Bepanthol

Cilt bakımının önde gelen markalarından biri olan Bepanthol dünya pazarında önemli bir yere sahiptir. Yetmiş beş yıldan fazladır cilt bakım ürünlerini titizlikle hazırlayarak geniş inovatif çözümler sunan ürün yelpazesiyle dünya çapında son derece büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Bepanthol Krem

Cilt yaşamın her evresinde bakıma gereksinim duyar. Nemlendirme ise cildin bir numaralı ihtiyacıdır. Markanın özel bileşenlerden oluşan kremi cildin nem ihtiyacını başarılı bir şekilde karşılayacak formülüyle ön plandadır. Ciltteki kurulukları gidererek olası kırışmalara karşı güçlü bir önlem alınması görevini üstlenir. Kremin düzenli olarak kullanılması halinde cildin genç kalması ve yaşlılık belirtilerinin geciktirilmesi konusunda fayda sağlanması söz konusu olabilir. Diğer yandan çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan kronik cilt sorunlarının çözümlenmesine katkıda bulunabilir. Akne ve leke oluşumuna karşı koruma sağlayacak daha sağlıklı bir cilde sahip olma imkanı verebilir.

Bepanthol Pişik Kremi

Pişik Kremi herhangi bir parfüm, SLS, koruyucu ya da parfüm içermez. Pişik oluşumunu önlemeye katkıda bulunan Pişik Kremi özel formülüyle cildin nefes almasını sağlar. Ayrıca bebeklerin hassas cildinin nemli, pürüzsüz, esnek ve yumuşak yapısının korunmasına yardımcı olur. Özellikler doğumu izleyen ilk aylarda bebeklerin hassas ciltleri birçok farklı etkenden olumsuz etkilenebilmektedir. Bu aşamada etkili bir koruma sağlayan pişik kreminin içeriğindeki Provitamin B5 cildi nemlendirerek, cilt bariyerinin korunmasında önemli bir rol oynar.

Bepanthol Derma

Derma serisi kuru ve hassas ciltler için günlük yüz bakım ürünlerinden ve vücut losyonlarından oluşur. Etkililiği kanıtlanan Derma serisi kuru ciltlerin onarımı için özel olarak formülize edilmiştir. Kuru ciltlere uzun süreli ve hızlı rahatlama sağlama amacıyla üretilen Derma serisinde bulunan nemlendirici yüz temizleme jeliyle yüz bakım kremleri cildi kurutmadan temizler. Üstelik hem kuru hem hassas ciltlerde kullanıma yönelik geliştirilen formülüyle anında nemlendirme etkisi yaratır.

Bepanthol Sensiderm

Zarar gören cilt bariyerini formülündeki lamellar lipidler sayesinde onarabilen Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem kortizon içermediği gibi cilt bariyerini onarıcı etkiye sahiptir. Egzama nedenli lezyonların bulunduğu bölgede kullanılabilen Sensiderm egzamadan kaynaklanan kaşıntıya karşı cildi rahatlatır.

Bepanthol Krem Ne İşe Yarar?

Bepanthol krem aslen bir bakım kremi olarak üretilse de pek çok cilt probleminin çözümünde önemli bir rol oynar. Sıyrık, kesik, yanık, yanığa bağlı deri yangıları ile emzirme nedeniyle oluşan çatlaklarda da kullanımı fayda sağlayabilir.

Bepanthol Ne İşe Yarar?

Dünyanın önde gelen isimlerinden olan Bepanthol farklı ihtiyaçlara yönelik üretilmiş geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Markanın; onarıcı, nemlendirici ve yenileyici özellikleriyle ön plana çıkan ürünleri hemen hemen vücudun her bölgesinde güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

Bepanthol Cilt bakım kremi; soğuk, sıcak, rüzgar gibi dış etkenlerin neden olduğu cilt kuruluğunun giderilmesini sağlayan özel bir formüle sahiptir. İçeriğindeki Provitamin B5 cilde günlük bakım uygulayarak kaybedilen nemi geri kazandırır. Su bazlı ve hızlı emilen bir yapısı olduğundan ciltte yağlı bir his meydana getirmez. El ve yüz kullanımına uygun olan ürün canlı bir görünüm elde etmek için etkilidir.

Bepanthol Ne Kadar?

Bepanthol’ün yüz ve tüm cilt için üretilen farklı kişisel bakım ürünleri vardır. Doğrudan ciltle temas halinde olması nedeniyle markanın ürünleri hiçbir şekilde sağlığa zararı olabilecek maddeler içermez. Cilt sağlığına özen gösteren kişiler için temiz içerik ve sağlıklı bakım prensibi ve garantisiyle ürünlerini geliştirmeye ve farklı gereksinimleri en etkili şekilde karşılamaya devam etmektedir.

Aynı zamanda Bepanthol farklı özellikte ürünler üreten ve çeşitli ihtiyaçları en doğal ve etkili çözümlerle gidermeye odaklanan bir markadır. Bepanthol fiyatı satın alınmak istenilen ürüne, ürünün içeriğine ve gramajına göre değişiklik göstermektedir.

Bepanthol Krem Ne Kadar?

Bepanthol krem çeşitlerinin fiyatları satın alınmak istenilen ürünlerin gramajına, sağladığı faydalara ve içeriğine göre değişiklik gösterebilmektedir.