç bakım serisi ürünleri arasında farklı saç tiplerine uygun seçenekler bulunur.

Kişinin nasıl göründüğünü doğrudan etkileyen saçlar gün boyu çok çeşitli faktörlerden olumsuz şekilde etkilenebilirler. Güneşin zararlı ışınları, hava kirliliği, sigara dumanı, nemli ve soğuk havalar gibi farklı dış etkenler saç yapısında hasara neden olabilir. Saç tipinin yağlı ya da kuru olması da doğru bir saç bakım rutini oluşturulmaması durumunda saç sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Vichy Dercos saç bakım serisi tüm bu sorunların etkili bir şekilde çözümlenebilmesi amacıyla formüle edilmiştir.

Vichy Dercos saç bakım serisi ürünleri saçları güçlendirme özelliğine sahip bileşenlerle formüle edilmiştir. Saçların daha bakımlı, canlı ve sağlıklı görünmesine katkıda bulunur. Vichy Dercos Anti-Dandruff şampuan markanın kepek karşıtı özelliğiyle ön plana çıkan ürünüdür. Yağlı saçlarda kullanıma özel olarak geliştirilmiştir. Kepek sorununun kısa sürede çözülmesine katkı sağlayabilmektedir. Hipoalerjik yapısı sayesinde saç derisini tahriş etmez. Saçları etkili bir şekilde arındırarak günlük saç bakım rutininin ayrılmaz parçalarından biri haline gelir.

Vichy Anti-Pelliculaire şampuan kuru saç tiplerine özel olarak üretilmiştir. Kepek sorununun çözümlenmesinde etkili olan Vichy Anti-Pelliculaire şampuan kaşıntı problemini giderme amacıyla da kullanılabilir. Sağladığı faydaların yanı sıra Vichy Anti-Pelliculaire şampuan güçlü bileşenleriyle ışıltılı bir saç görünümü elde edilmesine katkıda bulunur.

Saç dökülmesi sorununun giderilebilmesi için en önemli adım doğru saç bakımı rutinini belirlemek ve düzenli olarak uygulamaktır. Aksi takdirde saçlarda seyrekleşme hatta dökülmenin derecesine göre kelleşme görülebilir. Kişiyi estetik açıdan da olumsuz etkileyen bu durumun giderilmesi Vichy Dercos saç bakım serisi ürünlerinden optimum fayda sağlanması yoluyla mümkün olabilir.

Vichy Dercos Energisant şampuan kepek sorununa karşı etkisinin yanı sıra antioksidan içeren formülü sayesinde günlük kulanıma uygundur. Aminexil içeriği ile dikkat çeken Vichy Dercos Energising’in en önemli özelliği patenti yalnızca bu ürüne ait olan maddenin saç köklerini onararak yeniden aktif hale getirebilmesidir. Hızlı emilen Vichy formülü saç dökülmelerini engelleme konusunda önemli fayda sağlayabilmektedir. Anti-komedojenik Vichy Dercos Energisant şampuan farklı saç tiplerinde kullanıma uygundur.

Vichy Şampuan

Kadın erkek fark etmeksizin en sık karşı karşıya kalınan sorunların başında saç dökülmesi gelir. Vichy saçlardaki dökülme, kepek oluşumu, kuruluk ve saç derisindeki rahatsızlık hissini gidermeye yönelik formüle edilen ürünler ile kullanıcılarının konforunu artırmayı ve estetik kaygıların giderilmesine fayda sağlamayı hedefler.

Vichy laboratuvarlarında alanında uzman, deneyimli ve profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilen Vichy şampuan çeşitleri formüllerinde yer alan özel ham maddelerle saç sorunlarının çözülmesi konusunda optimum fayda sağlar.

Vichy dolgunlaştırıcı bakım seti, dökülme karşıtı şampuan, yağlanma karşıtı bakım şampuanı, saç kremi, normal ve yağlı saçlar için şampuan, kepek karşıtı şampuan, yağlanma karşıtı bakım şampuanı, bakım losyonu gibi çok farklı ürünlerden oluşan zengin bir çeşitliliğe sahiptir.

Vichy Dercos serisi saçlarda çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan hacim kaybı, ağırlaşma, yağlanma ve kepeklenme gibi sorunlara Vichy kalitesinin ürünü olan çözümler sunar. Vichy Dercos serisi şampuan ve saç kremi gibi ürünleriyle hemen her saç sorununa yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca Vichy Densi Solutions serum çeşitleri saç bakımını güçlendirmek için kullanılabilir. Saç dökülmesini önlemeye yönelik özel olarak geliştirilen Vichy Aminexil serum çeşitleri de saç bakımı rutininin ayrılmaz bir parçası haline getirilerek saç dökülme sorunuyla etkili bir şekilde mücadele edilebilir.

Vichy Hangi Ülkenin?

Vichy bir Fransız markasıdır. 1931 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hassas ve özenli cilt bakımını sağlamaya yönelik ürünler tasarlanmaya odaklanmıştır. 90 yıldan uzun bir süredir sektörünün öncü isimlerinden biri olan Vichy kozmetik ve cilt bakım inovasyonlarına öncülük ederek adeta kalitenin temsilcisi haline gelmiştir.