Dermoskin

İlaç ve sağlık ürünleri sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Matilek firmasının dermokozmetik markası olan Dermoskin benzersiz bir kişisel bakım imkanı sunan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Cilt ve saçlar için doğal ve kusursuz bir bakımın en garantili yolu olan Dermoskin ürünleri farklı cilt tiplerine ve cilt gereksinimlerine en uygun özelliklerde üretilir. Bu kapsamda Dermoskin’in vücut, yüz, saç, tırnak, güneşe karşı koruma ve akneye eğilim gibi kişi özelinde değişebilecek gereksinimlere en yüksek etkiyi sağlayacak yüksek performanslı ürünleri bulunmaktadır. Dermoskin’in ürün yelpazesinde yer alan ürünlerin her biri kalite kontrollerden geçirilir ve cilt için herhangi bir zararı olmayan aynı zamanda alerjik reaksiyona neden olmayan maddelerden üretilir.

Dermoskin Güneş Kremi

Dermoskin her cilt tipine uygun olarak geliştirilmiş, istenilen bronzluğa sağlıklı bir şekilde ulaşma imkanı verir. Dermatolojinin son formülleriyle geliştirilen güneş kremi en sık tercih edilen yeni nesil bronzlaştırıcı ve güneş koruyuculardan biridir. Özel formülü sayesinde güneş ışınlarının teması sırasında vücutta bir kalka oluşturur. Böylece zararlı ışınların emilmesi engellenir. 

Dermoskin güneş kreminin en önemli özelliği fiziksel ve kimyasal filtrelerle cilde ultra koruma sağlamasıdır. İçeriğindeki UVA ve UVB filtreleri DNA hasarını en üst düzeyde önler. Cilt kaybını engellemesinin yanı sıra dengeli bir şekilde nemlendirir. Bu sayede cildi yalnız korumakla kalmaz bakım da yapar. 

Dermoskin güneş kreminin koruma faktörlerine göre farklı türleri vardır. Çocuklara da yetişkinlere de üstün koruma sağlayan güneş kremi giysilerde leke bırakmaz. Yapışmamasının yanı sıra kuma karşı da dayanıklıdır. Transparan etkisiyle sürüldüğü an cildi beyazlatmaz. Bitkisel özlü Omega 3, Omega 6 ve Aloe Vera içeriğiyle deriyi güneşin kurutucu etkisine karşı nemlendirir. Ayrıca zararlı ışınlara karşı filtreleme gücünü artırarak üst düzey etki yaratır. Cilt hücrelerini serbest radikallerin hasarından koruma görevini ise Vitamin E, Vitamin B5, Vitamin F ve Allantoin üstlenir. Dermoskin cilt tarafından hızlı bir şekilde emilmesine rağmen gözeneklerin kapanmasına neden olmaz. Suya karşı dayanıklı olduğundan güneşe karşı uzun süre korumada etkili bir rol üstlenir. 

Sağlıklı ve bronz bir cilde sahip olma amacıyla geliştirilen formülleri ile ön plana çıkan Dermoskin güneş kremi ürünleri ilaveten cildin ihtiyaç duyduğu E ve F vitaminlerini de içerir.

Dermoskin Be Bright

Dermoskin Be Brgiht serisi kişi özelinde cilt ihtiyaçlarına göre farklı kombinasyonlarla etkisi artırılabilen ürünlerden oluşur. Bu sayede kişiye özel alternatiflerle leke bakımı sağlanır. Dermoskin Be Bright farklı cilt tipleri için özel olarak formüle edilir. Cilt yüzeyindeki renk eşitsizlikler Dermoskin Be Bright serisi ürünlerinin aydınlatıcı özelliğinden yararlanılır. 

İçeriğinde bulunan Hyaluronik Asit ve C vitamini ciltteki sivilcelerin ve güneş lekelerinin giderilmesine katkıda bulunur. C vitamini cilt tonu eşitsizliklerinin iyileştirilmesinde, hyaluronik asit ise cildin alt tabakalarının ihtiyaç duyduğu neme kavuşmasında kullanılır.

Dermoskin Arbutin

Dermoskin Be Bright Arbutin, Dermoskin Be Bright serisinin en güçlü leke açıcı ürünü olarak kabul edilir. Tüm cilt tiplerine uygun olan Dermoskin Arbutin yalnızca ciltte leke oluşumunu önlemeye değil oluşan lekelerin rengini açarak cilt tonunun düzenlenmesine de katkı sağlar. İçeriğinde Alfa Arbutin, Niasinamid, Potasyum Azeloyl Diglycinate yer alır. 

Kullanım sırasında cilt Dermoskin Be Bright Aydınlatıcı Tonik’le temizlenmeli daha sonra Dermoskin Be Bright Arbutin cilde ince bir tabaka halinde sürülmelidir. Eğer koyu renkli cilt lekeleri varsa sabah-akşam olmak üzere sorunlu bölgeye uygulama yapılabilir.

Dermoskin Be Bright Arbutin ciltteki lekelerin ve ince çizgilerin aydınlatılması kadar elastik ve yumuşak bir cilde sahip olmaya da katkıdabulunur. 

Dermoskin Biotin Şampuan

Dermoskin Biotin Şampuan’ın hem erkek hem kadınlar için üretilmiş çeşitleri vardır. Saç tiplerine özel olarak hazırlanan Dermoskin Biotin Şampuan çeşitleri saç folikülünü besleyerek saç direncini artırmaya odaklanır. Böylece saç kalitesinin artması, saç ömrünün uzaması ve saç kaybının önlenmesi gibi faydalar sağlaması mümkün olur. 

Dermoskin Biotin Şampuan Kadın içinde bulunan ve etkinliği kanıtlanmış olan etken maddeler aracılığıyla saçlı deriye beslemenin ön planda olduğu bir bakım gerçekleştirir. Horse Tail saç derisinin bağ dokusunu güçlendirir ve folikülün deriye çok daha güçlü bir şekilde tutunmasına katkı sağlar. Ayrıca içeriğinde bulunan biotinin saçların dökülmesini önleme, hacim kazandırma ve sağlıklı saç büyümesine yardımcı olma gibi birtakım etkileri vardır. 

Dermoskin Biotin Şampuan Erkek formülünde bulunan Saw Palmette Extract’ın en önemli özelliği DHT oluşumunu önleyerek saçın, dökülmeye sebep olabilen hormonal etkilerden kurtulmasında rol oynamasıdır. Ayrıca çay polifenolleri, steroller ve kafeinler gibi bazı güçlü antionsidanlar oksidatif hasarlara karşı saçları koruduğu gibi saça etkili bir bakım gerçekleştirir.

Dermoskin Ne İşe Yarar?

Dermoskin ürünleri farklı cilt tiplerine ve cilt kusurlarına karşı yüksek etki sağlayacak şekilde formülize edilir. Doğru ürünlerin kullanılması sayesinde ciltte çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan problemlerin ve pürüzlerin giderilmesi olasılığı artar. Cilt temizleme kremler, anti-aging seçenekleri ve nemlendiriciler kullanılarak bakımlı, canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşulabilir. Dermoskin ürünleri tüm cilt tiplerinde güvenli bir şekilde kullanılabilir. Geniş ürün yelpazesi içerisinden cilt tipine uygun ürünler seçilerek doğala özdeş maddelerden üretildiğinden son derece sağlıklı bir bakım imkanı elde edilebilir.