15%
700,00 TL 595,00 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.560,00 TL 1.326,00 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.560,00 TL 1.326,00 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.365,00 TL 1.160,25 TL

Nuxe

Aliza Jabes’in Fransa’da kurduğu Nuxe kısa süre içerisinde dünyanın pek çok ülkesinde aranılan markalardan biri haline gelmiştir. Bilim ve doğanın mucizevi gücünün eşsiz bir birleşimi sonucu ortaya çıkan markanın ürünleri kullanıcıların duyularına hitap etmeyi başarmaktadır. Daha önce hiçbir markanın ürünlerinde bulunmayan Huile Prodigieuse’u piyasaya sürerek sektörünün standartlarını yükseltmeyi başarmıştır. Keyifli bir bakım deneyiminin yanı sıra etkileyici kokulu formülleriyle de beğenileri toplayan marka doğaya saygılı ürünler üretme konusundaki hassasiyetiyle dikkat çekmektedir.

Nuxe Parfüm

Doğadan esinlenen kokularıyla kullanıcılarına değer katmayı amaçlayan Nuxe parfüm çeşitleri, geleneksel parfüm şişesi anlayışını bozmamakla birlikte doğallığı korumaya odaklanır. Nuxe parfüm çeşitleri şişelerin renkleri ve boyutlarıyla birbirinden ayrılır. İnce uzun formdaki şişeleri aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlar.

Birbirinden özel notalarıyla neşe, heyecan ve arzuyu çağrıştıran parfüm çeşitleri arasında portakal çiçeğinin canlandırıcı esansını da yaseminin cesur ancak huzur veren etkisini de ortaya çıkan farklı alternatifler vardır.

Nuxe Güneş Kremi

Sektörünün köklü ve kaliteli isimlerinden Nuxe geniş bir güneş kremi ve yağı çeşitliliğine sahiptir. Markanın güneş kremleri tene harika bir bronzluk sağlarken sağlığı da ön planda tutar. Güneş kremlerinin içeriğinde yer alan UVA/UVB filtreleri en doğal şekilde bronzlaşan cildin güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmasına katkıda bulunur.

Özel formüle edilen Nuxe güneş kremleri aynı zamanda cildi nemlendirip onarır ve güzelleştirir. Paraben ve koruyucu içermeyen ürünlerin yaklaşık %80’i bitkisel kökenli içeriklerden oluşur. Ayrıca markanın güneş koruyucu ürünlerinin kendisiyle özdeşleşmiş hoş bir kokusu vardır.

Cildi besleyici ve koruyucu etkisiyle erken yaşlanma belirtileriyle mücadeleye yardımcıdır. Ciltte leke oluşumunun önlenmesine katkıda bulunur. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde ciltte elde edilen doğal bronzluk uzun süre boyunca korunabilir.

Nuxe Süper Serum

Nuxe Süper Serum markanın yaşlanma karşıtı geliştirdiği bir cilt bakım serumudur. %95 doğal içeriklerle formüle edilen Süper Serum’un içeriğinde bulunan Hyaluronik asit cildin yüksek nem tutma özelliğiyle cildin kendini yenileme süresini hızlandırdığı gibi cildin elastikiyet kazanmasına da katkıda bulunur.

Nuxe Süper Serum’un formülünde bulunan B3 vitamini ciltte koyu renkli lekelerin oluşumunu önleme ve mevcut lekelerin görünümünü iyileştirme sürecinde önemli bir rol üstlenir. Süper Serum özel bileşenleriyle zaman içerisinde ciltteki üretimi azalan kolajen üretiminin tetiklenmesine ve cilt elastikiyetinin güçlenmesine yardımcı olur.

Nuxe Süper Serum’un içerisinde yer alan ve botanik yağlardan elde edilen yağ asitleri sayesinde cilt tarafından emilim süreci hızlandırılır. Düzenli kullanım sonucunda cilde doğal bir canlılık kazandırmak mümkün olur.

Nuxe Parfüm Nerede Satılır?

Dünya genelinde pek çok kadının imza parfümü haline gelen Nuxe parfüm çeşitleri dermokozmetik.com adresinde, en uygun fiyatlarla ve güvenli ödem yöntemleriyle satılmaktadır.

Marka parfümlerini çiçek ve meyve gibi doğal özleri kullanarak hazırlar. Doğal içerikli parfümlerini tüm kadınlara ulaştırmayı hedefleyen marka ulaşılabilir bir fiyat politikasını benimser.

Nuxe Kuru Yağ Ne İşe Yarar?

Huile Prodigieuse olarak da adlandırılan Nuxe Kuru Yağ markanın kült ürünü olarak değerlendirilir. Bitkisel yağların faydaları göz önünde bulundurularak tasarlanan kuru yağ sahip olduğu özel formül ile ciltte yağlı bir his bırakmaz, kısa sürede emilir, cildi nemlendirip görünümünü değiştirir ve daha parlak bir görünüm kazandırır.

Zaman içerisinde formülüne yeni bileşenler eklenerek güçlendirilen ve daha da özelleştirilen kuru yağ her mevsim cildi rahatlatan etkili bir çözümdür. Yüzde, vücudun farklı bölgelerinde ve saçlarda etkili sonuçlar alınmasını sağlayabilir. Ayrıca zaman içerisinde ortaya çıkan çatlak görünümünü giderme amacıyla da kuru yağdan faydalanılabilir.