Ücretsiz Kargo
15%
1.499,00 TL 1.274,15 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.649,00 TL 1.401,65 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.649,00 TL 1.401,65 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.549,00 TL 1.316,65 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.099,00 TL 934,15 TL
Ücretsiz Kargo
15%
849,00 TL 721,65 TL

Avene

Avene, 200 yılı aşkın bir deneyimin ürünü olan formüllerin kullanıldığı ürünleri ile dermatologlar tarafından en çok tavsiye edilen dermokozmetik markalarından biri olma özelliğine sahiptir. Ürünlerin içerisinde bulunan termal su yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkiye sahiptir. Bu sayede hassas ve alerjik ciltlerde de son derece güvenli bir şekilde kullanılabilir. Avene; hassas, yağlı ve kuru gibi farklı cilt tiplerine uygun ürünlere yelpazesinde yer vermektedir.

Yüzdeki kızarıklık, hassasiyet, akne, leke ve kırışıklık sorunlarının azaltılması amacıyla tasarlanan ürünler her cilt tipine ve sorununa özel olarak üretilir. Makyaj temizleyici, onarıcı bakım kremi, nemlendirici, maske, tonik ve göz çevresi bakım kremi gibi geniş bir ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

Avene Güneş Kremi

Cilt sağlığına önem verenlerin kullanmaktan asla vazgeçmediği ürünlerden biri Avene güneş kremidir. Mevsimden bağımsız olarak dışarı çıkarken mutlaka güneş kremi kullanılmalıdır. Güneş kremi cildin erken yaşlanmasını önleme, cilt kanseri riskini azaltma ve cilt kırışıklıklarının oluşmasını geciktirme gibi pek çok fayda sağlar. Güneş kremi seçilirken cilt tipi, SPF aralığı ve ürünlerin içeriği gibi pek çok farklı noktanın değerlendirilmesi gerektiği unutulmamalıdır. 

Avene Cicalfate

Avene Cicalfate yaralı cildi onarma amacıyla üretilen, cilde konfor ve esneklik kazandıran bir üründür. Yatıştırıcı ve anti-inflamatuar özellikli termal su açısından zengin içeriği cildin hızla yenilenmesinde önemli bir rol oynar. Yenileyici etkisi sayesinde cilt doğal yumuşaklığını ve konforunu geri kazanır. Avene Cicalfate çeşitli nedenlere bağlı olarak cilt yüzeyinde oluşan olumsuz durumların giderilmesi amacıyla uygulanır. Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun, rahatlatıcı ve cilt yüzeyini yatıştırıcı özellikte bir bakım kremi olarak tanımlanabilir.

Avene Cleanance

Cleanance serisinde farklı cilt tiplerine yönelik ve farklı formlarda ürünler yer alır. Her ürünün herkeste aynı sonuçları sağlaması mümkün olmadığından cilt tipine ve ihtiyaçlarına uygun özelliklerde ürünler seçme konusunda dikkatli davranılmalıdır. Avene Cleanance yüz temizleme jeli cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar. İçeriğindeki termal su ile cildi rahatlatır.

Avene Cleanance güneş kremi güneşin zararlı ışınlarına karşı tamamen güvenli bir cilt koruması sağlar. Güneş kremi seçerken her kremin koruma oranının farklı olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Avene Cleanance güneş kremlerinin güneş koruma faktörleri de farklıdır. Cleanance SPF 50+ güneş kremi cildi yalnızca güneş ışınlarından korumakla kalmaz. Düzenli kullanımda ipeksi bir cilde sahip olmayı sağlar. Avene Cleanance serisinde yüz temizleyici ve nemlendirici ürünler de bulunur.

Avene Nemlendirici

Avene ürünlerinin her biri temizleme, nemlendirme ve yoğun bakım gibi rutinler sırasında doğanın iyileştirici gücünden yola çıkar. Nemlendirici ürünler; tahriş olmuş ciltlerin anında yatıştırılmasını sağlar. Cilt bariyerini korumaya destek olduğu gibi içerisinde paraben, koruyucu, parfüm ve alkol gibi cilt sağlığı açısından zararlı maddeler barındırmaz. İçeriğindeki termal su cilde ferahlık ve yumuşaklık kazandırır. 

Yağlıcan kuruya karmadan hassas her cilt tipine özel olarak üretilen Avene ürünleri sunduğu farklı alternatifler ile her cilt tipinin kendine özgü güzelliklerinin ortaya çıkmasını sağlar.

Avene Fiyatları

Avene fiyatları satın alınmak istenilen ürünün tipine, içeriğine, gramajına ve benzeri etkenlere göre değişiklik gösterebilir.