Ücretsiz Kargo
15%
1.000,00 TL 850,00 TL

Nuxe

Kozmetik sektörünün lider isimlerinden Nuxe yüksek etkiye sahip cilt ve vücut bakımı ürünleri üretir. Markanın değerli yağlar kullanılarak formüle edilen ürünleri pürüzsüz bir cilt sahibi olmayı sağlar.

Nuxe Parfüm

Markanın parfüm serisi meyve ve çiçek kokularıyla zenginleştirilmiştir. Kadın, erkek ve unisex ürünler vardır. Kadınlara özel olarak tasarlanan parfümler genellikle çiçeksi özlerle güçlendirilmiştir. Prodigieux Floral günlük kullanıma ideal bir parfümdür. Manolya ve beyaz misk özleriyle zenginleştirilen parfümün orta notasında hafif ve dikkat çekici greyfurt özü vardır.

Sun Eau Delicieuse parfüm ise yaz notalarıyla hazırlanan bir vücut spreyi olarak tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur.

Nuxe Güneş Kremi

Güneş ışınları, koruyucu ürünler kullanılarak ve doğru miktarda alındığında cilt açısından faydalı olmakla birlikte uzun süreli ve korumasız bir şekilde maruz kalınması ciddi cilt sorunlarına neden olabilir. Güneş yanığı, kızarıklık, erken yaşlanma belirtileri ve leke oluşumu gibi sorunların önlenmesi için cilt tipine ve ihtiyaçlarına uygun güneş kremi kullanılmalıdır.

Nuxe Sun Lait Delicieux Protection SPF30 yüz ve vücut kullanımına yönelik olarak geliştirilmiş bir güneş koruyucu üründür. Cildi güneşin zararlı ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı korumaya katkıda bulunur. İnce yapısı cilt tarafından kolayca emilir.

Nuxe Super Serum

Nuxe Super Serum markanın yaşlanma karşıtı etkiye sahip olarak geliştirdiği cilt bakım serumudur. %95 oranında doğal içeriklerle formüle edilen Nuxe Super Serum’un içinde bulunan Hyaluronik asit cildin kendini daha hızlı bir şekilde yenilemesini sağlar. Formülünde yer alan B3 vitamini sayesinde ciltteki mevcut lekelerin görünümünü iyileştirirken yeni leke oluşumunu da önleyebilir.

Nuxe Kuru Yağ

Kuru yağ %98 doğal içeriklerden oluşur ve 7 bitkisel yağla güçlendirilmiştir. Cilt için uzun süreli nemlendirme sağlamasına ek olarak formülünde yer alan antioksidanlarla cildin onarımına katkıda bulunur. Bunun sonucunda cilt üzerinde koruyucu bir kalkan görevi üstlenir. Söz konusu antioksidanlar vücuttaki çatlak görünümüyle mücadelede de son derece etkilidirler.

Nuxe Kuru Yağ Ne İşe Yarar?

Nuxe kuru yağ saç ve ciltte kullanılabilecek besleyici, onarıcı ve nemlendirici bakımları bir arada sunar. Kuru yağ cilt tarafından kısa sürede emilir. Bu sayede cilt üzerinde yağlı bir his oluşmasına neden olmaz. Ciltte yağlı his bırakmasa da etkisi gün boyu sürer. Kuru yağ olarak adlandırılmasının nedeni aynı zamanda diğer cilt bakım yağlarından farkı cilt tarafından kolayca emilmesi, geride ıslak ve yağlı bir his kalmasına neden olmamasıdır.

Nuxe Huile Prodigieuse Ne İşe Yarar?

Nuxe Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ cildi ve saçları besleme, onarma ve nemlendirme amacıyla özel bileşenler kullanılarak formüle edilmiştir. Hoş bir kokusu ve eşsiz bir dokusu vardır. Hem yaz hem kış aylarında yüz, vücut ve saç bölgelerinde kullanıma uygundur.

Yüz bölgesi kullanımı sırasında yumuşak hareketlerle yüzün ortasından dış bölgelere doğru uygulanır. Vücut kullanımı sırasında göğüs ve bacak bölgesine aynı zamanda çatlak izlerinin üzerine dairesel hareketlerle uygulanır. Saç için kullanımda saç uçlarına ihtiyaç duyulan sıklıkla uygulanabilir. Ancak saç diplerin temas ettirilmemelidir. Yoğun bakım etkisi elde etmek için haftada bir ya da iki kez saç şampuanlanmadan önce maske olarak 10 dakika süreyle uygulanır.

Nuxe Nerede Satılır?

Egzotik notalarıyla beğenileri üzerine toplamayı başaran parfüm çeşitleri markanın diğer ürünleri gibi www.dermobakim.com adresinde satışa sunulur. Nuxe ve dünyaca ünlü pek çok markanın ürünlerini en avantajlı fiyatlarla satın almak için www.dermobakim.com adresini 7/24 ziyaret edebilirsiniz.