Bioder

Bioder bitkisel içerikli etken maddelerle üretilen, etkinliği ve güvenilirliği klinik olarak test edilen ürünlere sahip bir markadır. Bioder tüketicilerin alışkanlıklar ve beklentileri doğrultusunda ürünlerini sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmektedir. 

Bioder Karınca Yumurtası Yağı

Bioder istenmeyen tüylerden kurtulduktan sonra elde edilen pürüzsüzlüğü uzun süreli olarak devam ettirmek isteyen kişilere yönelik olarak Bioder Karınca Yumurtası Yağı’nı üretmiştir. Geleneksel formülüyle ön plana çıkan ürün istenmeyen tüylerin neden olduğu gerginliğin azaltılmasına katkıda bulunur. Tercih edilen yöntemle vücuttan istenmeyen tüyler uzaklaştırıldıktan sonra Bioder Karınca Yumurtası Yağı temiz ve kuru cilde dairesel hareketlerle yedirilir. Bioder Karınca Yumurtası Yağı uzun süreli kullanımda tüylerin incelerek azalmasında ve geç çıkmasında önemli bir rol üstlenir.

Bioder Karınca Yumurtası Yağı uygulandıktan sonra cildin durulanmasına gerek yoktur. Kıl kökünün ya da ten renginin herhangi bir önemli olmaksızın Bioder Karınca Yumurtası Yağı ile tüm cilt tiplerinde etkili sonuçlar elde etmek mümkündür. Bu özelliği sayesinde yüzde ve vücutta bulunan sarı ve ince tüylerde de Bioder Karınca Yumurtası Yağı kullanımı faydalı olabilir.

Bioder Tüy Dökücü Krem

Bioder Tüy Dökücü Krem özel bir bitkisel formüle sahiptir. Bu sayede tüylere etki ederek dökülmelerini sağlarken içindeki özel bitkisel ekstreyle tüy görünümünün azalmasına katkıda bulunur. Cildi derinlemesine nemlendirirken pürüzsüz bir yumuşaklık kazandırır. Kısa tüylerde dahi etkili olurken ten renginde değişikliğe, kurumaya ya da tahrişe neden olmaz. 

Bioder Tüy Dökücü Krem hassas ciltlerde en çok 3 dakika ve normal ciltlerde en çok 6 dakika olarak uygulanmalıdır. Kol, bacak, bikini bölgesi ve koltuk altı bölgesinde kullanılabilen Bioder Tüy Dökücü Krem’in içeriğinde paraben, koruyucu ve fenoksietanol bulunmaz. 

Bioder Tüy Azaltıcı Serum

Bioder Tüy Azaltıcı Serum’un formülü bitkisel yağ karışımları kullanılarak zenginleştirilmiştir. Bu sayede hem tüy azaltıcı etki sağlar hem de epilasyondan sonra cildin nemlendirilmesini ve yatıştırılmasını sağlar. İpeksi bir yumuşaklık kazandırma hedefiyle formülize edilen Bioder Tüy Azaltıcı Serum’un en büyük avantajı tüy bakımını ciltte herhangi bir zarara neden olmadan gerçekleştirebilmesidir. 

Bioder Tüy Azaltıcı Serum istenmeyen tüylerin kökünden alınmasına yönelik olarak tercih edilen herhangi bir epilasyon yönteminin ardından ilk 3 gün boyunca uygulanır. 

Bioder Tüy Azaltıcı Krem

Bioder Tüy Azaltıcı Krem istenmeyen tüylerin azalmasına katkı sağlayan etkili bir üründür. Özel olarak hazırlanmış içeriği sayesinde tüyleri incelterek daha geç çıkması görevini üstlenir. Herbal Complex B ve diğer bitki özleri istenmeyen tüyleri üzerinde etki etmesi için hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde güvenli bir şekilde kullanılabilir. Uygulama tüylerin kökünden alınmasından sonra temiz ve kuru cilde yapılmalıdır.

Bioder Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Bioder Tüy Dökücü Krem içerisinde özel bir bitkisel formül vardır. Tüyler üzerinde yarattığı etki ve tüylerin dökülmesine olan katkısının yanı sıra formülündeki özel bitkisel ekstre tüy görünümünün azaltılmasında optimum fayda sağlar. 

Bioder Tüy Dökücü Krem uygulanacağı zaman; kutudan çıkan spatula kullanılarak Bioder Tüy Dökücü Krem uygulama yapılmak istenilen bölgedeki tüylerin tamamını kapatacak şekilde yayılır. Krem sürüldüğü bölgede 3 dakika süreyle bekletilmelidir. Etkisinin test edilmesi içi spatula kullanılarak küçük bir alan temizlenir. Eğer tüyler kolay bir şekilde dökülüyorsa kalan kısım da temizlenmelidir. Eğer istenilen şekilde dökülme sağlanamadıysa 6 dakikaya kadar bekletilmesi gerekir. Bununla birlikte hassas ciltlerde Bioder Tüy Dökücü Krem’in en fazla 3 dakika bekletilmesi gerektiği göz ardı edilmemelidir. Sağlanan sonuca göre Bioder Tüy Dökücü Krem ciltte en çok 6 dakika bekletildikten sonra cilt bol suyla durulanmalıdır.

Bioder Tüy Azaltıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Bioder Tüy Azaltıcı Krem, tüyler tercih edilen ve tüylerin kökünden alınmasını sağlayacak herhangi bir epilasyon yöntemi uygulandıktan sonra kullanılmalıdır. Tüylerin uzaklaştırıldığı, kuru ve temiz cilde Bioder Tüy Azaltıcı Krem yeterli miktarda olacak şekilde yedirilir. Uygulamadan sonra durulama işlemine gereksinim yoktur. Bioder Tüy Azaltıcı Krem’in formülize edilmesi aşamasında vücut bölgelerinin birbirinden farklı kıl ve cilt yapıları göz önünde bulundurulmuştur. Bu nedenle Bioder Tüy Azaltıcı Krem’in kıl ve cilt rengi fark edilmeksizin kullanılması mümkün olmaktadır.