BioNike

1930’lu yıllarda İtalya’da kurulmuş bir marka olan BioNike farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarını en kaliteli ürünlerle ve en etkili şekilde karşılama amacıyla tasarlanmış ürünlere sahiptir. Son teknoloji ile geliştirilen aktif bileşenler içeren BioNike ürünleri son derece hassas bir şekilde formüle edilmiştir. Bu kapsamda BioNike ürünlerinin içeriğinde parfüm, gluten ve koruyucu maddeler bulunmaz. Bu sayede günümüzde dünya genelinde 50’den fazla ülkede markanın dağıtım ağı bulunmaktadır.

BioNike Güneş Kremi

BioNike güneş kremi çeşitleri güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korumak ve olası cilt problemlerinin önüne geçmek amacıyla geliştirilmiştir. Markanın güneş kremleri bebek, çocuk ve yetişkin kullanımına yönelik olarak formüle edilmiştir. BioNike güneş kremi çeşitlerinden optimum etkiyi görebilmek için güneşe çıkmadan önce belirli bir süre önce cilde uygulama yapılmalı ve belirli aralıklarla uygulama yinelenmelidir.

BioNike Defence Sun Çok Yüksek Güneş Koruyucu Losyon SPF 50 açık tenli, hassas ve aşırı reaktif ciltlerin güneşin zararlı ışınlarına karşı korunması için formüle edilmiştir. Hafif kıvamlı ve yapışkan olmayan bir yapısı vardır. UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlama amacıyla tasarlanan güneş kremi vücut kullanımı için idealdir.

BioNike Aknet Azelike Plus

Bionike Aknet Azelike Plus ciltte hem siyah hem beyaz noktaların oluşumuyla ve gelişmesiyle mücadele ederek gözenek tıkanıklıklarının azaltılmasına katkıda bulunur. Komedojenik olmadığı test edilen Aknet Azelike Plus’ın cildin sebum dengesini koruduğu da bilinmektedir.

Temiz cilde günde bir kez tercihen akşamları uygulama yapılması yeterlidir. Güneş ışınlarına maruz kalınan sürenin arttığı ve güneş koruyucu ürünler kullanıldığı durumlarda kullanıma ara verilmelidir.

BioNike Triderm

Bebekler, çocuklar ve yetişkinlere yönelik ürünlere sahip olan markanın Bionike Triderm serisinde yer alan bebek ve çocuk ürünleri anne babaların güvenle kullandığı ve etkili sonuçlar aldığı ürünler olma özelliğine sahiptir.

Bionike Triderm serisine dahil vücut yağı özellikle 12 aya kadar olan bebeklerin banyo öncesi masaj keyfinin tadını çıkarmasını sağlar. Bionike Triderm Baby rahatlatıcı losyon bebeklerin hassas cildinin banyo sonrası gereksinim duyduğu nemlendirme ve besleme etkisini sunarak uyku kalitesini artırır.

Triderm A.D. Saç ve Vücut Temizleyici Krem hassas cilt tipine sahip kişilerin kullanımına özel formüle edilmiştir. Kuru ve reaktif ciltlerde saç ve vücut yıkama amacıyla tasarlanmıştır. Hafif köpürme özelliği bulunan Triderm A.D. Saç ve Vücut Temizleyici Krem cildi hassas bir şekilde temizler ve nemlendirir. Islak saça nazikçe uygulanarak yedirilmeli ve birkaç dakika bekledikten sonra iyice durulanmalıdır.

BioNike Triderm Ne İşe Yarar?

Bionike Triderm serisinin en çok ilgi gören ürünlerinden biri Bionike Triderm Cildi Dengelemeye Yardımcı Krem’dir. Kuru ve atopik cilt tipine sahip kişilerin kullanımına yönelik olarak özel formüle edilmiştir.

Başta egzama olmak üzere çeşitli cilt rahatsızlıklarında cildin iyileştirilmesine ve yumuşatılmasına yardımcı olur. Formülünde kortizon yoktur. Ciltteki kuruluk ve tahriş sorunlarını hassas bir şekilde onarır, cilde ihtiyaç duyduğu nemi kazandırır. Antioksidan özellikli Triderm Cildi Dengelemeye Yardımcı Krem formülündeki özel bileşenler sayesinde cildi yumuşatarak cilt yenilenmesi sürecini destekler.

BioNike Hangi Ülkenin?

BioNike bir İtalyan markasıdır. Markanın tüm ürünleri farklı cilt tiplerine uygun olarak ve değişebilen cilt ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirilmiştir. BioNike özellikle bazı cilt sorunları özelinde tasarladığı ürünler ile son derece etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Markanın her bir ürünü geliştirilmiş aktif içeriklerden oluşan formül ile yüksek performans sergilemekte ve düzenli kullanım halinde optimum etki göstermektedir.