Bionike Ürünleri


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 6 7 8
Toplam 143 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8
Uluslararası bir ilaç şirketi olan ICIM Milano-İtalya’da 1930 yılında Bionike markasını yarattı. Tüm Bionike ürünleri hassas, alerjik ve reaktif ciltler için ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır.Cildi savunmak için tasarlanmış nemlendiriciler, temizleyiciler, leke tedavisi ve kırışıklık ürünlerini tüketiciye sunmuştur.

Bionike markasının ürünleri başarılı uzmanlar, kimyacılar ve dermatolog uzmanları tarafından oluşturulmuştur. Ürünleri her cilt tipine ve sorununa uygun çözümler sunmuştur.Markanın ürünleri her ülkede olduğu gibi sadece eczanelerde satışı bulunmaktadır. İçeriği ile güven kazanarak tüketicinin tercih sebebidir.

Bionike markasına ait birçok seri vardır. Bu seriler cilt tipine ve sorununa göre ayrılmaktadır.Bionike Proxera kuru cilt hedef alınarak tasarlanmıştır. Cilt tarafından kolayca tolere edilerek cildin canlanması ve nemlenmesi için ideal bir seridir. Bu serinin içinde emülsiyon, serum, nemlendirici, dudak koruyucu ve duş kremi bulunur.

Bionike Defence serisi cilt lekelerin, kırışıklıkların, selülitlerin, göz çevresi morlukların ve kızarıklıkların azalması için tercih edilen bir seridir.Güneş, sıkıntı, sigara, alkol, dengesiz beslenme ve uykusuzluk gibi sorunlar erken kırışıklıklara neden olur. Yaşlanmış ve yaşlanma etkilerine karşı BionikeDefenceXage seriyi tasarlamıştır.

Akneye yatkın, yağlı ve tıkalı gözeneklerin tedavisinde kullanılan Bionike Acteen serisinde bulunan tüm ürünlerinde sebum düzenleyici etkisi bulunmaktadır. Bu serinin içerisinde, temizleyici su, jel, krem ve akne kapatıcı kalem ürünleri ile birçok kadının ve ergenlik çağına girmiş bireylerin tercihi haline gelmiştir.

En fazla cilt sorunu yaşayan ve bakımı zor olan hassas ciltler için tasarlanan Bionike Triderm serisi cildin nemlenmesi, gözeneklerin sıkılaşması, lekelerin azalması ve narince bakımını yapmak için yardımcı olmaktadır.

Bionike ürünleri en hassas ciltlerde etki göstererek yan etkisi bulunmaktadır. Tüketicilerin ise en çok tercih ettiği sivilce leke ürünleridir. Tercih sebebi olmasının nedeni ise son derce etkili olmasıdır. Bionike ürünüleri sitemizden daha ayrıntılı ve indirimli ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.