Uriage

Uriage Fransız Alplerinin ferahlığını ürünleri aracılığıyla kullanıcılarının cildine taşımayı başaran dermokozmetik bir markadır. Uriage ürünlerini kendi dermatolojik laboratuvarlarında hipoalerjenik formüllerle geliştirir. Cilt bakımı konusunda uzman markanın ürünleri sayesinde kompleks bir bakım uygulama imkanı elde edilebilir. Uriage ürünlerinin formüllerinde kullandığı termal suyla üst düzey kalitede cilt bakımı uygulanmasını mümkün hale getirir. Tüm cilt tiplerine ve cilt gereksinimlerine farklı çözümler sunarak kişiye özel bakım ayrıcalığını yaşatır.

Uriage Bariesun Mineral SPF 50

Atmosferden dünyamıza ulaşan UV ışınlarının cilt üzerinde pek çok zararlı etkisi vardır. Uriage güneş kremi çeşitleri, UV ışınlarının cilt üzerindeki zararlı etkilerinin minimize edilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Özel bileşenleriyle üst düzey cilt koruması sağlayarak yaz aylarının keyfinin doyasıya çıkarılmasına katkıda bulunurlar.

Bariesun SPF 50 Güneş Koruyucu Mineral Krem markanın güneş koruyucu ürünler serisinin popüler isimlerinden biridir. Bileşenleri arasında cilt sağlığı açısından önemli faydaları olan maddeler yer alır. Nemlendirici özelliğe sahip olan Uriage Bariesun’ın içindeki Aquaspongines ve Uriage termal suyu kuruluk hissi oluşmasını önler.

Bariesun Mineral SPF 50 hassas ciltlerde kullanıma yönelik tasarlanmış özel bir formül ile üretilmiştir. Çok yüksek güneş koruması sağlayan Bariesun Mineral SPF 50 hafif, yağsız ve su geçirmez yapısı ile son derece avantajlıdır. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. %100 mineralli ışıl koruyucu kompleksin sağladığı fayda UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yönlü koruma elde edilebilmesidir.

Uriage Stick Güneş Kremi

Uriage Stick Güneş Kremi hassas bölgeler için çok yüksek koruma sağlama amacıyla tasarlanmış aynı zamanda nemlendirici özelliği de bulunan bir üründür. Stick Güneş Kremi’nin bileşenleri arasında C vitamini, E vitamini ve Shea yağı bulunur. Hem UVA hem UVB ışınlarına karşı koruma sağlama özelliğine sahiptir. Normal ciltlerin yanı sıra hassas ve açık tenli cilt tiplerinde kullanıma da uygundur.

Kullanımı kolay olan Stick Güneş Kremi cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir ve ciltte yapışkan bir his oluşmasına neden olmaz. Suya dayanıklı ve güneş koruyucu renkli krem olan Stick Güneş Kremi cilde sağlıklı bir ışıltı kazandırdığı gibi çok yüksek derecede UVA - UVB - mavi ışık koruması sağlayacak şekilde formüle edilmiştir.

Uriage Stick Güneş Kremi aynı zamanda foto yaşlanmanın önlenmesine de katkıda bulunur. Yüksek seviye bariyer etkisi ile Dry Touch ve parlaklık giderici etki sağlayan Stick Güneş Kremi’nin kullanım sıklığı ihtiyaç doğrultusunda belirlenebilir. Güneşe çıkmadan belirli bir süre önce güneşten etkilenebilecek olan alan Uriage Stick Güneş Kremi ile derinlemesine kaplanmalıdır.

Uriage Stick Güneş Kremi ultra hafif bir yapıya sahiptir. Kulak, burun, göz çevresi gibi hassas bölgeleri güneş ışınlarına karşı etkili bir şekilde koruma ve nemlendirme görevini üstlenir. Yara izleri ve siyah noktalar gibi en hassas bölgeler için dahi çok yüksek koruma ve tolerans sağlayacak bir formülü vardır. Yoğun güneş altında bulunulduğu ya da spor yapıldığı zamanlarda güvenli bir koruma sağlar.

Uriage Stick Güneş Kremi cilt kalkanı teknolojisiyle kromozomların korunmasına ve foto yaşlanmanın önlenmesine yardımcı olur. UV ışınlarının sebep olduğu oksidatif strese karşı cildi koruduğu gibi hücresel tahribatın azalmasını sağlar.

Uriage Hyseac Fluide SPF 50

Uriage Hyseac serisi ürünleri etkili çözümleri sayesinde siyah nokta ya da akne oluşumuna eğimli cilt yapısına sahip kişilerin bakım rutinlerinde kendilerine kolayca yer bulurlar. T bölgesinde aşırı parlama, siyah nokta ve leke sorunlarına karşı etkili bakımlar uygulamak için formüle edilen ürünler Uriage Hyseac serisini oluşturur.

Hyseac serisinde yağlı ver karma cilt tiplerine yönelik temizleyici jel, peeling, gözenek temizleyici ve dermatolojik temizleme sabunu gibi ürünler vardır. Söz konusu ürünler sayesinde ciltteki fazla yağ kolayca temizlenir, cilt yağlı görünümden uzaklaştırılarak daha mat bir görünüme kavuşturulabilir. Bu sayede çok daha sağlıklı ve bakımlı bir cilt görünümü elde edilebilir.

Uriage Hyseac Fluide SPF 50 özel matlaştırıcı yapısıyla karmadan yağlıya dönük cilt tipleri için üretilmiş bir cilt bakım ürünüdür. Hipoalerjenik özelliğiyle dikkat çeken Uriage Hyseac Fluide SPF 50 hem UVA ve UVB ışınlarına hem de serbest radikallere karşı cildin korunmasına katkı sağlar. Hafif bir yapısı vardır. Kolayca uygulandığı gibi cilt tarafından da hızlı bir şekilde emilir.

Komedojenik bir ürün olmayan Hyseac Fluide SPF 50’den optimum faydanın sağlanabilmesi için güneşe çıkmadan belirli bir süre cilde uygulanması ve güneş ışınlarına maruz kalındığı süre boyunca belirli aralıklarla uygulamanın tekrarlanması gerekir.

Uriage Hangi Ülkenin Markası?

Uriage bir Fransız markasıdır. Geniş ürün çeşitliliğine sahip olan marka günlük cilt bakımı rutininden özel bakıma gereksinim duyan cilt sorunlarına kadar farklı ihtiyaçları karşılamaktadır. Markanın ürünleri birbirlerini tamamlamaları ve cilt bakımının her aşamasında üst düzey kaliteyi standart hale getirmeleri için deriler halinde üretilirler. Bu seriler sayesinde kullanıcılar komple bakım avantajından faydalanırlar.