Topicrem Ürünleri

 Atopik bir cilde sahip olan çocuğun babası tarafından 1993 yılında kurulan bir markadır. Çocuğun kuru ve kızarık cildinin yatışması için eczacılar Topicrem Ultra Nemlendirici Vücut Sütü formüle etmiştir. Büyük bir devrim yaratan bu nemlendirici cilt tarafından kolayca emilerek hızlıca etkisini göstermiştir. Dermatologlar, doktorlar ve eczacılar bu ürünü uygulamaya karar vermişlerdir.

 Topicrem artık tüm aile fertleri için cilt bakımı ve hijyenik ürünler geliştirmeye devam etmiştir. Yeni doğan, bebek, çocuk ve yetişkinlere özel birçok ürünü 40 ülkeye sunulmuştur. Ultra hafif formülleri ile hem gençler hem de yaşlıların kullanımına uygun ürünleri takdir görmektedir.

 Bebeklerin ciltleri kuru ve hassas yapıya sahiptir. Topicrem ürünleri neredeyse kuru ciltlere yönelik ürünleri barındırır. Topicrem Nemlendiricileri kuru, nemsiz ve sağlıksız ciltlerin bakımı ve rahatlaması için idealdir. Çocukların cildi yetişkinlere göre savunmasız olduğundan nemlenmediği sürece daha fazla kuruluğa ve tahrişe neden olur. Kış aylarında ve soğuk havalarda cilt sertleşerek kızarıklıklara neden olur. Topicrem nemlendiricileri cildin hem beslenmesine ve hem yumuşamasına yardımcı olabilir. 

 Güneş ışınları cildimiz için çok önemlidir. Aşırı maruz kalma ya da korunmama gibi durumlarda ciltte kuruluğa, nemsizliğe ve kırışıklığa neden olur. Bebeklerin ve çocukların derileri ince olduğundan dolayı güneş çabuk etki ederek kızarıklığa ve tahrişe neden olur. Özellikle çocukların ve bebeklerin cildi zarar görmemesi için Topicrem yüz ve vücut güneş kremleri kullanabilirsiniz.

  Topicrem markasının temizleyicileri, losyonları, şampuanları ve nemlendiricileri özellikle anneler tarafından tercih edilmektedir. Kendilerinden çok bebeklerini düşünen anneler Topicrem ürünleri ile istediklerini almışlardır. Günümüzde bebekler ve çocuklar için birçok ürün vardır. Fakat içeriği ağır kimyasallar olan ürünler ciltlerine zarar vererek dönüşü olmayan hasarlar verebilir. Topicrem hafif içerikli ürünlerini bebeklerinizin narin cildi için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.