Babe

Babe, Valencia’da 1994 yılında kurulan ve laboratuvarlarında geliştirilen geniş ürün yelpazesiyle yediden yetmişe hitap eden bir markadır. Tüketicilerin gerçek ihtiyaçlarına odaklanan Babe ürünlerinin ambalajında, kullanılan aktif maddelerin yüzdeleri ile formülün PH’ı yer alır. İki eczacının kurduğu Babe tarafından yüksek nitelikte formüllerle üretilen ürünlerini, dermatolojik testler sonrası piyasaya sürer. Tüm ürünler alanında uzman ve deneyimli ekibi tarafından cildin pH dengesine uygun olacak şekilde geliştirildiği gibi markanın kalite departmanlarınca kontrollerin düzenli olarak gerçekleştirilmesiyle kalite ve müşteri memnuniyeti üst düzeyde sağlanır.

Etkinliği yüksek içeriklere sahip olan Babe ürünlerinde cilt sorunlarına, ihtiyaçlarına ve tiplerine uygun özelliklerde hammaddeler kullanılır. Kullanıcı odaklı bir bakış açısı sergileyen Babe ürünlerini geliştirilmesi aşamasında şeffaflıktan ödün vermez. Ciddi cilt problemlerini karşılama amacına yönelik olarak üretilen Babe ürünleri doğrudan sonuç odaklı geliştirildiği için ciltte maksimum etki sağlar. 

Babe Güneş Kremi

Babe güneş kremi çeşitlerinden oluşan güneş koruma serisi, güneş ışınlarının hem uzun hem kısa vadeli olarak cilt bakımını ve korumasını garantilemek için geniş bir UVA/UVB spektrumuna sahip olacak şekilde üretilirler. Ayrıca güneş kremi çeşitlerinin koruyucu formülü, en hassas ciltlerde dahi koruma ve yumuşaklık sağlayarak kaşıntı hissini gideren Babe Sakinleştirici Kompleks ile güçlendirilmiştir.

Babe güneş kremleri birbirlerinden nitelikli ve avantajlı ürünlerden oluşan çeşitleriyle bebek, çocuk ve yetişkinlere göre farklı yaş aralıklarında ürünlere sahiptir. Çok geniş UV filtrelerine sahip olan Babe güneş kremi çeşitleri arasında her cilt tipine özel seçenekler vardır. Güneş kremi çeşitleri yalnızca yüksek etkili formülleri ve UV filtreleri ile değil aynı zamanda cilt sorunlarına karşı bakım yapma özelliği nedeniyle de sıklıkla tercih edilirler.

Babe C Vitamini

Babe C vitamini cilt tonunun dengelenmesine ve cilde aydınlık bir görünüm kazandırılmasına yardımcı olur. Bu sayede cilt daha genç ve pürüzsüz görünür. Tüm cilt tiplerinde günlük kullanıma uygun olan Babe C vitamini kuru ve temiz cilde uygulanarak cilt tamamen emene kadar masajla yedirilir. Ampül açıldıktan sonra 48 saat içinde kullanılmasına özen gösterilmelidir. Babe C vitamininin en önemli özelliği cildi sıkılaştırmayı desteklemesi ve ciltteki ince çizgilerle kırışıklıklara bakım yapmasıdır. Renksiz formda olan Babe C vitamininin içindeki meyan kökü özleri flavonoid bakımından zengindir. Bu sayede cilt hassasiyetinin azaltılmasında ve cilde doğru bakım uygulanmasında önemli bir etkiye sahiptir. Hafif dokusu sayesinde cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. Dermal liflerin uyarılması sayesinde yumuşak ve pürüzsüz bir cilt edilmesine yardımcı olur. %10 stabil C Vitamini içeriği cilt üzerinde antioksidan, sıkılaştırıcı ve aydınlatıcı etki gösterir. Meyan kökü özü, lekeleri hafifletmeye ve cildi aydınlatmaya yardımcı olur, ayrıca iltihap önleyici ve yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. 24 saat hidrasyon sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Babe Krem

Babe krem çeşitleri farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak farklı içeriklerle üretilmiştir. Kremler arasında özel bir yere sahip olan nemlendirici çeşitleri pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olunması için cildin nem ihtiyacını karşılar. Vücudu olası çevresel etkenlere karşı koruyan Babe krem çeşitleri diğer yandan sebum dengesinin korunmasına katkıda bulunur. Düzenli olarak kullanılan nemlendirici krem çeşitleri vücudun matlaşmasının yanı sıra kırışıklık oluşmasının engellenmesine de katkıda bulunur. Böylece kaç yaşında olduğunuz fark etmeden pürüzsüz bir cilde sahip olmak için Babe krem çeşitlerinden yararlanılabilir. Babe krem çeşitleri cilt tipine uygun özelliklere sahip olacak şekilde seçilmelidir. Herhangi bir cilt sorunu yaşanması halinde cilt sorununa yönelik olarak üretilen ürünler tercih edilebilir.

Babe Roll On

Babe Roll On günlük terleme ve koku karşıtı etkili bir bakım sağlayarak 24 saat boyunca kokunun ve terlemenin en az seviyeye indirilmesine katkıda bulunur. Özel içeriği sayesinde en hassas ciltlerde dahi kullanıma uygun olan Babe Roll On’un diğer bir avantajı leke bırakmamasıdır. Babe Roll On’un içeriğinde yer alan Bisabolol cilt hassasiyetini destekleyici özellik taşır. Kuru koltuk altına ince bir tabaka halinde uygulanması yoluyla en etkili sonuçların alınması mümkündür.

Babe Şampuan

Babe şampuan çeşitleri saç derisi ve saç sorunlarına özel olarak üretilir. Farklı saç sorunlarına ve ihtiyaçlarına yönelik formüllere sahip olan Babe şampuan çeşitleri saçta herhangi bir kalıntı bırakmaz. Bu sayede saç derisinin nefes almasına yardımcı olur. Doğal özler ve saç güçlendirici formülleriyle ön plana çıkan Babe şampuan çeşitleri sorunlu saçlar için tercih edilebilecek en etkili ürünler arasında yer alır. Şampuan çeşitleri saçların doğal yapısının korunmasına özen gösterecek şekilde üretilir. Saç derisindeki kuruluğun ve sebumun düzenlenmesi yoluyla sağlıklı bir saç derisine sahip olma imkanı verir. Babe şampuan yelpazesinde saç dökülmesi, kuruluk ya da yağlılık gibi farklı sorunların giderilmesine katkı sağlayan çeşitler bulunmaktadır. Babe şampuan çeşitlerinin üretiminde kullanılan saç sağlığı teknolojisi tüm kullanıcıların sağlıklı saçlara ve saç derisine sahip olmasını amaçlar. Saçların sağlığının ve dolgunluğunun korunmasında önemli bir rol üstlenen Babe şampuan çeşitleri pH dengesini korumada da etkilidir.

Babe Çatlak Kremi

Babe çatlak kremi hızlı kilo verme, doğum, hamilelik gibi nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan çatlakların görünümünü azaltma ve yeni çatlak oluşumunu engelleme amacıyla üretilmiştir. Bir yandan cildi sıkılaştırırken diğer yandan cildin yenilenmesini destekleyen Babe çatlak kremi kolajen üretimini tetikler. Günlük kullanıma uygun olan Babe çatlak kreminin içinde yer alan misk gülü yağı cildin doğal yenilenme sürecini destekleme özelliğine sahiptir. Mineral yağlar içermeyen ürün aynı zamanda hipoalerjeniktir.

Babe Ürünleri

Farklı ürünlerden oluşan geniş bir yelpazeye sahip olan Babe ürünleri arasında saç bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, güneş ürünleri başta olmak üzere pek çok farklı kategoride sınıflandırılabilen ürün bulunmaktadır.

Babe ürünleri farklı ihtiyaçları karşılamaya ve farklı cilt tiplerinde kullanıma yönelik olarak özel formüllere sahiptir. Hipoalerjenik formüllerle geliştirilmiş olan Babe ürünleri günlük kullanıma uygundur. Vücudun bakım ihtiyacının karşılanmasında etkili bir rol oynayan Babe ürünleri ihtiyaca ve cilt tipine uygun olarak seçildiği takdirde yüksek fayda sağlanması mümkündür.