Phyto Ürünleri

 Phyto 40 yılı aşkın süredir, güzel ve sağlıklı saçların bakımda kullanılan yenilikçi ürünlerini bilimsel olarak kanıtlamıştır. Doğal içeriğe sahip ürünlerini saçın sağlığını korumak ve doğal güzelliğini ortaya çıkarmak için formüle etmiştir. 1968 yılından beri ürünleri sadece bitkisel özlerin yenilebilir kaynakları üzerine üretmiştir. Ürünlerinin içerisinde neredeyse 500 bitki özü içermektedir.

 Phyto ürünlerini geliştirirken hiçbir hayvansal kaynak bulunmadığı gibi hayvanların üzerinde de test edilmemiştir. Sadece formüllerinde arı balı ve yumurta bulunmaktadır.

  Ürünlerinin içerisinde %90 altında doğal ve bitkisel içerik bulunmamaktadır. Doğal içerik elde edilirken aktif içeriklerin yüksek oranda zengin içeriklere sahip olması sağlanır. Formüle edilen ürünleri titiz klinik testlere tabi tutulmaktadır. Bu klinik çalışmaları ürünün etkinliğini garantilemek için laboratuvarlarda ve hastanelerde yürütülmektedir.

  Phyto Subtil Elixir içeriğindeki özel yağların saçların canlanmasına ve nemlenmesine yardımcı olur. Şampuan öncesi yapılan bir bakım yağıdır. Ayrıca saçların yenilenmesine ve dış etkenlerden gelebilecek zararlara karşı korumaya çalışır. Saç dökülme problemi yaşayan kadınların ve erkeklerin kullanımına uygun serumları bulunur. Phyto Phytolium 4 Serum saç dökülmesine neden olan etkileri engellemek için uygulanır. Saç köklerini güçlendirerek yaşam süresinin uzamasına yardımcı olur.

 Phyto Gloss phyto markasının en önemli serisinden biridir. Bitkisel içeriği ile boya sonrası saç rengini daha belirgin olması ve ışıltı bir görünüme sahip olmasını sağlar. İçeriğindeki Mango yağı, yağ asitleri ve E vitamini ile saçların diplerini beslemeye ve korumaya yardımcı olur.

  Yıpranmış saçların güçlenmesi ve parlaması için kullanılan Keratin özellikle kıvırcık saç modelini sevmeyenler için önemli nitelik taşır. Keratin kıvırcık saçların sadece düzleşmesi değil bakımı, sağlıklı görünmesi ve daha canlı görünmesi için uygulanır. Phytokeratine şampuan saç köklerini ve tellerini yenilemeye yardımcı olur. Saç tellerinin daha dayanıklı, esnek ve ipeksi görünmesine olanak sağlar.

 


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 122 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.