Uriage Ürünleri

 Uriage markası 1992 yılından bu yana dünyaca ünlü dermatolojik uzmanlığıyla hassas ciltlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Günlük bakım ürünleri, nemlendiricileri, onarma ve yaşlanmanın önüne geçmek için ürünleri bulunur. Her ürünün içerisinde cildin yatışması ve rahatlaması için Uriage termal su içermektedir.

 Uriage uluslararası dermokozmetik alanında lider markalardan biridir. Binlerce ürünü dünya çapında 70 ülkeye gönderilmektedir. Ürünleri ünlü dermatologlar ve eczacılar tarafından geliştirilmektedir. Ürünlerinin içerisinde parapen içermediğinden dolayı hipoalerjeniktir. Bu sayede hassas ciltlerin kullanıma oldukça uygundur. Ayrıca Uriage görme engelli kardeşlerimiz için ürün adı ambalajın üzerinde Braille yazılır.

 Uriage Tolederm serisinde kuru, hassas ve toleransı düşük ciltlerin bakımı yapmaya yardımcı olur. Cildi dış etkenlere karşı korumaya, nemlendirmeye ve uzun süre rahatlatmaya yardımcı olabilir. Uriage Hyseac serisi yağlı ve akneli ciltlerin bakımına yardımcı bir seridir. Yağlı ciltlerin en büyük problemlerinden birisi fazla sebum üretmesidir. Bu sebum cildin parlamasına, akneye ve gözeneklerin tıkanmasına sebep olur. Sebumu dengelemek, gözenekleri temizlemek ve akneyi gidermek için maske, peeling, tonik, temizleyici ve kremleri bulunur.

 Uriage Isofill çevresel etkiler, yanlış ürün kullanımı, yeterli bakım yapmama ve yaşlanma gibi durumlarda ciltte ve göz çevresinde kırışıklıklar oluşur. Kırışıklıkları azaltmak ve oluşmasını engellemek için serum ve krem içeren bir seridir. Ürünlerinin içerisindeki termal su ile cildi nemlendirmeye, esneklik kazandırmaya ve parlaklığı geri kazandırmaya yardımcı olur. Uriage Depiderm serisi güneşten ya da yaşlılıktan kaynaklı lekelerin azalmasına yönelik ürünleri içerir. Oluşan lekelerin azalması ve yenilerin oluşmamasına yardımcı olabilir

 Uriage cilt ve vücut bakımı için nemlendirici, temizleyici, besleme, yatıştırma ve onarıcı ürünleri bünyesinde barındırır. Her cilt tipine ve sorununa uygun ürünleri hızlı ve etkili çözümler sunmuştur. 


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 64 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.