Nuxe Ürünleri

Nuxe doğal cilt bakımı yapmak isteyen tüketiciler tarafından tercih edilen bir markadır. Her cilt tipine ve sorununa uygun ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır.Nuxe hem cilt hem de saç bakımı ürünlerini kendi laboratuvarlarında geliştirmiştir. Yağlı ciltler günümüzde fazlasıyla çoğalmaya başlamıştır. Fazla yağın emilmesi, matlaşması ve oluşan cilt hasarlarının azalması için birçok ürüne sahiptir.

Cildin nemlenmesi iyi bir görünüm için çok önemlidir. Nemlendirici ürünleri seçerken cilt tipinize uygun ürünleri seçmeye özen gösteriniz aksi halde tam tersi bir terki yaratabilir.Nuxe markası her cilt tipine ve sorununa uygun ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Nuxe Creme Prodigieuse serisi hem cilt hem de göz çevresini nemlendirmek için ideal bir seridir.Cildi nemlendirerek yorgunluk belirtilerini gidermeye yardımcı olur. Ayrıca cildi çevresel faktörlerin etkilerine karşı korunması ve erken yaşlanmaya karşı formüle edilmiştir.

Nuxe Merveillance serisi anti-aging bakım sunan ürünlere sahiptir. Kırışıklıkların doldurulmasına ve cildin elastikiyet kazanmasına yardımcı olabilir.Çeşitli sebeplerden dolayı ciltte derin kırışıklıklar ve ince çizgiler görülür. Bu seri ile cildin kalıcı gerginliğe sahip olmanıza olanak sağlayabilir. Bu serinin içerisinde Cilt kremi, göz kremi ve serumları bulunur. Ayrıca gece ve gündüz kremleri ile gün boyu cilt bakımı yapılabilir.

 Yaş ilerledikçe cilt çevresel etkilere karşı korumasız kalır. Hassaslaşarak ve elastikiyet kaybı yaşayarak ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar meydana gelir.Nuxe Göz Kremi en sık görünen kaz ayaklarının azalmasına ve göz kapaklarının kaybettiği formu geri kazanmasına yardımcı olur.

İlerleyen yaş göz çevresine verdiği zararla birlikte cildin dolgunluğunu kaybetmesine neden olur.Kollajen dokusunu yenilemek, cilt bariyerini güçlendirmek, yaşlılık belirtisiyle savaşmak ve kahverengi renkleri azaltmak için Nuxe Nuxuriance Serum içeriğindeki bitki özleri ile cilt elastikiyet yapısını güçlendirmeye yardımcı olabilir.

Cilt bakım ürünlerine yoğun talep bulunmaktadır. Fakat ürün seçerken çok dikkatli olunmalıdır. Aksi halde geri dönüşü zor zararlar verilebilir.Nuxe ürünleri doğal kaynaklı ve cilt ile uygun çalışmaktadır. Kusursuz bir cilt için diğer Nuxe ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 8 9 10
Toplam 189 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.