Avene Ürünleri

Avene


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 6 7 8
Toplam 150 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

Pierre Fabre Dermatoloji firması kuruluşundan günümüze kadar AR-GE yatırımlarına oldukça fazla önem vermiş bir firmadır. Bu çalışmalar bir neticesi olarak Eau Thermale Avene, yılların kazandırdığı deneyim ile sürekli sıra dışı ürünleri insanlarla buluşturmultur.

Avene markası Pierre Fabre firmasının çok popüler ürün serilerini bünyesinde barındıran bir marka olarak bilinmektedir. Avene Dermokozmetik markasının diğer rakiplerinden öne çıkaran birçok ayırıcı özelliklerinden bir kaçını şöyle sıralayabiliriz:

  • İlk faaliyete geçilen 1874'ten bugüne kadar özel olarak korunan çevre faktörleri

  • Hidroterapi üzerine gelişmiş Ar-ge merkezi

  • Avene Termal suyu

  • Sürekli denetim altında tutulan tesisler

Avene Markası üretim aşamasında yoğun olarak kullandığı "Avene Termal Suyu" ile hassas ve düşük toleranslı ciltler için formüle edilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Bir çok kez dermatolojik teste tabi tutulan Avene her seferinde bu testlerden başarıyla geçerek üretimlerine devam etmektedir.

Güneşin insan cildi üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak için Avene Güneş Ürünleri özel çözümlere sahiptir. Bu ürünler üstün koruyucu özellikleri sayesinde insan cildindeki güneş lekelerinin ve hasarlarının önüne geçmek için faydalanılan ürünlerdir. Avene Markasının "Güneş Koruma Serisi" ürünleri kendi sınıfında önemli ve dikkat çekici özelliklere sahiptir.

Avene Markasına ait en yeni ve geniş ürün çeşidine buradan erişebilir, kampanya ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.