Caudalie Ürünleri

Caudalie Ürünleri

 Caudalie markası 1995 yılında Fransa’ da doğmuş bir marka olup cilt bakım ürünleri üzerine en çok tercih edilen markalar arasındadır. Caudalie markasının ürünleri bilimsel gelişmelere dayalı olarak formüle edilmiş yenilikçi ve aynı zamanda etkililiği ve verimliliği üst düzeyde ürünler üretmektedir.

 Markanın fikri bir çiftin üzüm bağlarından ilham alması başlar. Bunun üzerine Caudalie marka ürünler Fransa’nın eşsiz ve farklı üzüm cinslerinden üretilmiştir.  Bağcılık konusunda uzmanı olan Bordeaux Eczacılık Fakültesi’nde görev yapan Prof. Vercauteren araştırmaları ve bilgileriyle oluşturulmuş. Caudalie ürünleri doğal formüllere sahiptir. Caudalie ürünlerinin içerisinde kimyasal maddeler bulunmaz. Sadece kendisine özel Polifenol bulunur. Bu madde üzüm çekirdeğinin doğal yapısından elde edilmektedir. Çok güçlü bir anti-oksidan olan bu madde yaşlanma karşıtıdır. Üzüm, üzüm suyu, üzüm çekirdeği üzüm yapraklarının sapı kullanılarak oluşturulan bakım ürünleri ile cildin daha sıkı, genç görünüm kazanmasını sağlayan, cilt lekelerinin yok edilmesi, cilt tonunun homojen bir görüntüye sahip olmasını sağlayan özel formülü ile cilt sorunlarınıza çözümler sunar. 

 Mevsimsel ısı farklılıklarının fazlaca yaşandığı mevsim geçiş dönemlerinde vücudumuzun işleyişi cildimizi de etkiler. Bu dönemde cilt yorgun, matlaşmış ve nemsiz görülür. Özellikle kış mevsiminde, soğuk, sıcak geçişlerinin yaşandığı dönemlerde cildin neme ihtiyacı vardır. Caudalie el, yüz ve vücut bakım ürünleri ile cildinizin dengesini yeniden sağlayabilir ve ihtiyacı olan nemi geri kazandırarak kuru ve nemsiz cildinize bakım sağlayabilirsiniz. Kış mevsiminde soğuk havaların yaşandığı dönemlerde çatlak ve hasarlara karşı bakım ürünlerinizi yağ içerikli yoğun nemlendirici özellikli tercih edilmelidir. Yaz mevsiminde ise güneşin neden olduğu zararlı etkilere ve güneş ışınlarının etkilerine karşı bakım için Caudalie güneş koruyucu ürünleri tercih edilmelidir.

 Caudalie markasının ürünleri arasında cilt tiplerine göre bakım kremleri, makyaj ürünleri, premier anti-aging ürünleri, temizleyici ve tonik ürünleri, çizgi karşıtı etkiye sahip bakım ürünleri, anti-aging ürünler, lekelere karşı aydınlatıcı kremler ve vücut bakım ürünleri bulabilirsiniz.

 


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.