Ücretsiz Kargo
15%
1.449,90 TL 1.232,42 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.149,90 TL 977,42 TL
Ücretsiz Kargo
15%
894,90 TL 760,67 TL

La Roche Posay

Dünya çapında 1 numaralı dermokozmetik markası olan La Roche Posay, yenilikçi cilt bakım çözümlerini dermatologlar ve uzmanlar ile birlikte tasarlar. 1975 yılından bu yana sektörünün öncü isimleri arasında yer alan La Roche Posay farklı ihtiyaçlara yönelik olarak üretilen geniş ürün yelpazesi ile son derece geniş bir kitleye hitap eder. La Roche Posay ürünlerinde, markanın kurulduğu köyün termal sularından elde edilen mineraller kullanılır. Günlük kullanım ve bakımın yanı sıra özel durumlara göre ihtiyaç duyulabilen cilt tipine uygun tedavi ve bakım amacıyla da La Roche Posay ürünleri tercih edilebilir. Kozmetik malzemelerde alışık olunan standardize bakım anlayışından farklı olarak La Roche Posay ürünleri dermatolojik testler ve bilimsel veriler ışığında hazırlanan kaliteli içeriklere sahiptir. Pek çok La Roche Posay ürünü arasından farklı cilt tipi ve ihtiyaçlara göre seçim yapılarak maksimum verim ile fayda sağlanabilir. La Roche Posay ürünleri kadın, erkek, bebek ve çocuklar için özel olarak hazırlanmış seriler halinde yüz, vücut, saç, makyaj ve güneş bakımı kategorileri altında sınıflandırılabilir. 

La Roche Posay Dermokozmetik Cilt Bakım Ürünleri

Fransa’nın bir dermokozmetik markası olan La Roche Posay, dermatologlarla yoğun işbirliği ve hassas cilde sahip kişilerin yaşamlarını iyileştirmeye olan bağlılığıyla ünlüdür. La Roche Posay ürün yelpazesi hassas cilt tipi başta olmak üzere her tür cildin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır. Tüm ürünlerin temeli antioksidan ve tedavi edici özelliklere sahip, hassas ve tahriş olan cildi anında yatıştıran termal sudur. La Roche Posay dermokozmetik cilt bakım ürünleri kalitesini yalnızca klinik deneylerin kanıtlanabilir sonuçlarıyla değil, aynı zamanda önde gelen dermatologların sayısız tavsiyeleriyle de ortaya koyar. La Roche Posay cilt bakım ürünleri, çok çeşitli cilt bakım ihtiyaçlarını karşılayan yüksek etkinlik ve güvenlik standartları ile formüle edilmiştir. Markanın temel misyonu, cilt bakımı yoluyla herkesin yaşam kalitesini iyileştirmektir. La Roche Posay tarafından üretilen ürünlerde koku verici maddeler, paraben, gözenek tıkayıcı ya da yüksek alerjen maddeler içermediğinden egzama, alerji, akne ve cilt hassasiyeti gibi sorunlar yaşayan kişilerde konforlu kullanım imkanı sağlar.

La Roche Posay Güneş Kremi

La Roche Posay Anthelios serisi güneş kremi formüllerinde geniş spektrumlu UVA/UVB filtreleriyle güçlü antioksidan korumanın bir bileşeni olan Cell-Ox Shield teknolojisi kullanılır. Bu sayede geniş spektrumlu koruma sağlamak için sinerjik etkilerinden dolayı seçilen fotostabil UVA/UVB filtreleri birleştirilir. La Roche Posay güneş kremi çeşitlerinin günlük koruma formüllerinin yanı sıra 80 dakikaya kadar suya dayanıklı formülleri de vardır. Ayrıca cildin yaşlanmasını hızlandırabilecek zararlı serbest radikalleri nötralize etmeye yardımcı olduğu bilinen tropikal bir yaprak özü olan Senna Alata ile güçlü antioksidan koruma etkisi de sağlanır.

La Roche Posay Marka Serileri

La Roche Posay’ın kuru ciltler, ekstra kuru ciltler ve egzama sorunu için Lipikar serisi, akneye meyilli ve yağlı ciltler için Effaclar serisi, güneşe karşı koruma sağlamak için Anthelios serisi, tahriş olmuş ve hasar görmüş ciltler için Cicaplast serisi, görünür koyu lekeler ve cilt tonu eşitsizliği için Pigmentclar serisi ile hassas ve alerjiye meyilli ciltler için Toleriane serisi gibi pek çok marka serisi vardır.

La Roche Posay Effaclar Serisi

La Roche Posay Effaclar serisi özellikle yağlı ve akneye meyilli ciltler için formüle edilmiştir. Hassas cildi tahriş etmeden yağ üretimini ve akneyi kontrol etme yeteneği sayesinde markanın en sevilen serilerinden biridir. La Roche Posay Effaclar serisi nemi uzaklaştırmadan veya tahrişe neden olmadan sivilcelerin, siyah noktaların ve kusurların görünümünü azaltmaya çalışır. Effaclar serisinde yer alan jeller, temizleyiciler, nemlendiriciler ve serumlar inanılmaz derecede etkili ancak naziktir. Bu da akne sorunu yaşayan gençler de dahil olmak üzere yağlı cilde sahip herkes için uygun oldukları anlamına gelir.

La Roche Posay Hydreane Serisi

La Roche Posay Hydreane serisi kanıtlanmış yatıştırıcı, antioksidan ve yumuşatıcı özellikleriyle en hassas cildi bile nemlendirir ve rahatlatır. Normalden kuruya dönük hassas ciltlerde kullanıma yönelik formüle edilen La Roche Posay Hydreane serisi ciltteki nem kaybıyla mücadele etmenin en etkili yoludur. Termal su ve hyaluronik asitle zenginleştirilmiş içeriği sayesinde La Roche Posay Hydreane serisi cilt bakım ürünleri 24 saat kalıcı nemlendirme ile cildin nemini gün boyu korumasını sağlar. 

La Roche Posay Lipikar Serisi

La Roche Posay Lipikar serisi çok kuru, hassas ve atopiye eğilimi olan ciltlere özel olarak üretilen ürünlerden meydana gelir. Bebeklere, çocuklara ve yetişkinlere yönelik vücut bakım ürünlerinin yer aldığı La Roche Posay Lipikar serisi ürünlerinde vitamin B3, Shea yağı ve termal su bulunur. Shea yağı cilt sağlığı için son derece önemli olan nem bariyerinin yeniden kurulması, vitamin B3 ise bu bariyerin korunması görevini üstlenir. Cildi kurutan zararlı etmenlerin giderilmesi termal su sayesinde sağlanır. La Roche Posay Lipikar Baume ürünleri hem yüze hem vücuda ve bebekler dahil olmak üzere her yaş grubunda kullanılabilir. La Roche Posay Lipikar Gel Lavant ürünleri yalnızca yüz ve vücutta değil aynı zamanda bebeklerin saçlı kafa derileri ile dış genital bölgede kullanıma da uygundur. La Roche Posay Lipikar Syndet yenidoğan dönemi dahil olarak tüm yaş gruplarında cilt kuruluğunun ve tahrişinin azaltılması için tercih edilebilir.

La Roche Posay Kerium Serisi

La Roche Posay Kerium serisi yüksek performanslı aktif bileşenleri ve mikro cilt pullanma önleyicileriyle kepek ve diğer cilt pullanması sorunlarında etkili sonuçlar alınmasını sağlar. Saç dökülmesi, kepek, pullanma gibi saç ve cilt sorunlarında kullanılabilen La Roche Posay Kerium serisi ürünleri tüm saç tiplerine uygundur. 

La Roche Posay Toleriane Serisi

Hassas ve alerjiye eğilimli cilt yapısına sahip kişiler için üretilen La Roche Posay Toleriane serisinde yüz temizleme ürünleri ile nemlendiriciler yer alır. Ürünlerde ciltte iritasyona neden olabilecek paraben veya koku verici maddeler bulunmaz. La Roche Posay Toleriane serisindeki yüz temizleme sütü, yüz temizleme jeli ve kuruluk önleyici nemlendirici temizleme jeli cildi nazikçe temizlerken nemlendirici ve cilt yatıştırıcı bakım kremleriyle ihtiyaç duyduğu nem cilde kazandırılır.

La Roche Posay Anthelios Serisi

La Roche Posay Anthelios serisi hassas ciltlere yönelik ürünler ile güneşin kurutucu, yaşlandırıcı ve cilt hastalıklarına neden olabilen etkilerine karşın cilt korumasını sağlar. Antioksidan içeriğiyle hücre yenilenmesinde önemli bir rol üstlenirken SPF50 başta olmak üzere koruyucu özellikleriyle güneşin radikal etkilerini azaltarak oksidatif strese karşı savunmada etkilidir.

La Roche Posay Cicaplast Serisi

La Roche Posay Cicaplast serisi hasar görmüş ciltlerin yatıştırılması ve cilt bariyerinin işlevinin onarılması, cilt korumasına destek olunması amacıyla tasarlanan ürünlerden oluşur. Hipoalerjenik formüller sunan La Roche Posay Cicaplast serisi içeriğindeki bileşenlerin aktif kombinasyonu sayesinde optimum fayda sağlar.

La Roche Posay Pigmentclar Serisi

La Roche Posay Pigmentclar serisi ürünleri daha düzgün bir cilt görünüme kavuşulması için pigment kusurlarının ve cilt lekelerinin görünümünü azaltır. Cilt leke görünümünü önleyici bir etkisi olduğundan La Roche Posay Pigmentclar serisi ile cildin dengesi ve parlaklığı uzun süre korunabilir.

La Roche Posay Redermic Serisi

Yaşlanma karşıtı bakım sağlanması amacıyla geliştirilen La Roche Posay Redermic serisinde retinol ve Vitamin C içeren farklı ürün çeşitleri vardır. Cildin erken yaşlanma belirtilerine karşı desteklenmesine önemli katkı sağlayan ürünlerdir.

La Roche Posay Rosaliac Serisi

La Roche Posay Rosaliac serisi hava kirliliği, beslenme, UV ışınları, stres ve ciltte biriken kir gibi nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan, geçici ya da kalıcı olabilen kızarık görünüme sahip reaktif ciltlerde etkili bir bakım sağlar.

La Roche Posay Ürünleri Seçerken Dikkat Edilecekler

La Roche Posay ürünleri seçilirken vücudun her bölümünün kendine özgü bir bakıma ihtiyacı olduğu ve kullanım bölgesine uygun ürünlerin seçilmesi gerektiği göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun sağlanabilmesi için bakım uygulanmak istenilen bölgenin özelliklerinin ve ihtiyaçlarının iyi bilinmesi önemlidir. Uygun ürün seçimi olası cilt problemlerinin önlenmesi, optimum faydanın sağlanması, daha sağlıklı ve iyi görünen bir cilde sahip olunması noktasında kilit bir nokta olarak kabul edilir.