Bebedor

30 yıllık deneyimiyle Bebedor, Türkiye’nin en sevilen anne ve bebek ürünleri markasıdır. Bebedor’un zengin çeşitlilikteki ürün yelpazesinde; biberon, bardak, beslenme aksesuarları, emzirme ürünleri, emzik, dişlik ve bebek bakım ürünleri yer alır. Sağlıklı, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri ile anne ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayan Bebedor her bir ürününü güvenilirlik ilkesinden taviz vermeden geliştirmektedir.

Bebedor Suluk

Bebedor suluk çeşitleri Bebedor’un önde gelen ürün grupları arasında yer almaktadır. Bebekler doğumdan itibaren sürekli bir gelişim süreci içerisinde olduğundan yeni alışkanlıklar edinirler. Doğumdan başlayarak ilerleyen dönemlere kadar süren bu dönemde her alışkanlık belirli adımlar izlenerek kazanılır. Bebekler doğduğu zaman yalnızca anne sütü tüketirler. Ancak 6 aylıktan itibaren sıvı tüketme alışkanlığı kazanmaya gereksinimleri vardır. Bu aşamada Bebedor suluklar önemli bir görev üstlenir. Bu dönemde farklı özelliklerde Bebedor suluk çeşitlerinin kullanılması tercih edilebilir. Bu sayede Bebedor suluk çeşitleri bebeklerin günlük yaşamlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir. Pek çok farklı Bebedor suluk modeli çeşitleri arasında farklı renk ve desen çeşitliliği olduğundan hem erkek hem kız çocukları için uygun suluk modelleri seçilmesi mümkün olmaktadır.

Bebedor Pipetli Suluk

Bebedor pipetli suluk çeşitleri bebeklerin bardaktan su içmeye geçiş döneminde bebeği destekleme görevini üstlenmektedir. Bebedor’un alıştırma bardağı ürünleri arasında silikon uçlu, mini, yarı sert uçlu ve pipetli bardak ürünleri bulunmaktadır. 6 ay ve üzeri bebeklerde kullanılabilen alıştırma bardakları bebeklere dökmeden su içme fırsatı sunar. Su içmeye teşvik eden Bebedor alıştırma bardakları aynı zamanda berrak ve şık görünümleri ile de ön plandadır. Aynı zamanda kırılmazlık özelliklerine de sahiptir. Bebeklerin 9 aylık olmalarıyla birlikte kendi kendilerine su içme yeteneklerini geliştirebilmeleri için Bebedor pipetli suluk çeşitlerinin kullanılması önerilmektedir.

Bebedor Biberon

Bebeklerin bakımı ve gelişimi sırasında en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında beslenmeleri gelir. Bebekler doğumlarıyla birlikte anne sütüyle ya da mamayla beslenirler. Bununla birlikte doğal emme içgüdülerini karşılayacak özelliklerde üretilmiş kaliteli ve sağlıklı biberonlara gereksinim duyarlar. Biberon çeşitleri arasında her ay ve yaş grubuna uygun ürünler bulunur.

Bebedor biberon çeşitleri polipropilen, cam ve ısı cam olmak üzere üç farklı malzeme kullanılarak üretilebilirler. Yüksek kalitede ve sağlıklı malzemelerle üretim yapmaya odaklanan Bebedor her ihtiyaca ve bütçeye uygun çözümler ile annelerin ve bebeklerin konforunu artırır. Bebedor biberon çeşitleri medikal tasarım ödülünün de aralarında bulunduğu uluslararası birçok ödüle sahiptir. Bebedor biberon çeşitleri işlevsel ve yenilikçi ürünleri ile dikkat çeker. Bebedor biberon çeşitlerinin emzikleri bebeklerin doğal emme fonksiyonları ile uyum gösterecek şekilde tasarlanır. Ergonomik tasarımı ve sağlıklı malzeme yapısı ile ön planda olan Bebedor biberon modelleri kullanılarak her yaş grubundaki bebeğin beslenme ihtiyacının karşılanması mümkün olmaktadır.

Bebedor Emzik

Emme refleksi bebeklerin en güçlü reflekslerinden biridir. Bebeğin emme ihtiyacı karnı tok olsa da devam ettiğinden Bebedor emzik çeşitleri bebeklerin doğal emme içgüdüsünü tatmin etme görevini üstlenir. emzik çeşitleri bebeklerin farklı gelişim süreçlerinde değişen ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanır ve üretilir. Emzik çeşitleri arasında seçim yapılırken kauçuk ve silikon emzik modelleri arasından en uygun modeli belirlemek mümkündür. Yapılan seçim bebeğin ağız sağlığını olumlu yönde etkileyecek özellikte olmalıdır. Bebedor silikon emzik modelleri bebeklerin dişlerine ve diş etlerine yapılan baskının eşit olarak dağıtılmasını sağladığından ilerleyen dönemlerde karşılaşılması olası ağız sağlığı sorunlarını önler. Bebedor kauçuk emzik çeşitleri kauçuk ağacından üretildiğinden doğal bir yapıdadır ve kullanım süresi daha uzundur.