Yeni
Ücretsiz Kargo
15%
1.050,00 TL 892,50 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
15%
1.050,00 TL 892,50 TL

Caudalie

Fransa’dan tüm dünyaya yayılan bir marka olan Caudalie nemlendirici, güneş kremi, tonik, parfüm, serum ve maske gibi geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Her cilt tipine uygun ürün serilerine sahip olan Caudalie üzümden elde edilen içerikleri ile son derece etkilidir. 1993 yılında asma üzümlerinin cilt üzerindeki iyileştirici etkisinin keşfedilmesinin bir sonucu olarak 1995 yılında piyasaya sürülen Caudalie, kozmetik alanda üzüm çekirdeklerinden elde edildiği gibi bitkisel içerikler arasında en güçlü antioksidanlardan stabilize edilen polifenolleri kullanan ilk marka olma özelliğine sahiptir.

Fransa’nın en büyük beş dermokozmetik markasından biri olan Caudalie cilt bakımı, vücut bakımı, güneş koruma ve yaşlanma karşıtı ürünlere sahiptir. Caudalie ürünlerini diğer markalardan ayıran üzüm çekirdeğinde bulunan polifenol, asma öz suyunda bulunan viniferine ve asma yaprağındaki resveratrol-oleyl’dir. Dünyanın en etkili antioksidan içerikleri arasında polifenoller yer alır. Üzümün diğer mucizeleri yaşlanma karşıtı resveratrol ile leke giderici viniferine’dir. Özel bileşenleri sayesinde Caudalie, Fransa’nın anti-aging ve leke tedavisi konusunda en iyilerinden biri olarak kabul edilir.

Caudalie markasının ürünleri 20 yaşından itibaren tüm kullanıcılar için uygundur. Caudalie ürünlerinin içeriğinde mineral yağ ve hayvansal madde bulunmadığı gibi hayvanlar üzerinde de test edilmez. Doğa ve doğallık bilinci ile hareket eden Caudalie ürünlerini kullanıcıların ve doğanın sağlığını düşünerek hazırlar.

Caudalie Güneş Kremi

Güneş ışınlarının uzun süre cilde temas etmesi zararlı etkilere neden olabilir. Bu zararlı etkilerden cildin korunması için en iyi alternatiflerden biri Caudalie güneş kremi çeşitleridir. Güneşin zararlı bir hale gelmesinin en önemli nedenlerinden biri ultraviyole ışınlarının yeterince filtrelenmemesi olsa da Caudalie güneş kremi cildin zararlı güneş ışınlarından yoğun bir şekilde korunmasında son derece etkilidir. %90’dan fazla UVA ve UVB emilimi yapma özelliği sayesinde yaşa bağlı olmadan herkeste koruyucu etki yaratır.

Caudalie güneş kremi ve losyonu çeşitleri özel formülleriyle cildi nemlendirmesinin yanı sıra losyondan kaynaklanan parlaklıkları da ortadan kaldırır. Hem güneş koruyucu hem nemlendirici etkisi olan Caudalie güneş kremi ve losyonu çeşitleri kullanıldığında cilt eşit bir şekilde bronzlaştırılır. 

Pürüzsüz bir cilt sahibi olmada etkili olan Caudalie güneş kremi ve losyonu çeşitlerinden optimum faydanın sağlanması için güneşe çıkmadan yarım saat önce uygulanması önerilir. Paraben ve renklendirici gibi uzun vadede cilde zararlı maddeler içermediğinden uzun süreyle güneşte kalındığında dahi etkili koruma sağlar. 

Yumuşak bir dokuya sahip olduklarından güneşi yüksek ölçüde tolere edebilirler. Cildi korumalarının yanı sıra cilt lekelerine karşı da önlem alınmasında etkilidirler. Kolay sürülen yapıları ve çabuk emilme özellikleri ile kullanımları son derece konforludur. Caudalie güneş kremi ve Caudalie losyon çeşitleri içerdikleri vitaminlere bağlı olarak yaşlanma karşıtı özelliğe sahip ürünlerdir. Ayrıca ciltte yapışkan bir his oluşmasına neden olmazlar. 

Caudalie Leke Serumu

Cilt lekeleri günümüzde en yaygın karşılaşılan cilt problemleri arasında yer alır. Melanin hücrelerinin bölgesel artışı sonucu ortaya çıkan cilt lekeleri genellikle cilt yüzeyinde açık kahverengi olarak ortaya çıkmakla birlikte önlem alınmadığı takdirde koyu kahverengiye dönüşerek belirginlik kazanır. Ciltte leke oluşumunun birçok farklı nedeni olabilir. Bunlar arasında uzun süreler boyunca korunmadan güneşte kalmak, doğum sonrası dönemde yaşanan hormonal değişimler, sivilce ve akne gibi cilt kusurlarının sıkılması, lazer uygulaması ya da kimyasal peeling gibi etkenler sayılabilir.

Caudalie Vinoperfect serisi cilt lekelerinin giderilmesi ve yenilerin oluşmasının önlenmesi amacıyla özel olarak geliştirilen ürünlerden meydana gelir. Serinin leke karşıtı özellikte geliştirilen ışıltı verici cilt bakım serumu %97 oranında doğal içeriklerden üretilmiştir. Özel bileşenleri sayesinde ciltteki ton farklılıklarını eşitleme, koyu leke görünümünü giderme, yeni leke oluşumunu önleme, cilde aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırmaya katkıda bulunur.

Caudalie Vinoperfect serisinde ciltteki leke görünümünü giderme amacıyla tasarlanmış, ışıltı verici bakım losyonu ve leke karşıtı renkli bakım kremi de bulunur. Özel içerikli Caudalie ürünlerinin kullanılmasıyla akne, leke ve ciltteki ton farklılığı gibi cilt problemlerinin iyileştirilmesi mümkün olabilir. 

Caudalie Maske

Canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için doğru cilt bakımı ürünleri kullanılarak yapılan rutin cilt bakımı uygulamaları çok önemlidir. Ancak günlük hayatın yoğunluğu içinde bu süreç ihmal edilebilir. Cildin yorulması ve kirlenmesi sonucunda çeşitli cilt problemleri yaşanmaya başlayabilir. Caudalie maske çeşitleri farklı cilt sorunları ve cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiş formüllerle üretilir. Bu sayede cildin eski ışıltısına ve sağlığına kavuşmasına katkıda bulunur.

Caudalie maske çeşitleri arasından seçim yapılırken ciltteki sorunlara uygun ürünler seçildiğinden emin olmak gerekir. Böylece daha kalıcı ve etkili sonuçlar elde edilebilir. Caudalie glikolik maske çeşitleri cilt parlaklığını yitirdiğinde ihtiyaç duyulan ışıltıyı geri kazandırdığı gibi peeling etkisi sayesinde kusursuz bir cilde sahip olma konusunda önemli rol oynar. Ciltteki istenmeyen mat görünümü engellemede etkili olan Caudalie maske çeşitleri cildi baştan aşağı yeniler.

Yumuşak bir cilde sahip olmak için Caudalie nem maskesi kullanılabilir. Soğuktan kuruyan ve çatlayan ciltlere uygulanabilir. Düzenli kullanımla birlikte cilt nemini ve esnekliğini geri kazanır, ciltteki kırışıklık görünümü azalır ve erken yaşlanma belirtileri önlenebilir. 

Caudalie kil maskesi karma ve yağlı ciltlerin kullanımına uygundur. Cildi arındırıp dengelediği gibi yağlı görünümden de uzaklaştırır. Haftada iki kez kuru cilde, göz çevresi hariç olmak kaydıyla uygulanabilir. On dakika beklendikten sonra suyla cilt iyice arındırılmalıdır.

Caudalie leke maskesi güneşin olumsuz etkilerinden dolayı ciltte oluşan bölgesel lekelenme sorunları ile baş etme noktasında en etkili yöntemlerden biridir. Cildi eski kusursuz ve pürüzsüz görünümüne kavuşturma amacıyla en sık tercih edilen ürünlerdendir. Cilt lekelerinin ve siyah noktalarının görünümünü azaltmaya olan katkısının yanı sıra cildi arındırıp yağlı görünümden kurtarır. 

Caudalie Nemlendirici

Nemlendirme cildin dış etkenlerden korunmasını, dengelenerek esnek ve rahat kalmasını sağladığı için çok etkilidir. Caudalie’nin doğal ve temiz içerikli nemlendirici yüz bakım ürünleri en hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde cilt kuruluğuna karşı savaşarak cildin tüm ihtiyaçlarının karşılanması görevini üstlenir.

Caudalie nemlendirici ürünleri arasında yer alan Caudalie yüz nemlendirici çeşitlerinin farklı cilt tiplerinde farklı etkiler sağlayan içerikleri vardır. Caudalie nemlendirici çeşitleri cildi hem nemlendirir hem de derinlemesine besler. Caudalie nemlendirici çeşitlerinin organik üzüm suyu, susam yağı, argan yağı, amber çiçeği gibi doğal yatıştırıcı içerikleri vardır. Yaşlanma karşıtı özellikleri ile dikkat çeken Caudalie yüz nemlendirici ürünlerde doğal içeriklerin yanı sıra hyaluronik asit ve polifenol gibi özel formüller de vardır. Yoğun bakım amacıyla üretilen Caudalie yüz kremi hassas ciltler için tasarlanan en iyi nemlendirici krem çeşitleri arasında yer alır. Ciltteki gerginlik ve kuruluk hissini azaltır, sağladığı yoğun nem ile cildi rahatlatır, cildin kaybettiği aydınlık görünümünü yeniden kazanmasına katkıda bulunur. Cilt bir yandan nemlendirilirken diğer yandan güneş ve cilt lekelerinin giderilmesi istenilirse leke karşıtı formüle sahip olan Caudalie nemlendirici ürünler kullanılabilir.

Caudalie Fiyatları

Caudalie ürünlerinin fiyatları ürünün içeriğine, gramajına ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.