Uriage

Uriage hem çocuklarda hem yetişkinlerde infamatuar ve kaşıntılı dermatit her tür sedef, kaşıntı, egzama, atopi bakımları konusunda uzman bir markadır. Markanın geniş ürün skalası içinde cilt bakım ürünleri ayrı bir öneme sahiptir. Daha canlı, sağlıklı ve genç görünen bir cilde sahip olmak için geliştirilmiş farklı ürün seçenekleri vardır. Bu sayede farklı cilt tiplerine ve gereksinimlerine uygun ürünleri seçmek ve düzenli kullanımla optimum fayda sağlamak mümkün olmaktadır.

Uriage Güneş Kremi

Uriage güneş kremi çeşitleri cildin güneşin zararlı ışınlarından korunması ve ciltte güneş kaynaklı yıpranmalar oluşmasının önlenmesi amacıyla geliştirmiş özel formüllere sahiptir. Uriage güneş kremleri cilt yüzeyinde görünmez bir bariyer oluşturur. Aynı zamanda güneşin zararlı etkilere neden olabilen ışınlarını ciltte nötralize ederler.

Markanın suya dayanıklı güneş koruyucu ürünleri cildi zararlı UV ışınlarından uzun süreli olarak korur. Buna ek olarak cildi rahatlatır ve cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Uriage güneş kremleri ciltte güneş ışınlarından kaynaklanan foto yaşlanma belirtilerinin önlenmesinde de etkili bir rol oynar.

Uriage güneş ürünleri arasında farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde formüle edilen güneş koruyucular, bronzlaştırıcılar, güneş sonrası bakım ürünleri ve çocuk güneş koruyucular bulunur.

Uriage Bariesun Creme Sans Parfüm SPF50+ yüz bölgesinde kullanımı ideal bir üründür. Filtreleme performansı son derece yüksektir. UVA ve UVB ışınlarıyla serbest radikallere karşı üst düzey koruma sağlayarak cilt kuruluğunu önler. Yağsız, hafif ve su geçirmez bir dokusu vardır.

Uriage Bariesun Creme Sans Parfüm SPF50+ formülünün temelini oluşturan Uriage Termal Suyu güneşin zararlı etkilerine karşı mücadele ederken cilt kalkanını da güçlendirir.

Uriage Bariesun Mineral SPF 50

Uriage Bariesun Mineral SPF 50 hassas ve toleranssız ciltlerin kullanımına yönelik formüle edilmiştir. Yağsız yapıdaki krem maksimum tolerans ve koruma sağlayarak cilde hızlı bir şekilde nüfuz eder. Su geçirmez özelliği sayesinde güneş ışınlarına karşı uzun süre koruma sağlar.

Uriage Bariesun Mineral SPF 50 %100 mineralli ışıl koruyucu kompleks içerir. Bu sayede en hassas ciltler dahi UVA ve UVB ışınlarından mükemmel şekilde korunur. Yoğun bir nemlendirici etkisi de bulunan Uriage Bariesun Mineral SPF 50 Uriage Termal Suyu ve Aquaspongines bileşenleri ile cilt kuruluğu üzerinde son derece etkilidir.

Uriage Stick Güneş Kremi

Uriage Bariesun Stick SPF50+ çok yüksek koruyucu etkiye sahiptir. Yüz, vücut ve hassas cilt bölgelerinde kullanımı ideal bir üründür. Su geçirmez özellikteki Bariesun Stick SPF50+ aynı zamanda çok kolay uygulanabilir. Üst düzey koruyuculuğu sayesinde güneş ışınlarına yoğun ve uzun süreli maruz kaldığı durumlarda da spor yaparken de konforlu bir kullanım imkanı sağlar.

Son nesil filtrelemelerin yeni kompleksinin kullanıldığı Uriage Bariesun Stick SPF50+ UV ışınlarına karşı yüksek koruyuculuğu sayesinde çok popülerdir. Geniş spektrumuyla UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma ve ısıl geçirmezlik sağlayan bir üründür.

Güneş ışınlarına maruz kalmadan belirli bir süre önce, güneşte kalacak alan tamamen kaplanacak şekilde geniş ve düz bir tabaka halinde uygulanmalıdır. Özellikle yüzme, terleme ya da cildin havluyla kurulanmasından sonra düzenli şekilde tekrar uygulanmalı ve koruma etkisinin devamlılığı sağlanmalıdır. Yüksek koruma sağlayan bir ürün olmasına rağmen, mümkün olduğu sürece güneşte fazla kalınmaması çok önemlidir. Ayrıca bebekler ve çocuklar doğrudan güneş altında bırakılmamalıdır.

Uriage Hyseac Fluide SPF 50

Hyseac Fluide SPF 50’nin yüz bölgesinde kullanımı idealdir. Özellikle yağlı ciltlerde kullanıma uygun özelliklerde formüle edilmiştir. Etkili güneş koruyucu özelliklerine sahiptir. Yeni ve son derece etkili octocylene-free filtreleme kompleksi yüksek performanslı UVA ve UVB korumasının altında yatan temel etkendir.

Hyseac Fluide SPF 50 dehidrasyonu azaltan aktif bileşenler içeren bir üründür. Fazla sebumu emen ve yeni lekelerin ortaya çıkmasını önleyen Meyan kökü özü uzun süreli matlaştırma etkisi elde edilmesini sağlar. Yağlı ciltlerdeki olası sorunların önlenmesi noktasında etkili, alkolsüz ve hipoalerjenik bir üründür.

Uriage Bariederm Krem Ne İşe Yarar?

Bariederm Krem tahriş olmuş ciltler için üretilmiştir. Patentli Poly-2p kompleksiyle formüle edilen ilk koruyucu ve onarıcı krem olma özelliğine sahiptir.ikili etkisi sayesinde cilt üzerindeki tahrişe, sürtünmeye ve kimyasal tepkimelere karşı etkili bir koruyucu görevini üstlenir. Hem kişisel hem de profesyonel kullanıma uygundur.

Bariederm kremin içeriğinde bulunan iki polimerin birleşimi oluşabilecek kötü etkenlere karşı cilt üzerinde koruyucu bir etki sağlamayı başarır. Aynı zamanda hasarlı ve bozulmuş epidermin canlandırılması için cilt onarımına da katkıda bulunur. Korunma ya da onarım ihtiyacı bulunan cilt bölgelerine ihtiyaç duyulan sıklıkta uygulanabilir.

Uriage Hangi Ülkenin Markası

Bir Fransız markası olan Uriage 1992 yılından bu yana dermatolojik laboratuvarlarında yenilikçi dermokozmetik ürünler üretmektedir. Markanın yüksek bakımı teknoloji ürünlerinin her biri cilt sağlığının korunması amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca tüm ürünler termal suyun etkinliği ve toleransıyla ön planda olan aktif maddeleriyle bileşen özelliklerinden faydalanılarak üretilmiştir.