Blistex Ürünleri

Blistex Ürünleri


 Blistex markası dudak bakım, el bakım ve nemlendirici ürünler üreten bir markadır. Dünya’da 70’ in üzerinde ülkede ürünlerini satılmaktadır. Ürünler vitamin ve bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş, cildi dış etkenlerin neden olduğu olumsuzluklara karşı olarak güçlendirmek, korumak ve onarmak için geliştirilmiş bakım ürünleridir. Piyasada adını en çok dudak bakım ürünleriyle duyurmuştur. Dudak bilimi, Blistex için her şey demektir. Marka birikimini ve deneyimini, ileri teknoloji ile birleştirerek dudaklar için koruma, ferahlatma ve bakım işlevleri bir arada barındıran ürünler geliştirmiştir. Yaptığı çalışmalarla marka bugün dudaklarla ilgili farklı ihtiyaçların tümüne hitap eden ürün yelpazesine sahiptir.

 Organik bitki özlerinin birleştirilmesiyle özenle üretilmiş dudak koruyucuları, dudakların ihtiyacı olan nemi sağlar ve pürüzsüz görünümünü geri kazandırmak için bakım sunar. Dudakların nemlenmesi, rahatlaması ve estetik görüntüye sahip olması için ideal bir üründür. Cildimiz soğuk ve sıcak havalarda iklim değişikliklerinden oldukça çabuk etkilenir. Blistex markası dört mevsim cildinize bakım sağlar, parlak, canlı bir görünüm sağlamak için her mevsim çalışır.

 Blistex dudaklarda oluşan uçuk, dudak kuruluğu ve çatlakları, güneşin neden olduğu tahribatlar, yaşlanma sürecinde oluşan sorunlar ve deri iltihabı, ışığa karşı hassasiyet gibi tüm problemlere karşı, geliştirdiği ürünlerle bakım sağlamak için çalışır.


Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.