Ücretsiz Kargo
15%
2.099,90 TL 1.784,92 TL
Ücretsiz Kargo
15%
3.009,00 TL 2.557,65 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.939,90 TL 1.648,91 TL

Leke Giderici Krem

Her bireyin kendine özgü bir ten rengi olmakla birlikte zaman zaman çeşitli nedenlere bağlı olarak ciltte lekelenmeler ve bölgesel renk değişiklikleri ortaya çıkabilir. Cilt lekelerine neden olan en önemli etken güneştir. Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmak ciltte lekelere ve pek çok farklı hasara neden olabilir.

Ciltteki yaraların iyileşme sürecinde yoğun bir şekilde güneş ışınlarına maruz kalması, peeling ve lazer uygulamalarındaki hatalar, hamilelik sürecindeki hormonal değişiklikler ve çeşitli cilt rahatsızlıkları sonucu cilt lekeleri ortaya çıkabilir. Cilt lekelerinin giderilmesi ya da görünümünün iyileştirilmesi için leke giderici krem kullanılabilir.

En İyi Leke Giderici Krem

Leke giderici krem son derece geniş çeşitliliğe sahip ürünlerden biridir. Pek çok marka farklı özelliklerde leke giderici krem üretir. Tritone Forte leke giderici krem güneş ışınlarından, hamilelik ve yaşlılıktan kaynaklanan lekelerin hafifletilmesinde kullanılan leke giderici krem türlerindendir. Cildin yenilenmesine, ölü derinin ciltten uzaklaştırılmasına ve kırışıklıkların hafifletilmesine katkıda bulunur. Selülit ve doğum çatlaklarının hafifletilmesi böylece pürüzsüz bir cilt elde edilmesi amacıyla da kullanılabilir. Düzenli kullanım sonucunda lekeleri hafifleterek cildi aydınlatma gibi son derece önemli bir fayda sağlayabilir.

Pigmentone Leke Giderici Krem Nasıl Kullanılır?

Güneş ışınları cilde derinlemesine nüfuz ederek ciltte kahverengi lekeler oluşmasına neden olabilir. Önlem alınmazsa zaman içinde lekeler artar ve kişinin rahatsız hissetmesine yol açabilir. Lekeler cilt tipine göre yoğunluk gösterebilmekte olup özellikle yaz aylarında lekelerden korunmak için leke giderici krem ve koruyucular kullanılması fayda sağlayabilmektedir.

Pigmentone leke giderici krem temiz ve kuru cilde, dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapılarak uygulanmalıdır. Sabah akşam düzenli kullanım ile etkili sonuçlar verebilen bir leke giderici krem türüdür. Cildi aydınlatma ve lekeleri azaltmaya yönelik formülüyle cilt tonu dengesizliğini düzenler. Bu sayede daha parlak ve canlı bir cilt görünümü elde edilebilir.

Capicade Leke Giderici Krem Ne İşe Yarar?

Capicade leke giderici krem, leke sorunu bulunan ciltlerde kullanıma yönelik özel formüle edilmiştir. Lekeli cilt görünümünün azaltılmasına yardımcı olan Capicade leke giderici krem aynı zamanda yüz, vücut, koltuk altı ve bikini bölgesinde de etkili bir bakım sağlama özelliğine sahiptir.

SPF 30+ özelliğiyle UVA ve UVB ışınlarına karşı cilde çok yüksek bir koruma sağlar. Cildin renginin açılmasını sağlayarak daha parlak bir cilt görünümüne sahip olma imkanı sağlar. Bileşenleri arasında çinko, SPF 30+, Hentowhite AF ve niasinamid bulunur. Niasinamid ciltteki ton farklılıklarının ve kırışıklık görünümünün azaltılmasına etki eder. Böylece daha sağlıklı görünen cilt doğal bir yenilenme sürecine girer. Pürüzsüzleşerek esneklik kazanır. Ciltt oluşabilecek tahrişe karşı çinko etkilidir. Cilt bariyerini geliştirerek dış etkilere karşı koruma oluşturur. Resorcinol türevi bir aktif olan Hentowhite AF cilt lekelerini azaltma ve cilt beyazlatma işlemlerinde etkilidir.

Pigmentone Leke Giderici Krem Ne İşe Yarar?

Dermo Clean Pigmentone leke giderici krem tüm lekeli ciltlerin bakımına uygun olarak formüle edilmiş bir leke giderici krem türüdür. Hamilelik döneminde oluşan lekeler ile güneş ve yaşlılık lekelerinin oluşmasını önleyebilir ve azalmasını sağlayabilir. Pigmentone leke giderici krem cilt tonunu düzenleme etkisiyle cilt aydınlanması ve parlamasına katkıda bulunur.

Achroactive Max Leke Giderici Krem Ne İşe Yarar?

Achroactive Max leke giderici krem cilt tonu eşitsizliğini düzenlemeye yardımcı olan bir üründür. Leke karşıtı özelliği, ciltteki renk düzensizliklerinin ve koyu lekelerin görünümünün düzeltilmesine katkıda bulunur. Tüm cilt tiplerinde ve yaş gruplarında hem yüze hem vücudun diğer bölgelerine uygulanabilir. Paraben içermeyen Achroactive Max leke giderici krem sabah ve akşam, temiz ve kuru cilde dairesel hareketlerle uygulanmalıdır. Bu aşamada göz çevresiyle temas ettirilmemesine dikkat edilmelidir. En etkili sonuçların alınabilmesi için 28 günlük düzenli kullanım gerekliliği olduğu unutulmamalıdır.

Leke Giderici Krem Nasıl Kullanılır?

Leke giderici krem çeşitleri son derece fazladır. Buna bağlı olarak leke giderici krem kullanım şekli de tercih edilen leke giderici krem türüne göre değişebilir. Tercih edilen leke giderici krem hangisi olursa olsun leke giderici krem kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta cilt temizliğidir.

Leke giderici krem günde iki kez, sabah ve akşam cilt temizlendikten sonra uygulanmalıdır. Leke giderici krem cildin emeceği miktarda olacak şekilde avuç içine alınıp yayılır. Lekelerin yoğun olduğu noktalara iyice yedirilen leke giderici krem tüm yüze uygulanmalıdır.