Bebak

1933’lü yıllarda Türkiye kozmetik pazarına giriş yapan Bebak zaman içerisinde ürün kategorisini genişletmiştir. Saç bakım, cilt bakım, vücut makyaj, el ve vücut bakım kategorilerinde ürettiği ürünlerin yanı sıra Acıbadem Süt ürünü ile hafızalarda yer etmiştir.

Marka her zaman için insan yaşamını öncelikli kabul eder. Sağlıklı ve güvenilir bakım ürünlerini müşterilerine sunmaya odaklanır. 

Bebak Güneş Kremi

Güneş kremi çeşitleri cilt yapısına göre çeşitlendirilmiş formlarda üretilirler. Losyon, krem ve süt formuyla tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundurlar. Yoğun nemlendirme özelliğine sahip olan güneş kremi formülünde yer alan UVA ve UVB filtreleri ile güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı ciltte yüksek koruma etkisi yaratır. Ten rengine göre alternatiflendirilen ürünler aynı zamanda derecelendirilmiş koruma faktörleri ile her cilt rengine uygun yoğunlukta kullanım imkanı sağlar. 

Yüksek koruma özelliğine sahip olduğundan cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek kurumasını engeller. Koyu renkli ciltlerde daha düşük faktörlerde, daha açık renkli ciltlerde ise yüksek faktörlerde kullanılarak koruma özelliğinden faydalanılabilir. Açık renkli ciltlerde güneşlenmenin başlangıcında yüksek SPF’li krem ya da yağların, cildin koyulaşmaya başlaması ile birlikte daha düşük SPF’li krem ya da yağların kullanılması önerilir. 

Bebak Bronzlaştırıcı

Bronzlaştırıcı Güneş Yağı, Kakao Özlü Bronzlaştırıcı Güneş Bakım Sütü, Havuç Özlü Bronzlaştırıcı Güneş Bakım Sütü, Kakao Özlü Bronzlaştırıcı Güneş Kremi ve Havuç Özlü Bronzlaştırıcı Güneş Kremi ürünleri güneşlenmeyi sevenler için son derece güvenilir ürünlerdir. Hem güneşten koruma sağlar hem de dengeli bir şekilde bronzlaşmaya katkıda bulunur. Yapısında Beta Karoten bulunan bronzlaştırıcı ürünler bronzlaşmayı destekleme özelliğine sahiptir. Nemlendirme özellikleri ise güneşlendikten sonra cildin kurumasını ve soyulmasını önler.

Bronzlaştırıcı ürünler cildin doğal bir şekilde bronzlaşmasını destekleyen özel bir içeriğe ve akışkan forma sahiptir. Cilde kolayca uygulanabilirler. Güneş yağları koyulaşmaya başlayan orta tonlu ciltlerin daha dengeli ve hızlı bir şekilde bronzlaşması imkanını sağlar. 

Bebak Serum

Bebak serum pek çok farklı ihtiyaca yönelik olarak farklı içeriklerle hazırlanmış çeşitlerden oluşur. Vitamin C Serum formülünde bulunan %5 oranındaki stabil C vitamini ile ciltte aydınlatıcı bir etki oluşmasına katkıda bulunur. C vitamini serumu Ferulik Asit ile desteklenen yapısıyla ciltteki leke görünümünün azaltılması noktasında fayda sağlayabilir. Cildi onararak cilde parlaklık ve canlılık kazandırır. Aynı zamanda cilt tonundaki farklılıkları eşitler.

Kırışıklık Karşıtı ve Onarıcı Kolajen Cilt Bakım Serumu formülünde bulunan yoğun kolajen ve peptit içeriği ile kırışıklıkları azaltmaya ve yeni kırışıklık oluşumunu engellemeye katkıda bulunur. Seramid ve prebiyotik içeriği ile cilt bariyerini onarmakla kalmaz bunlara ek olarak cildi derinlemesine nemlendirir. Sonuç olarak daha sağlıklı bir cilde kavuşulması mümkün olabilir.

Bebak Krem

Bebak krem çeşitleri cildi nemlendirirken diğer yandan da cilt elastikiyetinin korunmasına katkıda bulunur. Cilde ihtiyacı olan nemi kazandıran krem çeşitleri cildin kurumasını, çatlamasını ve çevresel faktörlerden olumsuz bir şekilde etkilenmesini önler. El ve ayak bakım kremleri kullanılarak ihtiyaca yönelik olarak en uygun bakım sağlanabilir. 

Ayrıca ani hava değişimlerinde ortaya çıkan kuruluğun giderilmesi ve cildin canlandırılarak taze bir görünüm kazanması noktasında, farklı cilt tiplerinde optimum fayda için sıklıkla tercih edilirler.

Bebak Fiyatları

Bebak ürünleri farklı boyutlarda ve farklı içeriklere sahip olarak üretilir. Tüketicilerin farklı ihtiyaçlarının karşılanması için özel olarak tasarlanan ürünlerin fiyatları gramaja, içeriğe ve ürün özelliklerine göre belirlenir. Farklı boyutlardaki ürünlerden küçük boyutlu olanlar kolayca taşınarak istenilen yere götürme konusunda avantajlı olabilir.