Bioderma Ürünleri

Bioderma Ürünleri


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 9 10 11
Toplam 209 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 9 10 11

 Bioderma 1970’ li yıllardan günümüze cilt bakım ürünleriyle bilinen bir Fransız markasıdır. Farklı bilimsel yaklaşımlarla yeniliklere yer veren cilde ve biyolojik mekanizmalarına ilişkin bilgileri referans alarak hareket eden bir markadır. Bioderma ürünleri cildin çevresel koşullar nedeniyle verdiği reaksiyonlara karşı cildi korumak, restore etmek ve bakım sağlamak geliştirdiği farklı ürün kategorilerine sahiptir. Ürünlerin formülasyonunda kullandığı saf ve doğal bileşenler ile en hassas ciltlerde dahi reaksiyona neden olmadan bakım sağlar. Birçok ürünü saf ve doğal bileşenleri sayesinde bebek, çocuk ve büyüklerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Bununla birlikte ciltte oluşan kızarıklık, tahriş, aşırı kuruluk, fazla yağlanma, akne ve sivilce oluşumu ve pek çok kişide oluşan siyah nokta gibi cilt problemlerine karşı geliştirilmiş onarıcı ürünler ile cilt ve deri problemlerine karşı çözüm sunar. Cilt tiplerine göre özel olarak formüle edilmiş ürün kategorisiyle her cilt tipi ve cilt problemine karşı savaşır.

 Hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş Sensibio serisi ile çabuk kızaran toleransı düşük ciltlere bakım desteği sunar. Nemsiz ciltler için geliştirdiği Hydrabio serisi ile çok kuruyan nemsiz ciltler için bakım ve onarım sağlar. Çok kuru ve atopik ciltler için Atoderm serisi ile ciltte oluşan hasarları azaltmak, kuruluğun neden olduğu reaksiyonlara karşı cildi yatıştırmada etkili sonuçlar oluşturur. Karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş Sebium serisi ile cildin sebum dengesini sağlamak, fazla yağı temizlemek için geliştirilmiştir. 

 Node serisi ile saçlarınıza, Photoderm serisi serisi ile güneş koruması ve güneşin etkilerine karşı cildi koruma, White Objective Serisi ile cildi aydınlatma, Cicabio serisi ile cildi onarma ve Mat serisi ile cildi matlaştırmak için ve cilt parlamalarına karşı geliştirilmiş cilt bakımın her alanında sizin için ver cildiniz için çalışan inovatif bir markadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.