Bioderma ABCDerm Ürünleri

       Bioderma ABCDerm Ürünleri


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2

 Merkezi Fransa’ da bulunan Bioderma Dermatolojik Laboratuvarı, dermatolog ve kurumsal araştırma merkezleri ile birlikte medikal reçeteleme ve danışmanlıkta kullanılabilecek ürünler geliştirir. Dünyada 60’ tan fazla ülkede bulunan Bioderma, uluslar arası alanda hızla büyüme gerçekleştirmiştir. Bioderma Laboratuvarının ekiplerinin vizyonu, kararlılık, uzmanlık, yenilikçilik, eğitim, bütünlük, nesnellik, güvenlik ve memnuniyet üzerine kurulmuştur.

 ABC Derm serisi, hassas bebek cildi dahil tüm cilt tiplerinde, cildin doğal olarak sahip olduğu fizyolojik dengeyi korumayı ve yeniden sağlamayı hedeflemektedir. Özellikle bebeklerin ciltleri için güvenli ürün sağlamak ve hassasiyetlerine karşı özel olarak geliştirilmiş bir ürünler üretir. Dermatolojik olarak onaylanmış, etkinlik ve cilt ile tam uyum içinde saf moleküllerin birleşiminden elde edilmiştir. Dikkatle seçilen içerikler sayesinde alerji riskine karşı özel içeriğe sahip hipoalerjenik bileşenler tercih edilmiştir. Cilt konforunu sağlamak için aktif içerik sayısı azaltılmış hassasiyet oluşumuna karşı ürünler üretilmiştir. Kullanıcıların güvenliğini garanti etmek için, üretimden satış noktasına kadar sürecin her aşamasında markanın ürünleri takip edilmiştir. ABC Derm hijyen kategorisi, temizleyici solüsyon, mendil, temizleme sütü, saç, vücut ve yüz temizleme jeli gibi ürünlerden oluşur.

 Bakım kategorisi, nemlendirici vücut losyonu, yüz kremi, besleyici krem, pişik kremi, bebek cildine özel güne koruyucu gibi bakım kremleri içermektedir. Banyo ve banyo sonrası kategorisinde yumuşatıcı sprey, temizleme köpüğü, şampuan ve masaj yağı gibi ürünler bulunur.
 ABC Derm serisinde yer alan birçok ürünü dermokolik.com sitemizden ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.