Bioxcin Ürünleri

Bioxcin Ürünleri

Bioxcin 2002 yılında Türk bilim adamları ve dermatologlar tarafından geliştirilen bir markadır. Markanın üreticisi B’IOTA Laboratuvarlarıdır. Ürünler kendi tesislerinde, hijyenik koşullarda ve GMP kurallarına uygun olarak geliştirilmiştir. Bioxcin, cilt ve saç bakımı üzerine geliştirilmiş dermokozmetik ürünleriyle, sağlık ve güzelliği bir arada sunmayı amaçlamaktadır. B’IOTA Laboratuvarları gücünü her türlü cilt problemine bitkisel ve bilimsel çözüm bulmayı hedeflemektedir. Cilde zarar vermeyen, sağlıklı ve bakımlı bir görünüm kazandırmak için formüle edilmiş geniş ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle saç bakım ürünlerinde en çok tercih edilen markalar arasındadır.

 Bitkisel ürünleri bilimin olanaklarıyla harmanlayarak tüketicilerini doğal güzelliğe, sağlıklı bir görünüm sunmayı hedefler. Çözüm bulunamamış sorunlara yönelik hedefler belirleyerek çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırılmıştır. B'IOTA Laboratuvarları başarısını, tüketiciler tarafından büyük ilgi gören Bioxcin ile kanıtlamıştır. Biota, Bioxcin ve diğer markaları ile eczane kanalındaki başarısını sürdürmektedir. 

 Bioxcin Genesis Şampuan, saç dökülmesi yaşayan, saçlarını saç dökülmesine karşı korumak isteyenler için özel formüle edilmiş bitkisel saç bakım şampuanıdır. Saç tiplerine göre kuru ve normal saçlar için, yağlı saçlar için, kepekli saçlar ürün seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca serinin yoğun dökülmeler için saç bakım serumu da bulunmaktadır. İçerisinde, Amino Acid Complex, Biotinyl-GHK ve BIOCOMPLEX B11 aktifleri içeren Genesis Teknolojisi sayesinde saç dökülmesine engel olur ve saçlara bakım sunar. Düzenli kullanımda saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

 Bioxcin Forte, saç köklerini besleyerek yoğun saç dökülmesini azaltmak için kullanılabilir. İçeriğindeki minarel ve vitaminler ile saça ihtiyacı olan bakımı sağlar. Tüm saç tiplerine göre uygun olarak üretilmiş ve klinik çalışmalarla test edilmiş mükemmel bir üründür. Bioxcin Forte serumun içerisinde, 8 kat yoğun bitkisel kaynaklı içeriğiyle, zayıf saç köklerini güçlendirir.

Bioxcin Femina, bayanlar için özel olarak geliştirilmiş bakım yağı, bakım kremi, kuru ve normal saçlar için şampuan, yağlı saçlar için şampuan, hamilelik sonrası için şampuan, boyalı ve yıpranmış saçlar için şampuan gibi saç bakım ürünleriyle saç problemlerine karşı etkili çözümler sunar. Bioxcin bakım ürünlerine dermokolik.com’ dan ulaşabilirsiniz.

 


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.