La Roche Posay

La Roche Posay Hydreane
La Roche Posay Hydreane
La Roche Posay Hydreane
La Roche Posay Hydreane
La Roche Posay Hydreane
La Roche Posay Hydreane

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 129 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

La Roche-Posay 30 yılı aşkın her cilt tipine ve soruna uygun ürünleri ile çözüm yaratmıştır. Markanın ürünleri 25.000 dermatolog tarafından tavsiye edilir. Hassas ciltler için cilt toleransını ve güvenliğini sağlamak için ürünler geliştirmiştir. Ayrıca ürünleri yatıştırıcı, nemlendirici ve antioksidan özelliğe sahip termal suyu ile formüle etmiştir.

La Roche Posay Effaclar serisi akneli ve yağlı ciltlerin en önemli serilerinden birisidir. Yağlı ciltlerin en büyük sorunlarından biri olan sebum üretimi cildin parlamasına, gözenek tıkanıklığına ve kire neden olur. Bu seride temizleyici, tonik, gel ve akne sonrası oluşan lekelerin azalmasına yardımcı ürünleri içerir.

La Roche Posay Hydreane Selenyum içeriği açısından zengin Termal Suyu ile formüle edilmiş ürünlere sahip bir seridir. Kuru, hassas ve nemsiz ciltlerin nemlenmesine ve etkili bir bakım sunmasına yardımcı olur. Serinin içerisinde nemlendirici ve BB nemlendiriciler bulunur.Kuru ciltler nemlenmediği sürece cilt elastikiyetini kaybederek erken yaşlanmaya neden olur.La Roche Posay bu seriyi ile tüketicinin ihtiyacını yerine getirmiştir.

La Roche Posay Toleriane aşırı hassas ve toleransı düşük ciltlerin rahatlaması ve nemlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Hassas ve toleransı düşük ciltlere sahip bireylerin ürün seçerken çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Yanlış ürün cildin daha ileriye gitmesine neden olur. Termal su içeriğe sahip olan Toleriane serisinin ürünleri cildin yatışmasına ve rahatlamasına yardımcı olur.

La Roche Posay Kerium serisi saç dökülmelerine, kepeğe ve ciltteki pullanmalara karşı ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Hormonal, vitamin eksikliği, dengesiz beslenme ve stresten kaynaklı saç dökülmeleri meydana gelir. Madecassoside içeriğe sahip serum ve şampuanları ile saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur.

La Roche Posay her cilt tipine, sorununa ve herkese hitap eden ürünlerini tüketicilerin ihtiyacını karşılaması için piyasaya sunmuştur. Cilt tipinize ve sorununuza uygun ürünleri öğrenmek ve sipariş vermek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.