Dermoskin Ürünleri

Dermoskin Ürünleri


 Dermoskin, İlaç ve Sağlık ürünleri sektöründe hizmet veren Matilek firmasının dermokozmetik markasıdır. Dermoskin markasının en önemli gücü, ürüne gelen talebin tüketici memnuniyetinden gelmesidir. Diğer bir faktörde her şeyiyle özenle hazırlanmış gerçek bir Türk markası olmasıdır.
Gerekli tüm çalışmalar üniversitelerde yapılmıştır. Formülasyonunda yer alan etken maddeler, yasaların öngördüğü oranlarda ve optimal etkinlik gösterdiği oranlarda kullanılmıştır. Bulunduğu segmentteki markalar arasında Pazar payını hızla arttırmayı başarmış bir markadır.
Ürünler, Sağlık Bakanlığına ve Tarım Bakanlığına her türlü bildirimleri yapılmıştır, kendi üretim merkezlerinde GMP (iyi üretim şartları) kurallarına uygun olarak üretilmiş ve sadece eczanelerde satılmaktadır.
 Markanın yaptığı formüllerin etkinliği ile ilgili argümanlar bilimsel bilgiler ve literatür desteğine dayanmaktadır. Tüm tanıtım materyalleri, tüketiciyi yanıltmayan, etik ve dürüstlük ilkelerine bağlı bir şekilde hazırlanmaktadır. Dermoskin markası cilt bakım ürünleri ve saç dökülmesine karşı ürünler ve saç bakım ürünleriyle dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Dermoskin markasının en büyük avantajı ürünlerin tüketiciye uygun fiyatla ulaştırmasıdır.
 Dermoskin saç bakım kategorisinde saç problemlerine yönelik çözümler sunmaktadır. Saç bakım şampuanları, saç dökülmesine karşı bakım, kaşıntı, pullanma ve seboreik dermatitli ciltler için bakım sağlar. Dermoskin markasının ürün yelpazesinde saç bakım ürünlerinin yanı sıra güneş ürünleri, cilt bakım ürünleri ve gıda takviyeleri de yer almaktadır.

 Tüketiciler için zengin formülasyonuyla ve uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ancak ön yargılar sonucu tüketiciler üzerinde oluşan yanlış algıya karşı uygun fiyatlarla piyasaya sürülmesi bazen kötü ürün algısına sebebiyet vermektedir. Ürünlerin Türkiye’ de ve kendi fabrikasında üretilmesi nedeniyle uygun fiyatlı olarak piyasada yer almaktadır. Markanın ürünleri yurtdışına ülkemizden ihracatı yapılmaktadır. Ürün içeriğiyle ve yapılan araştırmalarla markanın güvenilirliği ve etkililiği kanıtlanmıştır. Yerli ve yabancı kullanıcılardan ve müşterilerden aldığı olumlu yorumlar ve etkin sonuçlar ile büyüme hedeflerini her yıl artıran gelişen bir markadır. Markanın ürünlerine dermokolik.com üzerinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.