Ducray Ürünleri

Ducray Ürünleri


 Ducray markası sektördeki ilk yıllarında şampuan firması olarak piyasada yer almıştır. Daha sonra Albert Ducray dermotolog olan oğluyla birlikte bulundukları sektörde ürün yelpazesini genişleterek markaları adına birçok yeniliğe imza atmışlardır.
 Ducray markası cilt lekeleri, kepek sorunu, kuru saçlar, saç dökülmesi, seboreik dermatit, sedef hastalığı, tamamlayıcı yapıya sahip şampuanlar, yağlı ve akneli cilt yapısı için etkili ürünler, kaşıntı, batma ya da yanma gibi sorunların giderilmesini sağlayacak birçok probleme karşı çözüm oluşturmaktadır. Özellikle günümüzde cilt bakımına ve güzellik ürünlerine iyi görünmenin önemli olduğu günümüzde farklı arayışlar cilt problemlerine neden olabilir ya da yaşadığınız cilt problemine çözüm olmaz. Bunun nedeni cilt tipini ve cildin ihtiyacı olan bakımı tam olarak belirleyememekten kaynaklanmaktadır. Cilt bakım ürünleri kullanılırken cilt tipine uygun bakım ürünleri seçilmeli ve doğal içerikli ürünler tercih edilmelidir.

 Ducray ürünleri cildin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir ve doğal içeriklidir ve koruyucu madde içermez. Piyasa çıktığı yıllardan beri son teknolojik imkanlar kullanılarak ürünlerini üretilmiştir. Ürettiği ürünler ile cilt sağlığını esas alır. Diğer markalardan bir adım önde olmasının nedeni ürün kalitesi ve kullanıcıların memnuniyetinden kaynaklanmaktadır. Ducray ürünleri cilt problemine çözüm bulmakla kalmaz, problemin tekrar oluşmaması için çözüm oluşturur. Cilt bakım ürünlerinin yanında saç bakım ürünleriyle de sektörde öncü konumda olan Ducray, saç tiplerine göre ürünleri, saçlarda oluşan bakım  gerektiren problemlere karşı ürünleriyle etkili sonuçlar sağlamıştır. Saçlarda oluşan aşırı yağlanma, aşırı kuruma, kırılma, dökülme, kepeklenme, saç formunun zayıflayarak incelmesi, koparak dökülme gibi sorunlara Ducray Anaphase serisi ile dermokozmetik alanında başarısını katlamıştır. Ducray Anaphase saç derisinde micro sirkülasyonu uyarır ve saç metabolizması için gerekli vitaminlerin, enerji verici öğelerin saç soğanına ulaşmasına yardımcı olur. Yumuşak dokulu kremsi yapıya sahip formülüyle saç derisine masaj oluşturur.Saç sorunlarına ve saç tiplerine göre özel olarak formüle edilmiş içeriğiyle sizleri sağlıklı, bakımlı, ışıltılı saçlara kavuşturacak muhteşem ürün kategorisiyle Ducray sağlıklı günler diler.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 76 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.