Ücretsiz Kargo
Yeni
15%
269,50 TL 229,08 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
15%
569,50 TL 484,08 TL
Hızlı Gönderi
15%
299,50 TL 254,57 TL
Hızlı Gönderi
15%
449,50 TL 382,07 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
15%
644,50 TL 547,83 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
15%
799,50 TL 679,58 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
15%
699,50 TL 594,58 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
15%
769,00 TL 653,65 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
15%
644,50 TL 547,83 TL
Hızlı Gönderi
15%
449,50 TL 382,07 TL

Bioderma

1970’li yıllardan Jean Noel Thorel tarafından Fransa’da kurulan Bioderma günümüzde dünyanın önde gelen dermokozmetik markaları arasında yer almaktadır. 40 yıldır cilt biyolojisine hizmet etme konusunda tutkuyla çalışan Bioderma, NAOS markalarından biridir.

Markanın amacı cilt sağlığının kalıcı olarak korunmasıdır. Bu kapsamda Dermatolojik Güvenlik İlkeleri’nden hiçbir şekilde taviz vermeksizin her cilt tipine ve sorununa uygun çözümler geliştirir. Güvenlik ilkelerine uyulması ve ciltte olası bir hassasiyete neden olabilecek etkenlere karşı koruma sağlanması ürünlerin formüle edilmesi sırasında markanın temel önceliğidir.

Bioderma Güneş Kremi

Güneş ışınlarının cilt üzerinde birtakım zararlara neden olma riski taşıdığı açık bir gerçektir. Bu nedenle yalnızca yaz aylarında değil yılın her ayında, gündüz saatlerinde dışarı çıkılırken güneş kremi sürülmesi gereklidir.

Bioderma bebek cildi, akne oluşumuna eğilimli cilt, hassas cilt gibi farklı cilt tiplerinde kullanıma uygun olarak formüle edilen ve UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan güneş kremi çeşitlerine sahiptir.

Hassas Cilt Görünümü İçin Bioderma Sensibio Bakım Serisi

Hassas cilt tipleri için formüle edilen Bioderma Sensibio bakım serisi ürünleri içerisinde koruyucu, temizleyici ve nemlendirici ürünler vardır. Bioderma Sensibio temizleyici ürünler cildi yağdan ve kirden arındırırken çeşitli cilt sorunları doğru nemlendirici ürünlerle giderilebilir. Sensibio serisi aynı zamanda cildin dış etkenlere karşı koruma sağlamak için de tercih edilebilir.

Bioderma Sensibio serisi hassas ciltlerdeki tahriş ve kızarıklık sorunlarının giderilmesinde etkilidir. Bioderma Sensibio Foaming Gel D.A.F kompleksiyle geliştirilmiştir. Cildi temizlerken alerjik reaksiyona neden olmaz.

Bioderma Sensibio DS Cleaning Gel yağlı ciltlerin kullanımına yönelik formüle edilmiştir. Cildin hassasiyet toleransını artıran bitkisel özlerden oluşan Bioderma Sensibio DS Cleaning Gel ciltteki yağlı pullanma ve kızarıklık sorunları için etkili bir çözüm olabilir.

Bioderma Sensibio H20 misel su içeriğine sahiptir. Cildi temizlerken nemlendirir. Cilt temizlendikten sonra arındırma amacıyla kullanılabilir. Aynı zamanda etkili bir makyaj temizliği için de tercih edilebilir.

Karma ve Yağlı Cilt Görünümü İçin Bioderma Sebium Serisi

Bioderma Sebium serisi cildin yağ üretimini dengelemek için geliştirilmiştir. Karma, yağlı ve akne eğilimli cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Bioderma Sebium serisi ürünleri yalnızca cildin yağ üretimini dengelemekle kalmaz. Aynı zamanda gözenek ve sivilce sorununun giderilmesine de katkı sağlar.

Bioderma Sebium serisindeki nemlendirici ürünler su bazlı olduğundan uygulamadan sonra ciltte yağlı bir his bırakmaz. Cildi rahatlatıp yatıştırmaya da yardımcı olur. Bioderma Sebium Global akneye eğilimli ciltler için sivilce karşıtı etkiye sahip olarak üretilmiştir. Cildi matlaştırır ve nemlendirir. Yağ ve kir nedeniyle tıkanan gözenekleri temizleyen aktif bileşenleri vardır.

Bioderma Sebium Hydra nemlendirici daha pürüzsüz bir cilde sahip olmak için tercih edilebilir. Ciltte biriken yağı arındırırken cildin kurumasını önler. Cildi derinlemesine nemlendirme özelliği sayesinde ciltteki gerginlik hissini de azaltır.

Bioderma Sebium Night Peel serum yağlı ve karma ciltlerde kullanılabilir. Cildi arındırıp peeling etkisi yaratarak gece boyu cilde bakım yapar. Ciltte oluşan pürüzleri gidermeye yardımcı olan Bioderma Sebium Night Peel serum siyah noktaların temizlenmesinde de önemli bir rol üstlenir.

Kuru Cilt Görünümü İçin Bioderma Atoderm Serisi

Bioderma Atoderm serisi hassas ve kuru cilt bakımına yönelik ürünler içerir. Bioderma Atoderm serisi ürünleri özel bileşiklerle geliştirilmiştir. Kızarıklık, pullanma ve deri dökülmesi gibi cilt sorunlarının yanı sıra egzama gibi sağlık problemlerinin giderilmesi için de Bioderma Atoderm serisi ürünleri tercih edilebilir.

Bioderma Atoderm Intensive Gel Moussant cildi temizlerken canlı bir cilt görünümüne sahip olunmasına katkıda bulunur. Aile kulanımına uygun ürün Skin Protect kompleksiyle sunulur.

Bioderma Atoderm Intensive Eyes onarıcı kompleks içeriği sayesinde göz çevresindeki kuruluğun onarılmasını sağlar. Kızarıklık ve deri dökülmesi gibi irritasyonlarda etkilidir. Göz çevresine Bioderma Atoderm Intensive Eyes ile canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırabilir.

Bioderma Atoderm duş jeli 24 saat nemlendirme etkisiyle özellikle kuru ciltlerde son derece etkili sonuçlar alınmasını sağlar. Dökülme ve kuruma gibi atopik cilt problemlerine sahip olan kişiler için Bioderma Atoderm duş jeli etkili bir çözüm olabilir. Nemlendirici etkisinin yanı sıra cilt hassasiyeti sorunlarının giderilmesi konusunda da fayda sağlar.

Güneş Koruması İçin Bioderma Photoderm Serisi

Bioderma Photoderm serisi aile boyu güneş koruması sağlamaya yönelik formüle edilmiştir. Tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek olan Bioderma Photoderm serisi ürünleri cildin güneşin zararlı ışınlarından korunmasında ve sağlıklı bir cilde sahip olunması noktasında önemli bir rol oynar.

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF 30 özellikle akneli ciltlerde leke oluşumunu tetiklemediği ve tedaviyi olumsuz etkilemesi söz konusu olmadığından sıklıkla tercih edilir. Bioderma Photoderm AKN Mat SPF 30 yüksek seviyede koruyuculuk sağlar. Anti UVB etkisi aksimum, UVB önleyici performansı ise üst noktadadır. Ciltte yağlı bir his bırakmadığından sivilce oluşumunu da tetiklemez. Bioderma Photoderm AKN Mat SPF 30’un formülünde yer alan Hücresel Bioprotecton patenti sayesinde zararlı UV ışınlarına karşı hücre koruması sağlamak ve ciltte erken yaşlanma belirtileri oluşmasını önlemek mümkündür.

Bioderma Photoderm Spot Age 50+ leke eğilimli ciltlerde optimum fayda sağlayan bir üründür. Mevcut lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca cildi yaşlanmanın etkilerine karşı koruma özelliğine de sahiptir. İçerdiği C ve E vitaminleri sayesinde Bioderma Photoderm Spot Age 50+ antioksidan etki de sağlayabilmektedir.

Leke Eğilimli Cilt Görünümü İçin Bioderma Pigmentbio Serisi

Bioderma Pigmentbio hassas ve lekeye eğilimli ciltlere yönelik geliştirilmiş bir ürün serisidir. Mevcut lekelerin giderilmesinde ve yeni leke oluşumunun önlenmesinde etkili bir seri olan Bioderma Pigmentbio serisinden Bioderma Pigmentbio Foaming Cream leke sorunu yaşayan hassas ciltlerde ton eşitlemesini sağlar ve cildi aydınlatır. Peeling etkisiyle cilde pürüzsüzlük kazandırır. AHA açısından zengin mikro tanecikleri cildin doğal ışıltısının ortaya çıkmasında önemli bir rol üstlenir.

Bioderma Pigmentbio Night Renewer aktif bileşenleriyle cildi pürüzsüzleştirip sıkılaştıran etkili bir gece bakım kremidir.

Nemini Kaybetmiş Cilt Görünümü İçin Bioderma Hydrabio Bakım Serisi

Bioderma Hydrabio serisi ürünleri ciltteki nem kaybının önlenmesi amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Her tür cilt yapısına uyum sağlayan Hydrabio serisi ürünleri arasında cildin nem kapasitesini artıracak nemlendirici, temizleyici ve tamamlayıcı bakım ürünleri vardır.

Bioderma Hydrabio Gel Cream normalden karmaya dönük ve nem eksiği olan ciltlerde kullanıma yönelik bir üründür. Hafif yapısıyla hassas ciltlerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Bioderma Hydrabio Perfectur SPF 30 dış etkenlere bağlı olarak nemsiz kalan cildin rahatlatılması ve güneşin zararlı ışınlarından korunması için etkili çözümler sunar.

Bebek ve Çocuklar İçin Bioderma Abcderm Serisi

Bioderma Abcderm serisi çocukların hassas cildiyle uyumlu özelliğe sahip farklı ürünlerden oluşur. Bioderma Abcderm Hydratant bakım sütü bebek cildindeki yoğun kuruluğun giderilmesine ve yumuşatılmasına katkı sağlayabilir. Besleyici ve koruyucu etkisiyle ön plana çıkan Abcderm Hydratant bakım sütü yenidoğan dönemindeki çok kuru cilt tipine sahip bebeklere de kullanılabilir. Kuruluğa meyilli cilt yapısını yatıştırma ve cildin nem dengesini sağlama özelliği vardır. Cilt ve göz çevresinde mükemmel bir tolerans sağlar.